25.2.2021 | Svátek má Liliana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Karel cikán Sudeťák 4.6.2007 15:20

Moldří gadžoarijci ze Psa, Vy ignorujete příspěvek poradce samotného Václava Kause?

Jak je možné, že tady masově nenadáváte na Evropskou Unii? Je tu celkem 17 příspěvků včetně těch mých a to je již odpoledne. To se nestydíte, takto ignorovat poradce samotného Pána presidenta Pána Václava  jeho excelenci Klause?

Karel cikán Sudeťák 4.6.2007 15:21

Re: Moldří gadžoarijci ze Psa, Vy ignorujete příspěvek poradce samotného Václava Kause?

Oprava:Gádžoarijci nikoliv gadžoarijci.

Karel Cikán Sudeťák 4.6.2007 13:44

Autorova funkce vyjadřuje jeho názor.Kdo odmítá dvourychlostní Evropu je Klausův agent.

To dlouhatánské přžedstírání článku bylo zcela zbytečné.

Dnešní Cohn Bendit je, pokud se týče evropského sjednocení výborný, nicméně odmítáni dvourychlostní Evropy je omyl. Bez této metody by neexistoval ani Schengen, ani měnová unie ale dokonce ani ten původní společný trh.

Kdyby se tehdy, v padesátých letech, čekalo na britský souhlas, vzniklo by pouze pásmo volného obchodu a i to by pravděpodobně, bez přitažlivé konkurence EHS, zase zaniklo.Odmítat metodu vícerychlostní integrace znamená kolaborovat s jejími úhlavními nepřáteli, representovanými u nás Klausem,Tomášem Haasem, Vondrou,Zahradilem a Zahrádkou.

Karel Cikán Sudeťák 4.6.2007 13:48

Re: Autorova funkce vyjadřuje jeho názor.Kdo odmítá dvourychlostní Evropu je Klausův agent.

Metoda vícerychlostní integrace spočívá v tom, že se každý stát integruje do té míry, k jaké je sám ochoten.Její odmítání znamená, že o integraci budou rozhodovat ti, kteří se integrovat nechtějí. A to by se pochopitelně Klausům, Kačinským a všem jim podobným velice dobře hodilo.

Pete Brich 4.6.2007 14:06

Opět bouře nad Chanovem?

:-DPB

Karek Cikán Sudeťák 4.6.2007 15:03

Re: Opět bouře nad Chanovem?

Kdyby téma nebylo příliš závažné, zeptal bych se tě ve stejném kocourkovsko- nacistickém duchu duchu:"Kde máš svého bratra septika, ta odporně bílý, blonďatý, hnusně modrooký gadžoarijče?"

Karel cikán Sudeťák 4.6.2007 15:14

Re: Re: Opět bouře nad Chanovem?

Oprava:Ta odporně bílý, nikoliv ta odporně bílý.

Pete Brich 4.6.2007 11:37

Rudý Cohn-Bendid v šedesátých letech demoloval Latinskou čtvrť v Paříži.

O čtyřicet let později se snaží oblečením zeleného převlečníku zdemolovat celou Evropu.

Cohn-Bendid & Joshka Fischer & Rudi Dutschke jako třetí do nejsvětější trojice.(Y)

PB

terra 4.6.2007 10:57

Myšlenky v článku

s chutí podepíšu - jen jedna obligátní výhrada. Slovo EKOLOGIE nemá v souvislosti se zelenými valný smysl. Je to poměrně exaktní věda, narozdíl od ekologismů všech odstínů zeleně, což jsou ideologie, politické doktríny zneužívající obal, aniž by znaly a reflektovaly obsah, ale ne věda. Tak prosím prosím, pane autore...Jinak R^

Papouch 4.6.2007 10:50

sjednocena Evropa v minulosti

nejbliz cili byl asi Napoleon

Pete Brich 4.6.2007 11:44

Re: sjednocena Evropa v minulosti

Omyl. Hitler. Jednomu z jeho sympatizantů nedávno vztyčili sochu v Bruselu. Schumann.

PB

honzak 4.6.2007 8:08

nejsa poradcem

mohu se vyjádřit hutněji - STRČTE SI SVOJI EUSTAVU DO (Y).EJLÉN!

janoryna 4.6.2007 12:53

Re: nejsa poradcem. souhlasím,

té unifikace už bylo dost. počínaje metrem, kg a železničním rozchodem nebo 220 V. šengen znamená oslabení kontroly suverénní české republiky nad svým územím. dosud můžeme zakázat vstup různým nepříjemným živlům. a taky zashování do svobodného podnikání. na př. omezení cen roamingu nebo neslýchaný požadavek že v buřtech musí být taky maso ! když socky kupují piliny, tak proč je v tom omezovat. a je taky jasné, že ve světě se snáze prosadí samostatné česko než nějaká eu. jedině takhle můžeme úspěšně jednat s čínou nebo s ruskem. samosattně, žádná eu.

Karel Cikán Sudeťák 4.6.2007 13:34

Re: Re: nejsa poradcem. souhlasím,

Myslím, že ti zdejší mikromozečci ani nepochopili, že je Váš příspěvek míněn ironicky., jinak by Vám sborově nadávali. Silně jste je přecenil.

šimon klein 4.6.2007 13:58

Re: Re: Re: nejsa poradcem. souhlasím,

a nebo taky na takovou pitomost nehodlají reagovat.....

honzak 4.6.2007 14:42

Re: Re: nejsa poradcem. souhlasím,

takové soudruhy, jako jsi ty  EU potřebuje! Nadiriguje Britům metr a oni furt měří na stopy a palce, Portugalcům 1435 rozchod (a zaplatí přestavbu celé sítě a vozového parku), a celé EU nové zásuvky/vidlice nn sítě (včetně JEDNOTNÉHO způsobu ochrany před nebezpečným dotykem, zase se ZAPLACENÍM VŠECH NÁKLADŮ). No a Číňani si samozřejmě sednou před soudruhem Barrosem na zadek, že? Zvlášť když reprezentuje něco tak konzistentního a akce schopného jako je EU....

Kdy už si rudozelené mnozky uvědomí, že ideál neexistoval a existovat nebude? Že nejlepší řešení je jenom nejméně špatné z množiny špatných? Pak bude ráj na Zemi.

Papouch 4.6.2007 15:43

Re: Re: nejsa poradcem. souhlasím,

Schengen je dobry priklad jak se ma evropska integrace delat

kdyz Francouzi usoudi, ze je to potreba, obnovi kontroly na hranicich doslova z hodiny na hodinu a Brusel do toho nema co mluvit - stalo se treba v roce 1995, po arabskych utocich na parizske metro

ll 4.6.2007 7:13

"je v rozporu se zájmy Unie"

Co to jsou "zájmy Unie". Zřejmě Německa (a teď kvůli nezbytnosti i Francie).  Skutečným cílem je staré dobré: Rozděl a panuj. Samozřejmě kromě Německa. Sjednocením Německa začalo rozbíjení národních států. Stačí vzpomenout na Slovinsko. A "Evropa regionů" bude zcela bezbranná.

Petr H 4.6.2007 1:12

Co to je spolupředseda?

Buď jsem šéf nebo nejsem šéf,spolušéf je kravina.Nebo Špidla je také spolupředseda Evropské komise?:-)

Honza42 4.6.2007 7:44

Re: Co to je spolupředseda?

To znamená něco jako kamarád předsedy. Jeden předseda je očekává v případě, že by nesl za svou práci skutečnou odpovědnost, což není tento případ. Proto může být předseda vpodstatě každý. Mně by se líbilo slovo soudruh. To by to vystihovalo nejlépe a všichni ví o co jde.