19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Roy Boehm 1.10.2009 12:40

Re: Otázka je k čemu to všechno vlastně je.

Nelze, než souhlasit. Byť Milan patrně myslí cukrovarnictví (a nejen průmysl,ale i zemědělskou produkci), které nám po léta zajišťovalo levný cukr a spoustě lidí obživu. K autorovi článku: a k čemu nám bude, když budeme mít svého komisaře např. s agendou "Komisař pro mnohojazyčnost"?

Radek 1.10.2009 8:54

Zvlastni, jak byrokrat haji svou byrokracii... :)

Clovek az zpodivem sleduje jak si unijni zamestnanec haji svou nesmyslnou pozici za kterou musi obcan platit... Zvlastni na tom je, ze manipulatori s fakty casto vytykaji tem, se kterymi nesouhlasi, ze manipuluji s fakty a nasladne spusti svuj ucelovy vyklad...

brok 1.10.2009 8:26

není to jedno

Jestli je tam Špidla nebo nikdo je v podstatě jedno.

zk 1.10.2009 8:23

?

no, svatý zápal tady projevujete hlavně vy, macíku8-o:-/

Honza z podhůří 1.10.2009 8:17

"žonglování" s komisaři

no, nevím, u nás se také vyhrožuje "mít či nemít" komisaře ale doposud jsem si nevšiml, že by mi ten komisař na něco byl....

fox 1.10.2009 8:24

Re: "žonglování" s komisaři

Nejnovější zpráva:Bradavice navrhuje za komisaře mimoně.Ten je nám na co?Abychom ho platili 0,5M měsíčně.Ať má milion,ale nesmí to být mimoň nesrozumitelný mimozemšťan,jak o něm mluví v Bruselu,pod kuratelou bradavice!

wbgarden 1.10.2009 8:14

Budu neustále opakovat

bývalý činovník portugalských komunistů barroso v akci zde na konci: text

Niky 1.10.2009 9:16

Re: Budu neustále opakovat

Terorista,maoista a komunista,to byl a je Barroso!

wbgarden 1.10.2009 10:41

Re: Budu neustále opakovat

no a má (měl) tam ty svoje rudé jožky kónbandity a spol., zkrátka všechny vyčůrané pohrobky bývalých rudých brigád. A tomu komandu máme být k dispozici ?

Veselé krizování a vepřové chřipkování...

HlavaXXII 1.10.2009 7:51

Spíše než počtem

bych se zabýval samotnou nutností existence komise eurobuzíků vymýšlející již vymyšlené a zkoušející poroučet přírodě jak zahnuté okurky či banány má rodit. Za astronomické částky na svou činnost nám sem totiž plíživě roubuje fašismus s eurohujerskou tváří.

Petr Kohout 1.10.2009 7:39

Snížení počtu komisařů je nutné JEDNOMYSLNÝM hlasováním.

Tj. euromise úmyslně lže, když tvrdí, že komisaře Irsku zajistí pouze Lisabonská smlouva.

zk 1.10.2009 8:24

Re: Snížení počtu komisařů je nutné JEDNOMYSLNÝM hlasováním.

eurokomise lže nejenom v tomto případě;-€Rv

Carlos 1.10.2009 7:04

No tak nebudou mít komisaře, no a co?

Jak říká Vlasta Burian "no aby kvůli tomu nebyl narok oves vo tolik kratší".

A kdyby nebyli žádní komisaři - ani ti rudí ani ti bruselští? Co by se asi tak stalo? Lidi by si zase o sobě rozhodovali sami!

ťunťa 1.10.2009 8:30

Re: No tak nebudou mít komisaře, no a co?

Carlosi, kteří lidi? To VY byste o něčem rozhodoval? A "ZASE"? Já si nepamatuju, že jsem někdy o něčem důležitém v tomto státě rozhodovala. Asi jste politik.:-/

zk 1.10.2009 8:37

Re: No tak nebudou mít komisaře, no a co?

a vy ťuňta:-/

Václav 1.10.2009 9:27

Re: No tak nebudou mít komisaře, no a co?

Konkrétně já bych rozhodoval o tom, čím budu svítit. A zavazuji se, že nebudu rozhodovat o tom, čím má svítit soused.

honzak 1.10.2009 7:02

malá perlička

"Soudcem-zpravodajem pro návrh na přezkoumání LS bude Rychetský".

Co na to řekneš, Macku? Už se těším na fundovanou odpověď;-D;-D;-D

-F 1.10.2009 6:34

M

Macku, ty jsi macek.(Y)(Y):-/:-/

Ivan Nový 1.10.2009 6:33

Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

Jako, kterýkoliv jiný eurokrat, od prvního komisaře do posledního překladatele.

ťunťa 1.10.2009 8:07

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

Mně nějak připadá, že mně nejvíce škodí naši malí čeští, ničeho neznalí, všehoschopní, vyčůraní, nenažraní (ale zato naši)politici, poslanci a jiní funkcionáříci, bafuňáři atd.

Kam se na ně hrabe nějaká EU.

zk 1.10.2009 8:25

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

vám to tak připadá? To bude asi tím, že jste ťuňta8-o:-(

ťunťa 1.10.2009 8:31

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

To bude přesně ono. Ti moudří totiž vědí, že kdyby nebyli naši skvělí politici omezováni, žili bychom v ráji.

zk 1.10.2009 8:38

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

a ťunťové vědí, že s EU komisaři ten ráj jistě vybudujeme:-/

zk 1.10.2009 8:27

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

a mně zase připadá, že mi nejvíce škodí "naši" velcí evropští, ničeho neznalí, všehoschopní, vyčůraní, nenažraní "politici", poslanci a jiní funkcionáříci, bafuňáři v EUkomisi, parlamentu a dalších EU úřadech.;-€ 

ťunťa 1.10.2009 8:34

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

A já zase pořád nemůžu přijít na to, čím to je, že ta EU tolik neškodí ostatním zemím. Asi si na nás zasedli.;-(

zk 1.10.2009 8:38

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

ale škodí, jen ťuňtové o tom ještě nevědí:-/

Roy Boehm 1.10.2009 12:46

Re: Komisař škodí zemi, ze které vzešel.

Mezi řádky Vašeho textu vyčuhuje zcela mylná domněnka, že EUkrati jsou snad něčeho znalí, nevyčůraní a nažraní.

honzak 1.10.2009 6:29

lehni, frištenský!

Za kolik to děláš, Macku?Stojí ti to za to, dělat ze sebe blce za jidášský groš?

Miroslav Zikmund 1.10.2009 4:58

Pane Macku, nedělejte ze sebe zbytečně blbce.

Chápu, že máte funkci unijního propagandisty, ale všeho moc škodí a nejde plácnout jakákoliv blbost. S komisaři nám dříve bylo vysvětlováno, že nezastupují svůj stát, ale jsou to v podstatě experti a skvělé osobnosti v dané oblasti. To by se ještě dalo přijmout (až na odpověď na otázku, zda ti zvolení jsou skutečně experty), ministry do vlády taky nedelegují jednotlivé kraje. Jenže Irům to vadilo, tak se pravidlo změnilo. A rázem eurosoudruzi pochopili, že se to dá propagandisticky využít. A tak i u nás nás zmanipulovaná media neustále živí propagandistickými výhružkami, jak za trest za váhání s ratifikací příjdeme o "svého" komisaře (což by ovšem byla tragedie, nemít tam svého Špidlu). V Irsku to není jinak, tak nedělejte mlhu, je to nedůstojné.

J:K 1.10.2009 6:00

Re: Pane Macku, nedělejte ze sebe zbytečně blbce.

R^. Dobré, ale marné. Ten to nedělé z blbosti, ale cíleně. Bohužel, s poměrně značným úspěchem. A je jich víc.