19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Náčelník Skvrnitý ocas 27.1.2009 7:46

Smyslu pro humor ...

... se nelze naučit. Nechme pana Zielence a jemu podobné, aby se rozčilovali tam, kde je potřeba se zasmát.

Minutus 27.1.2009 19:56

Re: Smyslu pro humor ...

No, váš smysl pro humor si umím představit vy Skvrnitý Ocase. Ovšem ctí vás to, že si ho děláte aspoň ze sebe. Jen vemte v úvahu, že ne vše, co se člověku v pubertě zdá vtipné, je opravdu vtipné.

No... 27.1.2009 7:17

SSM Vondra a vkus - to nejde dohromady...

V organizaci SSM soudruh Vondra možná něco dokázal řídit, ale vkus, inteligence a dostatek taktu se TAM nenaučil....

Olin 27.1.2009 8:57

Re: SSM Vondra a vkus - to nejde dohromady...

Vondra má dost vkusu, inteligence a taktu - pročež on se smát NESMÉL, nedovtipný člověče, ale zato potřeboval dost síly na to, aby to dílo i jeho autory ustál a neshodil. Bez Vondry už by to tam nebylo.

Tenkrát ve výboru jsi asi potkával někoho jiného, už taky sklerovatíš, vole.

Minutus 27.1.2009 19:53

Re: SSM Vondra a vkus - to nejde dohromady...

Hmm, tak díky Vondrovi. Opravdu legrační pán. To jako chce tvrdit, že se vyzná v mezinárodních vztazích?

abc 27.1.2009 7:12

Jednou jde o mystifikaci a jindy o podvod.

Takže pokud jdu okrást důchodce pod záminkou např. návštěvy záchodu, jde jen o mystifikaci - tedy podle pana Černého a sevřených šiků tzv. kulturní fronty.

maiden 27.1.2009 6:22

Ted by tam meli

dat toho bulharskyho Svejka. A bylo by to skutecne trefne :-)

ginANDtonix 27.1.2009 3:37

Poprve slysim Zelience chvalit pana prezidenta...

Bohuzel v totalne bezvyznamne veci.

Maslo na hlave ma Vondra a Cerny. Vondra by mel jit od valu, Cerny by mel dostat 2 mesice verejne prospesnych praci na bruselskych verejnych zachodcich (nebo na sofijskych, popripade istambulskych!). Klaus by se nemel nikomu omlouvat, protoze se o celou kausu zajima jenom kvuli tomu, ze ma na Cerneho tafku. A Zelienec by mel jit po vzoru Zemana objimat stromy na Vysocinu. A vsichni by meli prestat mluvit o te hloupe plastice a zabyvat se necim uzitecnym...

Emigrant 27.1.2009 1:36

Ten STBackej zmetek

se nam v Bruselu nejak zcivilisoval, zacal filosofovat a tak, no fuj, co by tomu rekl Tvuj ridici dustojnik? ;-D

Holly 27.1.2009 2:23

Re: Ten STBackej zmetek

Je vidět, že u vás se Kantův mravní imperativ stal součástí vaší osobnosti, neboť slušnost, kultivovanost a kultura z vašeho příspěvku jen čiší ;-D

Emigrant 27.1.2009 4:29

v podstate mate pravdu,

ale toho pana znam tak dlouho, ze ten jeho clanek jsem proste neunesl. Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Kant postavil mravni imperativ na aplikaci zakona Boziho na vseobecne uznavanou hodnotu. DAl uz se rozepisovat nebudu, prenasel jen sve osobni pocity. Kdo zna detaily, vi o cem mluvim.>-

Holly 27.1.2009 10:19

Re: v podstate mate pravdu,

Zdravím vás ... přiznám se, že po mnohých negativních zkušenostech z českých internetových diskuzí jsem čekal nějakou urážku nebo nadávku. To, že jste reagoval slušně a odpovídal na řečené, mě překvapilo a potěšilo: díky za to.

O případu nic nevím a pokud je pravda, že pisatel byl vědomým spolupracovníkem STB, je to samozřejmě odsouzeníhodné, pokud ta spolupráce byla vědomá a neproběhlo u něj cosi jako "pokání". V takovém případě lze vaše pocity chápu R^

Minutus 27.1.2009 19:51

Re: Ten STBackej zmetek

Hmm, pokud vám to nedošlo, takhle si tady může kdokoli plivnout na kohokoli, i na vás. Proč by vám měl někdo něco podobného a ještě vyjádřeného tímto způsobem věřit?

kacir 27.1.2009 0:59

Problém Zieleniece

je v tom, že se snaží udělat z tohoto umění politikum, ač jím ve své podstatě není...

Pravděpodobně také v Bruselu, centru dnešní Evropy, pozapomněl na evropské hodnoty ...pod svícnem je největší tma ;-D

Tedy diplomacie, zdrženlivost, takt patří do politických vztahů, nikoli do umění ...Josefe nevaž se, odvaž se ...

Olin 27.1.2009 0:56

:-)

Panu Zielencovi se to nelíbí - pro pana Zielence to tam neni.  David Černý to udělal pro nás, pro Evropu. Já se směji už druhý týden. Kyselí politici jsou k smíchu jaksi ssebou. ...a tak zase došlo na starou obrozeneckou moudrost, jak bratr Paleček sice stojí před králem, ale patří své zemi a lidem.

abc 27.1.2009 7:14

Re: :-)

Jen se smějte, dobrý člověče. Máte na to ještě hodně času.

JJ 27.1.2009 9:09

Re: :-)

R^

Minutus 27.1.2009 19:48

Re: :-)

Leda tak své hlouposti.

fake 27.1.2009 0:29

p. poslanče

mohl by jste objasnit co znamená slovní spojení "německé latríny",přestože často pobývám v tom Německu, tak jsem si nevšiml, že je rozdíl mezi hajzlem v čechách nebo německu, anglii, holandsku,italii, dansku atd, asi máte, vy, poslanci Ep nějaké zvlaštní požadavky na hajzl, tak to zkuste vysvětlit. Já znám jednoho hajzla, to je ten váš podržtaška Lebeda, který se rád vyslovuje k reáliím v Čechách, obvzláště pikantní je ten jeho spolek, to, že mu to žerou jelita z ČT, to ještě neznamená, že by se dalo usuzovat, že kdo není in v Ep, tak je v hajzlu. Jinak, pane poslanče, viděl jsem váš projev v Ep., ty rady o Rusku a plynu, jste měl už dávno vysvětlit některým pošetilým jelitům z Ep. a ne, až když je to v hajzlu, ale chápu, že se blíží volby do Ep. a tak, je potřeba konat. Nikdo vám nebrání, aby jste se omlouval za "Kit" D.Černého, ale nechtějte, po nikom, aby to udělal za vás.

vaznyV 27.1.2009 1:43

Re: p. poslanče

co to je Ep.?

Sibi 27.1.2009 8:01

Re: p. poslanče

Mě by zajímalo, jestli Bulhaři vůbec vědí, že se tomu typu záchodu, co byla na Entropě, říká turecký záchod.

VLK 27.1.2009 12:46

Re: p. poslanče

To je přesně to, co tu v celé diskusi hledám. Nevědí, u nich se tomu tak neříká. To jen u nás a v pár okolních zemích.

Chosé 27.1.2009 0:22

Ale no tak

P.Zielenieci, už taky stárnete a blbnete:

1. Bulhaři mají smysl a to vytříbený - viz Gabrovo a jejihc každoroční festival humoru.

2. Stěžují si bulharští politici a nikoli bulharští lidé.

3. Jejich "kontra" s kálejícím Švejkem znamená, že přistoupili na hru D. Černého.

Ale pěkně jste se srovnal do řady s Klausem - jak říkal Gustík Husák: Každý si píše sám svůj posudek ...

blaber 27.1.2009 0:11

vaše starosti byh chtěl mít

Důkaz toho, jaké problémy je pan zet and co. schopen v Bruseli řešit. Asi se bojí, že ho Bulhaři nepozvou na mejdan(diplomatické setkání).

Jinak je skutečně žertovné, jak tito týpci-zet, hybášková...začali produkobvat články v blahé naději na znovuzvolení do EP. A že já je tedy volit nehodlám!