17.2.2020 | Svátek má MiloslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Kocovina z KavkazuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 65, poslední: 28.8.2008 20:35, přehled diskusí

Stačilo vystavit pozvánku ?:
Autor: Pavel Urban Datum: 28.8.2008 18:17

A co kdyby si toho Rusko neráčilo všimnout ? Půjdeme do války ?

Možná to bude jednou nutné. ALe pokud někdo naznačuje, že v podobných situacích postačí dělat jen politické kroky, je vůl.

Re: Stačilo vystavit pozvánku ?:
Autor: rafp Datum: 28.8.2008 20:25

a ty vole kdo by za nás bojovak když všichni mají modrou knížku.na tento stát se můžu leda tak vysrat.

Tady se ukazuje zrůdnost....:
Autor: milan Datum: 28.8.2008 15:40

americké politiky.Tak nejdřív podporuje Kosovo a zbombarduje Srbsko,pak do evropy nacpe několik dalších základen (čím blíže k Rusku,tím lépe ),pak  by chtěli rychle obsadit Gruzii (naivní obchvat z jihu ) a pak nazvou Rusko agresorem,zatím co oni sami mají v cizích státech víc vojska a techniky než doma v USA. Který státeček to odnese příště ? EU se probudí,až bude polovina východní evropy prošpikovaná základnami.Hitler to chtěl najednou, Bush to zabírá pomalu,používá k tomu vlastizrádců,ochotných prodat i vlastní mámu.!!

Jak to píšou dneska londýnské Timesy (známí levičáci, nejsou oni placený Moskvou?):
Autor: Tonevadí Datum: 28.8.2008 14:58

Countdown to the crisis:

August 7 Georgia sends troops into breakaway region of South Ossetia. August 8 President Saakashvili of Georgia says that most of South Ossetia has been “liberated”. Russia sends in troops and promises to defend residents with Russian passports. August 12 President Medvedev of Russia says that he has decided to stop military action against Georgia. President Sarkozy of France begins negotiations on a peace agreement. August 15 Georgia signs French-brokered agreement. August 16 Mr Medvedev signs peace agreement, but Russian troops advance through Georgia to the capital Tbilisi.  August 18 Russia announces withdrawal from Georgia but Tbilisi accuses Moscow of stalling and not observing ceasefire.  August 20 Abkhazia, another breakaway region, votes to ask Russia to recognise its independence. Russia freezes relations with Nato.  August 26 Russia formally recognises South Ossetia and Abkhazia as independent states. Mr Medvedev says: “We are not afraid of . . . a Cold War”.  August 27 David Miliband, right, and Mr Sarkozy call on Russia to avoid a new Cold War

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/europe/article4622422.ece

Re: Jak to píšou dneska londýnské Timesy (známí levičáci, nejsou oni placený Moskvou?):
Autor: milan Datum: 28.8.2008 15:22

...jsem nesmírně rád,že ses naučil anglicky.....:-D

Re: Re: Jak to píšou dneska londýnské Timesy (známí levičáci, nejsou oni placený Moskvou?):
Autor: Hadí oči Datum: 28.8.2008 20:35

Vždycky se aspoň jednou denně najde někdo, kdo ze před pár lety ze strachu nebo pro peníze utekl za kopečky a dnes nám ukazuje, jaký je borec a že umí.

Tak nám zabili Ferdinanda:
Autor: Chalupa Datum: 28.8.2008 13:23

Mladý muži (soudím podle fotky u článku) ...:
Autor: -ferry- Datum: 28.8.2008 10:02

... podle mne se dá snadno poznat,že Rusko pouze oplácí západu jeho arogantní chování.Myslím,že v tom nic jiného není.Vše ostatní,co mu dodávají autoři na tomto PSU je jen jejich zbožné přání.Americké rozpínání se po světě trvá už déle než šedesát let,mají vojenské základny kolem celého Ruska.Kruh se brzy uzavře základnami u nás,v Polsku a v Kosovu.Vžijete-li se do pozice ruského vedení,zjistíte,že obavy mohou mít.Dokonce musí ! Pro naši věrchušku (politickou i novinářskou) jsou ovšem Amíci vrcholem demokracie.Teď jsem si na Novinkách cz přečetl,že v Iráku postříleli čtyři Iráčany,vlastně popravili,spoutané a s páskami na očích. To bude jednou čekat lidi i u nás.Amíci jsou zkrátka k nezastavení.Kdo nejde s nimi,jde proti nim,ale je nesmí z cesty svézt ... Cílem je americká demokracie na celém světě.Vy si ale jistě myslíte,že ne ...

Re: Mladý muži (soudím podle fotky u článku) ...:
Autor: pbla4024 Datum: 28.8.2008 10:24

Arogantní chování Západu, to mluvíte o rozsáhlé finanční pomoci Rusku v devadesátých letech? Nebo o přizvání Ruska do G7?

Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSFR) Re: Re: Mladý muži (soudím podle fotky u článku) ...:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 10:33

pane, vy máte skutečně zajímavé představy o pomoci.... ;-DJak komu..:-/

Re: Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSFR) Re: Re: Mladý muži (soudím podle fotky u článku) ...:
Autor: pbla4024 Datum: 28.8.2008 11:03

Třináct a půl miliardů dolarů ročně nebylo v devadesátých letech málo.

Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSFR) Re: Re: Mladý muži (soudím podle fotky u článku) ...:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 11:43

Víte,  já už o pomoci slyšel tolikrát, ale když sčítám pomoci, tak radím každému pomož si sám a pomoc Rusku, RUSKU? to je jen váš žert, to šlo do satelitů které se odtrhly a myslí si že tak to půjde pořád......;-D Ažuvidím skutečný výčet ta se EU a USA omluvím ale takhle se bavíme o vašich tvrzeních a mých zkušenostech o jakékoli pomoci mimo humanitární při záplavách a podobně..... i tam jsme my USA dali 10x tolik co oni nám při záplavách v ˇCechách.....;-D

Myšlen Ňu Órlíns.....Re: Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSFR) Re: Re: Mladý muži (soudím podle fotky u:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 11:44

:-D

Re: Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSFR) Re: Re: Mladý muži (soudím podle fotky u článku) ...:
Autor: pbla4024 Datum: 28.8.2008 12:09

Odkaz mluví pouze o Rusku, nikoli o ostatních possovětských státech. Ale můžete si to najít sám na stránkách USAID. Kupříkladu hodnotu jedné miliardy překročila americká pomoc Rusku v letech 1994, 1999, 2005 a 2006.

Tak jsem se podíval.....Re: Re: Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSFR) Re: Re: Mladý muži (soudím podle f:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 12:32

a našel sovětunion.... žádná Rosia;-) 

a je v tom i militaryhelp....Re: Tak jsem se podíval.....Re: Re: Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSFR) R:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 12:33

;-)

Re: a je v tom i militaryhelp....Re: Tak jsem se podíval.....Re: Re: Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění se Ruského trhu tak aby jejijich tehdejší dodavatelé šli do kopru..(např. i ČSF:
Autor: pbla4024 Datum: 28.8.2008 12:55

Titulek článku je "U.S. Asks I.M.F. to Increase Aid To Russia and to Ease Conditions", článek je z roku 1993, Sovětský svaz zanikl v roce 1991. Vy neumíte číst?

Na články kašlu, výkazy ekonomické pomoci o něčem takovém nemluví.....Re: Re: a je v tom i militaryhelp....Re: Tak jsem se podíval.....Re: Re: Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění se Ru:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 13:03

Re: Na články kašlu, výkazy ekonomické pomoci o něčem takovém nemluví.....Re: Re: a je v tom i militaryhelp....Re: Tak jsem se podíval.....Re: Re: Zajímavé a jakoun formou, kolik toho spolykaly jejich vlastní firmy......Re: Re: Chcete říci zmocnění s:
Autor: ps Datum: 28.8.2008 13:19

Typický komouš. Kašleš na fakta, která ti nejdou pod nos.

Jen blbec s rozhledem chlapce z Čeljabinska bere článek jako faktum....Re: Re: Na články kašlu, výkazy ekonomické pomoci o něčem takovém nemluví.....Re: Re: a je v tom i militaryhelp....Re: Tak jsem se podíval.....Re: Re: Zajímavé a jakoun formou, ko:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 13:25

Sbohem ašáteček, ani komouš už vás nebere vážně.....  ;-D Sbohem a navždy, neotravujte, s vámi  rozhovor nevedu:-D

Re: Jen blbec s rozhledem chlapce z Čeljabinska bere článek jako faktum....Re: Re: Na články kašlu, výkazy ekonomické pomoci o něčem takovém nemluví.....Re: Re: a je v tom i militaryhelp....Re: Tak jsem se podíval.....Re: Re: Zajímavé a jakoun formou:
Autor: ps Datum: 28.8.2008 13:54

Vzhledem k tomu, že ty bereš vážně pouze to co ti nakuká předseda ÚV KSČ(m), tak mi je to celkem volné.

A kolik miliard dneska chce Sakašvili od USA?:
Autor: Tonevadí Datum: 28.8.2008 15:01

za trest, že se nechal vyhecovat...

Oni si to US občani jistě utrhnou od huby a rádi to daj.  (on se je někdo ptá?)

Re: A kolik miliard dneska chce Sakašvili od USA?:
Autor: ps Datum: 28.8.2008 15:23

Tak moc se zas nezmění. Celá devedesátá léta rusáky živila USA a Evropa a nějak to ten západ unes.

Re: Re: Mladý muži (soudím podle fotky u článku) ...:
Autor: R. J. Datum: 28.8.2008 19:12

Málo davali golubci, málo.Rok 90, humanitární pomoc Ruským dětským domovům se prodávala v Petrohradě na trhu, ale málo toho bylo, západní "šmejd" více neposlal,taky si to  "vypije".Sabaka svinina.

Re: V těch Vašich zvratcích . . .:
Autor: BuBu Datum: 28.8.2008 13:34

. . . na adresu USA . . . jaksi postrádám slova "zaprodanci a ztroskotanci" . . . ."americký imperialismus" ----- co to ??? . . co to ???

To jste už zapoměl - co Vás učili na VUMLu ???;-D

Kocovina z Kavkazu:
Autor: Josef Datum: 28.8.2008 9:08

Pan Procházka zapomíná na mnoho věcí . Např. na aroganci západu ve vztahu k Srbsku a Kosovu, na zabíjení lidí v Iráku a Afganistánu , na úpadek západní civilizace ( pokud lze oni ještě hovořit ), na růst Číny i Ruska. Západní spojenci štěkají jak ratlíci, ale za svá svinstva ještě zaplatí a to vysokou cenu.

Mladý a blbý ale možná z toho vyroste!:
Autor: Malý Aston Datum: 28.8.2008 8:16

Gruzie není žádný demokratický stát evropského typu a Šaškavůl není žádný demokrat a pokud někdo sleduje vývoj v Gruzii po rozpadu Sovětského Svazu tak nemůže ani ve snu připustit přiřazení Gruzie do NATO.Evropa se díky komunistovi Solanovi a dalším bruselským politikům ošlehaných kavárenskými ventilátory začala bratřit s Ruskem.Copak so nikdo nevšiml vlažného přístupu evropských států k budování radaru u nás?Tento politický postoj věrně kopíruje Paroubek. A ten Šaškavůl jim to pokazil.Kdo mu to poradil?Počkejme do pondělí,kdy se má sejít evropská elita a hledat řešení.Které řešení zvolí? Kdo vyhraje? Klika kolem Solany podporující bratření se s Ruskem nebo klika kolem těch,co vidí budoucnost jen s podporou USA?:-D

Re: Mladý a blbý ale možná z toho vyroste!:
Autor: Katr Datum: 28.8.2008 9:00

Tzv. evropská elita provede pouze poučení z gruzínského krizového vývoje, protože další rozostřování vztahů z Ruskem by jí zahubilo.

Lituji, z mladých blbců rostou jenom staří blbci.......Re: Mladý a blbý ale možná z toho vyroste!:
Autor: gerontusinza Datum: 28.8.2008 10:40

protože již 20letý člověk  který myslí, si klade otázky ale nepředkládá jednoznačná hodnocecení vědom si nedostatečnosti vlastních vstupních údajů, ovšem "fenomén" kterému stačí, by do NATO přijal i Zimbabwe bez dlouhého přemýšlení, nevěda samozřejmě co to je....;-D

Tím chcete naznačit, že by vyvražďoval Osetské vesnice i Český pomocný kontingent ?:
Autor: Petr Kohout Datum: 28.8.2008 7:55

Ohledně Němců - cesta do Gruzie vede okolo Stalingradu a to by asi Merkelová politicky nevydržela.