29.11.2023 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

EVROPA: Nesmiřme se s barbarskou budoucností

Paříž, sobota, 24. března 2018. Otvírám raník Le Figaro a titulek na úvodní stránce stačí, abych pochopil, že islamisté zase zabíjeli. Uvnitř článku se dozvídám, že terorista byl (snad) jen jeden, zato oběti jsou tři, další dva lidé bojují se smrtí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kavalír 28.3.2018 11:24

Re: Ano. Snědý

Alternativou bude nábožensko-občanská válka, ve které bude poražená strana v Evropě vyhlazena. Ale to už nás trápit nemusí, jen naše vnoučata si to užijí.

V. Novák 28.3.2018 11:29

Re: Ano. Snědý

Víte prd o islámu.

J. Vintr 28.3.2018 11:36

Re: Ano. Snědý

A co o něm víte vy? Pochlubte se.

V. Novák 28.3.2018 17:19

Re: Ano. Snědý

Třeba to, že tyhle "metody" nefungují a fungovat nemohou. Islám není tak striktní, aby jakékoli naše zacházení s "božím bojovníkem" či jeho mrtvolou zapůsobilo na Alláha a ten mu odepřel Ráj.

Muslim může pozřít vepřové, pokud mu jinak hrozí smrt hladem, nevad když se napije alkoholu, pokud mu to pomůže v bohulibé činnosti nebo ho zachrání od smrti. Muslim se nemusí o Ramadánu modlit, pokud je na cestách, nemocný nebo těhotná. Atd...

Takže o jeho cestě do Ráje nebo pekla stejně jako o přidělení harému rozhodne osobně Alláh - a my s tím nic nenaděláme.

J. Vintr 28.3.2018 20:10

Re: Ano. Snědý

Islám také radí muslimům lhát a podvádět, když můžou obelstít nepřátele a také jim radí, aby se chovali mírně a smířlivě, když nemají převahu - aby pak mohli udeřit, až převahu získají. Zatím v Evropě převahu nemají ...

R. Langer 28.3.2018 11:43

Re: Ano. Snědý

Vím toho o něm dost na to, abych věděl, že ho tady nechci.

S. Donát 28.3.2018 12:16

Re: Ano. Snědý

Asi tak. Ať si islám nechají doma a netahají ho ve velkém do Evropy.

V. Novák 28.3.2018 17:20

Re: Ano. Snědý

V tom nejsme ve při.

M. Rubáš 28.3.2018 9:33

Evropu ničí Islám a korektnost

Radikální islám v kombinaci s politicky korektnímy neomarxistickými elitami možná zničí Evropu? Kdy se začnou evropané bránit? Dyť muslimové otevřeně říkají že to tady chtějí dobýt. Jako krok 1 k obraně je ale potřeba zbavit se neomarxistických elit a dostat k moci někoho jiného.

http://www.epshark.cz/clanek/129/dve-nova-totalitni-hnuti-radikalni-islam-a-politicka-korektnost

J. Vintr 28.3.2018 9:26

Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

takzvaný DUBLIN 4 a nepochybně bude schválena. V ní bude zakotvena povinnost každé členské země přijímat "uprchlíky", kteří v jiných zemích "přebývají". Znamená to až desetitisíce ročně. Z této povinnosti se bude možno vykoupit částkou 250 tisíc Euro (cca 6,25 milionu Kč) za kus. Kromě toho budou nepochybně "sjednoceny dávky", aby migranti neutíkali zpátky do bohatších zemí. Mluví se o částce cca 20 tisíc Kč měsíčně na osobu. K tomu pochopitelně zdarma ubytování a strava, aby se u nás cítili dobře. K tomu všemu bude povinnost přijmout i rodinné příslušníky - manžela, mazelku (manželky), děti, rodiče a SOUROZENCE!!!. Ti všichni budou mít samozřejmě také nárok na sjednocení se svými příbuznými, takže za jediným migrantem také může zcela legálně přicestovat celá vesnice (kterou budeme povinni ubytovat, živit a polatit jim zmíněné "kapesné"). Neví se ještě jaké sankce si Brusel vymyslí, aby donutil jednotlivé země se tomuto nařízení podřídit, ale určitě vymyslí něco, co bude na politiky jednotlivých zemí fungovat. Takže asi je marné doufat, že se naši politici vzepřou a ukážou těm Bruselským zrůdám vztyčený prostředníček. V Praze už údajně vyšly inzeráty, které dělají nábor na zaměstnance zvláštního terminálu na pražském letišti, kde se budou příjmat přidělení "uprchlíci". Takže za pár let budeme mít stejné problémy, jako mají záapadoevropské země. A bude to horší a horší.

J. Kavalír 28.3.2018 11:10

Re: Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

A proto je třeba mít v zákoně možnost vyhlášení referenda o vystoupení z EU pro případ, že by sami politici neměli dost rozumu. A je jedno, jaké by byly podmínky pro jeho vypsání. Věřím, že by se vždy našel dostatek podpisů i hlasujících.

P.S. Dnes bych petici za jeho vyhlášení nepodepsal (zatím).

O. Zuckerová 28.3.2018 11:18

Re: Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

P. Kavalír 11.10: To "zatím" je neštěstí českého národa. Zatím nevyjdu z hořícího domu, vždyť sedím za dveřmi,které ještě nechytly.

J. Vintr 28.3.2018 11:22

Re: Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

Ten paskvil začne platit možná už letos, nebo určitě příští rok. Do dalších voleb zbývají víc jak tři roky a od současné politické reprezentace se žádný odboj proti Bruselu čekat nedá (jedině tak hubou a pro domácí obecenstvo). Babiš, jako největší příjemce eurodotací zaručeně neudělá nic, čím by svůj lukrativní příjem mohl ohrozit. Takže i kdyby se občané nakrásně probrali a v příštích volbách tu současnou sebranku kompletně vymetli a zvolili někoho, kdo přijde s opravdu reálným řešením (ovšem jak poznat, že to nejsou jako obvykle jen plané sliby?), tak jich tady už nejspíš minimálně pár desitek tisíc budeme mít. A to bude zárodek rostoucích problémů, které nepůjdou řešit v rámci stávajících zákonů.

J. Kavalír 28.3.2018 11:29

Re: Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

Myslím si, že v tom případě by v ulicích protestovali dospělí, narozdíl od protestů zblblé mládeže za více rozhovorů s Kalouskem v ČT. :-)))

J. Vintr 28.3.2018 11:39

Re: Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

Nevěřte tomu, že lidé budou masově protestovat. Teorie vařené žáby funguje všude. Oni mezitím začnou tvrdě cenzurovat internet (už je to na cestě), takže většina lidí se nic nedozví.

V. Novák 28.3.2018 17:22

Re: Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

A od které se dá?

Od ODS? Od TOPky? Od levičáckých Pirátů?

J. Vintr 28.3.2018 19:53

Re: Zanedlouho bude v EP schvalována novela azylového zákona

Od žádné z těch co jsou v parlamentu. To snad prokázaly už dostatečně. Jenže kdyby někdo kandidoval s tím, že okamžitě vystoupíme z EU, začneme budovat na hranicích důkladný plot, zavedeme zase branou povinost, aby ho měl kdo hlídat a nepustíme sem jediného migranta, tak ho obviní z rasismu, fašismu, sadismu a několika dalších ismů a zavřou ho do kriminálu.

K. Janyška 28.3.2018 9:22

Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Tam, odkud pocházejí, je k tomu nenutila 4 roční období a příprava na zimu. Zamrzli ve středověku.

Křesťané se pobybují dlouhodobě jinde a jsou civilizování. Jinak by byli schopni téhož... Dzp.

J. Vintr 28.3.2018 9:53

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

To se pletete. Země Středního východu, které jsou dnes kompletně muslimské, byly dříve kompletně křesťanské. Křesťanství z nich bylo vytlačeno islámem za použíti násilí. Tvrdit, že křesťané by dělali totéž co muslimové, svědčí o hluboke neznalosti a ignorování faktů. Pokud chcete srovnat Islám a křesťanství, stačí si srovnat, jak křesťanská tradice líčí život Ježíše Krista a jak islámská tradice líčí život Mohameda.

R. Langer 28.3.2018 10:07

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Já myslím, že před nějakými 2000 lety tady na Zemi toho kompletního křesťanství moc nebylo. A ani potom. A ani teď. Zaplať pánbůh. A až na to přijdou i ti muslimové, tak se konečně pohnou civilizačně dopředu. Jako my BEZ KŘESŤANŮ.

J. Vintr 28.3.2018 10:19

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Před dvěma tisíci lety křesťanství ještě neexistovalo, ale o sto let později se spontánně, bez jakékoliv podpory, dokonce navzdory světské moci, rozšířílo do mnoha zemí. Tam kde jsme (zatím) my, jsme JEDINĚ díky křesťanství. Bez křesťanství by naše hummání a technicky pokročilá civilizace nikdy nevznikla.

K. Janyška 28.3.2018 10:54

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Kulturní evoluci lidského světa táhne obchod a jeho důsledky. Tam, kde není přípravy na zimu, tedy není atvivity, která je směřována dobuoucna, tam není civilizace. Jen se na to podívejte tímto podledem a uvidíte, že to platí. Neberte do úvahy Austrálii, tam ji zcivilizovali Angličané... Dzp.

J. Vintr 28.3.2018 11:41

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Kulturní a technickou revoluci táhne svoboda myšlení a výměny informací. Právě tohle (navzdory tomu, co o něm pomlouvači tvrdí) zajistilo právě křesťanství.

R. Langer 28.3.2018 11:49

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Naopak, odluka státu od církve, osvícenství spolu s římským právem a návaznost na antiku nám dala vzniknout moderní civilizované společnosti NAVZDORY KŘESŤANSTVÍ (i když věřící fanatikové tvrdí něco jiného). Pokud by tady bylo křesťanství v jeho původní podobě, byli bychom dneska +/- tam, kde ti muslimové. :-P

J. Vintr 28.3.2018 12:57

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Běžte do háje s Antikou a římským právem. Antika byla krutá, barbarská a život obyčejného člověka v ní neznamenal vůbec nic. Osvícenství byla jen směšná domněnka vzdělanců, kteří si mysleli, že už obsáhli všechno vědění světa. Z toho by zaručeně nic dobrého nevzešlo. Jinak křesťanská společnost byla o staletí před muslimským světem už v době, kdy o odluce světské moci od církve nikdo ani neuvažoval. Prudký nárůst technického pokroku nenastal z ničeho nic, na ten se ve společnosti zakládalo staletí dopředu.

R. Langer 28.3.2018 13:07

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Ano, a proto je také křesťanství náboženstvím otroků, a proto také když se nakonec dostali k moci, tak terorizovali ostatní jak se dalo.

K. Janyška 28.3.2018 16:43

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Je to právě obráceně. Evoluce je produkuje... Dzp.

J. Kavalír 28.3.2018 11:21

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Naše civilizace se naopak měla možnost rozvinout až po ukoncení nadvlády církve, která zbrzdila pokrok o 1000 let. S párou například expetimentovali již ve starověku.

Křesťanství bylo původně náboženstvím otroků a chudiny, kterým slibovalo kompenzaci za pozemské útrapy v ráji. a prosadilo se, když vládci v Římě zjistili, že jim neškodí ale naopak pomáhá.

J. Vintr 28.3.2018 11:46

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Je pravda, že křesťanství se stalo na velmi dlouho nástrojem světské moci. Asi to tak Bůh chtěl. Protože zároveň tuto světskou moc postupně kultivovalo a proto jsme se dostali tam kde jsme dnes. Jiné civilizace byly o tisciletí napřed před barbarskou Evropou. Proč jsou dnes o mnoho století za námi nebo už dávno přestaly existovat? Jednoduchá odpověď. Neměly křesťanství.

R. Langer 28.3.2018 11:56

Re: Muslimové nejsou civilizovaní. To je hlavní problém.

Kdepak, naštěstí pro nás naopak nakonec o tu světskou moc přišlo, a proto jsme se dostali tam kde jsme dnes. A křesťané se s tou ztrátou moci dodnes pořád nemohou smířit.