22.5.2024 | Svátek má Emil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
www racek 23.1.2010 14:28

no, stačí projev hrdinného posrance

a oteplovači jsou rozdrceni na prach ...

tý voe, tohle nás tam representuje ... kdyby aspon bojoval za \syrečky, jako ten březina ... ale

Oteplovač 23.1.2010 14:36

Re: no, stačí projev hrdinného posrance

No, když Vás to baví, racku, tak si ty zelené zhůvěřilosti dál plaťte. Ale nenuťte ostatní, aby to platili taky. Syrečky jsou úplná kravina.

www racek 23.1.2010 14:43

Re: no, stačí projev hrdinného posrance

já nic neplatím, já jsem důchodce :-)) platíte vy ...

ten projev byl hloupý a zbytečný ... ta syrečka alespon trochu něčemu pomohou ...

a vůbec, dostal jsem na ně chut a večer budou orgie ... ta moje je sice nesnáší ale jsem sám doma ..

ps 23.1.2010 14:49

Re: no, stačí projev hrdinného posrance

To jsem netušil, že důchodci mají takový výhody, že nemusí platit elektriku.

jasan 23.1.2010 15:10

Re: no, stačí projev hrdinného posrance

a v cem byl hloupy a v cem zbytecny?    a tvrzeni ze zelene blbosti neplatite je smesne...  vy nikde nebydlite, nicim netopite a nesvitite a nic nejite?

realista 23.1.2010 15:16

Re: no, stačí projev hrdinného posrance

jistě! Lítá nad Vltavou, chechtá se a čeká kdo mu hodí rohlík..... :-))

www racek 23.1.2010 15:54

Re: no, stačí projev hrdinného posrance

já zobám z tvých daní

Jak 23.1.2010 15:18

Re: no, stačí projev hrdinného posrance

Vidaco stačí abyste souhlasil s Klau,že je třeba vystoupit z EU-nebo jste blb??

Jura Jurax 23.1.2010 13:33

Jo tak tohle je síla

že by ti EUroposlanci byli ještě blbější než jsme doufali, iluzí ovšem už dávno nemajíce, a chovali se fakt jak zelení khmerové? Blbost kvete zelenými květy a mozky prorůstají zelenou plísní ... a degradují jejich majitele na řvouny těch správných hesel ... mám takový dojem, že módní barva plísně se změnila z rudé na zelenou a (západo)evropští poslanci dílem nemají protilátky, dílem holt zaměnili barvu plísně - za mlada maoisti a pouliční výtržníci proti prohnilému kapitalismu, sympatizanti teroristů z RAF a vůdci rudých rebelů z osmašedesátého (na Západě, my měli tehdy jiné starosti) a dnes zelení skřeti - nebo holt jim obě ty plísně v mozku kooperují ...

www racek 23.1.2010 14:46

Re: Jo tak tohle je síla

otepklování je navýsost vědecká otázka ... je jen otázka, jestli to politici uchopili moc brzo nebo vědci moc pozdě ... tedy, v kqaždém případě oteplování tady je ale není jasné, jak velký vliv v tom človek hraje.

realista 23.1.2010 15:18

Re: Jo tak tohle je síla

jen ať proti oteplování intenzivně bojují!

Alespoň budeme vědět, kdo je vinnen tím, že daleko dřív přišla doba ledová!!!

Emil XX 23.1.2010 21:57

Především to politici uchopili ŠPATNĚ a to naprosto úmyslně

Stačí přejít na atom a případný problém je vyřešen. Navíc to vyjde LEVNĚJI než spalování fosilních paliv, o OZE nemluvě.

Jakub S. 23.1.2010 15:18

Re: Jo tak tohle je síla - ano, Juro.

Je to síla... a je to tak, tristní, výstražné, zoufalé - ano, za ty prachy celé Evropy tam křičí, překřikujou řečníka, mlátí něčím do stolu, je to . A nesmí se jim na nic sáhnout - oni netuší, že čemu věří, je už vyvráceno - že stačí sledovat vědecké výstupy. Ale kdo by tomu věnoval tolik hodin, že...

97 23.1.2010 16:00

Re: Jo tak tohle je síla - ano, Juro.

kouknete se na to video, reakce salu si p. Strejcek proste vymyslel...

strejda 23.1.2010 13:26

co to je za blbost

 žádné globální oteplování neexistuje. A pokud existuje, pak je zcela mimo vliv člověka a je způsobeno čistě přírodními silami."

Takové tvrzení je na úrovni malého, předškolního dítěte. První věta oteplování zcela popírá a druhá tvrdí, že existuje. Pokud platí první tvrzení je to druhé zcela mimo jakoukoli logiku.

Emil XX 23.1.2010 13:44

Re: co to je za blbost

To je pouze politkem vyjádřená skutečnost, že "boj proti globálnímu oteplování" je drahý nesmysl.

strejda 23.1.2010 14:41

Re: co to je za blbost

Moje babička tomu říkala, cituji ji - mluví jako koza před smrtí. K politikům to sedí.

Petr 23.1.2010 13:44

Re: co to je za blbost

Strejček se rozhodl ukázat úroveň školství v Klausistánu :)

Ivan Nový 23.1.2010 13:46

Re: co to je za blbost

Ne, jen ukázal hloupost evropanů.

jasan 23.1.2010 13:50

Re: co to je za blbost

no tak nam se svym vzdelanim dokazte ten vliv cloveka na klimatickou zmenu... 

strejda 23.1.2010 14:39

Re: co to je za blbost

Proč dáváte úkoly druhým, to jste nějaký bolševik? Zkuste sám doložit, že vliv člověka na klima je nulový. Třeba tím, že dokážete že žádné klimatické změny nejsou. Konec konců, autor článku to tvrdí. A dokonce to zvýraznil.

Karlos 23.1.2010 14:48

Pletete si klima a oteplování

Autor zvýraznil oteplování, nikoli klimatickou změnu - to je podstatný rozdíl. Do klimatické změny můžeme zahrnout jak oteplování, tak ochlazování. A dokazovat by měli zastánci hypotézy o dominantním vlivu člověka na klimatickou změnu, protože jsou to oni, kdo chtějí podporovat větrné elektrárny, daně na CO2, atd.

jasan 23.1.2010 15:13

Re: co to je za blbost

mate v to s prominutim gulas...   dukazy prinasi ten, kdo s novou teorii prichazi...  tak je to jaksi ve vede obvykle....

kritik 23.1.2010 15:00

vojíne jasánku

sedněte si na půlhodinu k výfuku auta s běžícím motorem a uvidíme jaký mají vliv lidské vymoženosti ...  vlastně vy už jste tam jistě někdy seděl ...

franta 23.1.2010 13:09

Očima zdravého rozumu

je teorie relativity naprostá pitomost. Kdysi se to říkalo i o tvrzení, že Země je kulatá.  

strejda 23.1.2010 13:27

Re: Očima zdravého rozumu

Země že je kulatá? Co je to za blábol. Zeme není kulatá, je hrbatá. Po čem to, člověče, chodíte. Lezl jste někdy po horách? Mně moc kulaté nepřipadaly.

Jura Jurax 23.1.2010 13:53

Re: Očima zdravého rozumu

Země není koule, alébrž geoid :-)

strejda 23.1.2010 14:42

Re: Očima zdravého rozumu

Nazývá se to tak. A znáte definici geoidu?

Paměrník starejch dob 23.1.2010 13:40

Re: Očima zdravého rozumu

Teorie relativity samozřejmě není pitomost, ale ve velké většině případů lze vystačit s klasickou Newtonovou mechanikou.

Ivan Nový 23.1.2010 13:48

Re: Očima zdravého rozumu

No očima zdravého rozumu ne, u teorie relativity nešlo o peníze a zelené daně. Z hlediska zdravého rozumu je koncept teorie realitivity zajímavý. Koncept globálního oteplování vykazuje všechny průvodní znaky podvodu.