1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
chk 6.2.2009 13:20

Re: Těžký nesmysl....

Zrovna Železnýmu bych tolik netleskal, Honzaku 8-o

A blábol si troufnu rozeznat sám. Na to Honzaka fakt nepotřebuju.

vont 6.2.2009 11:03

Smlouva

Žádná smlouva není dokonalá. Ale, že nám jí hodnotí člověk, který stál ČR cca 10 miliard? Kdyby to bylo v západní Evropě asi by seděl. Myslím, že si nebyl jistý ani tady, tak z těch peněz si zaplatil imunitu v EU.

Pája 45 6.2.2009 10:59

Pane europoslanče Železný

Co jste celou dobu v tom europarlamentě dělal, za ty nekřesťanské peníze, které jste za to bral. Nevšiml jsem si, že by jste se vehementně zasazoval k úpravě LS tak, aby byla lepší. To že je taková, jaká je, je vina i vás a dalších poslanců s Česka, ale i s ostatních států, jejichž postavení je a bude obdobné i po schválení LS. Proč jste se nespojil s ostatními (podobnými ČR) státy a tu Francii s Německem (případně i další velké státy) jste nepřeválcovali. Místo toho jste se jen válel a protože to bylo příjemné, tak tam ještě chcete zůstat a válet se dál. Proto tyto vaše zvratky nejsou nic jiného než hloupá předvolební kampaň. Doufám, že voliči vám již nenaletí a nezvolí vás.

Historik 6.2.2009 11:11

Re: Pane europoslanče Železný

Dr. Železný dělá to, co je v rámci jeho možností. Neporovnatelně více, než někteří jiní naší poslanci, kteří, když EU přikáže všem vyskočit metr do vzduchu, vyskočí metr dvacet.

Pete 6.2.2009 10:55

Bravo.

Tohle sedí jak prdel na díře.

Pamětník 6.2.2009 10:47

Vám ten Železný leží v žaludku. Proč?

Vladimír Železný je žid (hned uvádím, že mi to nevadí). Židé, jak bylo nedávno publikováno, mají IQ o nějaké to procento vyšší než nežidovská evropská populace. Mám známého, je to lékař. Silně nemá rád židy. Zeptal jsem se proč. PROTOŽE JSOU CHYTRÝ! byla odpověď. Stačí? Tady bude jádro pudla.

Ruda 6.2.2009 10:56

Re: Vám ten Železný leží v žaludku. Proč?

jadro pudla zcela jiste nebude v tom ze jsou zidi chytri, myslim spis ze to bude tim, ze jsou chytri jaxi jednim smerem a sice, jak z vas vytahnout co nejvic penez a mit ze vseho nejvetsi mozny profit bez ohledu na zvyky a moralku. Tak trochu me to pripomina ceske porevolucni manyry. V CR na to existuje taky oznaceni vychcanost ci vycuranost-myslim, ze to bylo to prave co vas dotazovany dokturek mel na mysli...

Pamětník 6.2.2009 11:29

Re: Vám ten Železný leží v žaludku. Proč?

Takže vy..... a vy..... jsou i všichni ti židovští vědci, kteří posunuli lidstvo kupředu? Zpět k panu Železnému. Je nejenom chytrý, ale má i peníze. O důvod víc k nenávisti. Můj otec byl podnikatel. Na takové té střední české úrovni (odborně na evropské). Když slyším ty nenávistné výlevy směrem k panu Železnému, vybavují se mi (pochopitelně,že v poměru ke známosti mezi lidmi) i útoky na mého otce. Nesklátilo nás to, jistě to nesklátí ani pana Železného.

emil 6.2.2009 12:58

Re: Vám ten Železný leží v žaludku. Proč?

Na vytáhnutí peněz musí být vždy dva. Ten, který to chce udělat a ten, kterému jsou peníze vytaženy. Holt patříš k těm hloupějším. S tím už musíš žít.

Pamětník 6.2.2009 14:15

Re: Vám ten Železný leží v žaludku. Proč?

Pane emile, děkuji Vám, doplnil jste mne. O této Vaší argumentaci jsem také uvažoval, ale nechtěl jsem být moc krutý. Pochybuji ale, že si to pan Ruda přečte. Už přeci jen uběhlo dost času a sloupec názorů na článek se zvětšuje a obtížně se v něm hledá. Ještě jednou dík.

S pozdravem

Pamětník

gerontusinza 6.2.2009 10:41

Inu podobenství Vladimírovo.....

pane Železný, myslím žeto má hlavu a patu včetně na podobenství pana knížete....... Pobavil jste mě, díky...;-)

PROKOP BUBEN 6.2.2009 10:40

NO ANO

Snad proto se chasník Železný opět dere do EU parlamentu a určitě má podobně, jako jeho komplic kLaus i onačejší cíle.....

gerontusinza 6.2.2009 10:43

Prokope je to o jediném....Re: NO ANO

poznejte dobře svého přítele i nepřítele abyste překvapen nebyl oběma.....;-)

Frank 6.2.2009 10:39

Eurovolby se blíží a grázlíci se teď budou snažit.

Což o to, ale je pikantní, když zloděj káže o poctivosti, slušnosti a morálce. A dobrou chuť, jestli právě obědváte.

oldedek 6.2.2009 10:10

Na EU se dívám s velkým podezřením...

Na EU se dívám s velkým podezřením - jsem obyčejný vesničan a proto i moje hodnocení vychází z jednoduchého, možná zavádějícího úhlu pohledu... Myslel jsem si, že když Brusel, tak to se tam někdo jen tak nedostane a že je to "semeniště" starých dobráků, moudrých a poctivých lidí... Teď když vidím, že se tam od nás dostal Ransdorf, Špidla, Zahradil, Železný, Bobošíková,... Kdoví jací lidé se tam dostali z Německa, Itálie, Rakouska, Rumunska... No dá dá se ne EU koukat ještě s důvěrou ?!?  

Venkovan 6.2.2009 10:40

Re: Na EU se dívám s velkým podezřením...

No tak oni němečtí voliči mají před námi 80 let náskok, dávno poznali, že slibům velkohubých (Hitler a spol) není radno věřit, proto si určitě dávají víc pozor než voliči ze Znojma, kteří  Železnému zajistili léta snadného žití.

Kolombo 6.2.2009 14:26

Re: Na EU se dívám s velkým podezřením...

Oni se tam nedostali, alebrž naši voliči je tam vyslali - titíž voliči, kteří jsou za třicet Kč schopni zvolit třeba Ratha nebo Paroubka.  A právě kvůli převaze těchto voličů nevěřím v budoucnost EU. Dnes tu většina volí sametové otroctví před svobodou spojenou s vlastní odpovědností.

Štváč 6.2.2009 10:09

a naši kocourkovští

věří, že to tak je. sami by něco podobnýho nestvořili, tak nepřemýšlej a řvou radostí, jak mu to ten Voloďa nandal. je to bez ironie velmi chytrej chlap, jen k životu potřebuje přihlouplé kejvaly. a dobře ví, že v postbolševickým státě jich je habaděj.

Saul 6.2.2009 10:01

Pěkný článek

Škoda, že zůstává zhusta nepochopen.

Eddie 6.2.2009 10:00

Jestli ono neni lepsi

Byt trochu xenofobni nez hodne asimilovanej :-/

Pava 6.2.2009 9:59

Nemlaskat

S úlevou o vás nebylo nějakou dobu slyšet. Před volbami to bohužel už nepatí. Nezachutnaly vám evropské peníze? Považujete se za tak poctivého, abyste se mohl k něčemu vyjadřovat?

Josef K. 6.2.2009 9:52

Co čekta jiného,

od člověka, který se v dobách normalizace živil jako scénárista muzeí V.I. Lenina v SSSR? Pokleslosti se zbavit nedá. Tato země je opravdu spíše putinovským dvorkem než Evropou.

Jara London 6.2.2009 9:42

Dal jsem si tu práci

a pracně jsem se prokousal onou diskutovanou smlouvou. Ačkoliv Železného nemusím, považuji ho za velmi schopného a chytrého člověka. Velmi přesně vystihl formální podstatu vznikajících problémů, díky nimž si Evropa zadělává na hodně velký průšvih. Situace ve světě a v Evropě se začíná podobat situaci před druhou světovou válkou a doba začíná být, řečeno více méně poeticky, "těhotná konfliktem". Demokracie je v krizi a jako forma vlády končí. Do vedení zemí nejen v EU se začínají dostávat lidé s diktátorskými sklony - Szarkozym počínaje a Paroubkem s jeho fašistickými názory a teamem konče. Slušní lidé začínají ztrácet kontrolu a k moci se dostávají mafie, schopné prosadit na kandidátky politických stran vlastní lidi a jejich prostřednictvím potom ovládat celé národy. Nástroje jsou různé - počínaje nesmyslnými zákony, stále více oklešťujícícmi základní občanské svobody a skutečná lidská práva, a konče "stříháním ovcí" - zaváděním stále nových a nových daní a poplatků - za "televizní koncese", "ekologických daní" (tj. rozuměj dani "ze vzduchu"), dani za studni, nesmyslných pokut za silniční přestupky atd., atd. Princip je jednoduchý - na chudý lid musí být přísnost, musí se bát ne překročení zákona, ale toho, že je z tohoto "hříchu" může kdokoliv kdykoliv obvinit, a potom nemají roupy, drží hubu a krok. A právě toto Lisabonská smlouva ve své podstatě podporuje. Proto také jsem všemi deseti proti.

VH 6.2.2009 9:59

Re: Dal jsem si tu práci

Trefeno přesně na hlavičku R^

Sunny 6.2.2009 10:03

Re: Dal jsem si tu práci

Velmi přesné. Vidím to stejně.

TBB 6.2.2009 11:48

Re: Dal jsem si tu práci

Jak říkáme my latiníci - IGEN!R^R^R^

vasekpav 6.2.2009 19:37

Re: Dal jsem si tu práci

Pane Bože ?! To j sou novinky ! Tak to funguje od nepaměti ?!vĚTŠÍ A SILNĚJŠÍ vždycinky bere !Už vidím SVOBODNOU A SUVERENÍ Českou republiku v Čele s V Klausem uprostřed Evropy ?!Děte do háje tomu snad nikdo nevěří?!>-8-oRv

-ferry- 6.2.2009 9:40

Sakra ...

 ... (abych neklel),kdyby lidi v referendu hlasovali jako já,měli bysme dneska svatý klid.Mohli bysme obchodovat a punktovat se s kýmkoli,říkat si co chceme,dělat si co chceme ... Dvě desítky našich skvělých politiků by se neválelo v Bruselu,nýbrž doma,Špidla by se byl vrátil k práci ve skladu a byl by klid ...Jenže lidi volili  p  r  o   a tak se s tím nedá nic dělat.Všimněte si,vy lidi jedni ... to,o čem rozhodoval národ v referendu,chceme osladit,to,co rozhodlo pár desítek (možná stovek) lidí (vstup do NATO a tudíž i do válek) chceme mermomocí dodržovat (spojenecké závazky) a to i za cenu lidských životů (ne těch,kteří to rozhodli,ti se válí ve fotelech).Nevím jak kdo,ale já nemám žádné spojenecké závazky,mne se nikdo neptal.A kdo se k nim hlásí (Parkanová,Topolánek ...),ať jde do války sám ...No ne...?

Stredocech 6.2.2009 9:45

Nám se nelíbí to, že se jednak EU vzdálila od svých původních zásad

volného trhu, ale hlavně úplně ztratila zdravý rozum a zavádí jednu zhovadilost za druhou. K tomu potřebuje Lisabonskou smlouvu a proto její schválení NENÍ v našem zájmu. Evropské země se musí shodnout na platformě likvidace moci salónních levičáků.

President EU by mohl být Francouz, musel by se ale jmenovat Le Pen.

Jara London 6.2.2009 9:54

Re: Nám se nelíbí to, že se jednak EU vzdálila od svých původních zásad

Dobré, ale spíše než osobnost typu Le Pen bych preferoval člověka typu Charles de Gaulle.