1.12.2021 | Svátek má Iva


Diskuse k článku

EVROPA: Až po uši v normalizaci

Dne 12. 4. 2016 odhlasoval europarlament další normalizační dokument, který má za cíl upravit smýšlení našich dětí ve školách. Euroskeptici nesmí projet za žádnou cenu. Své „dvě dávky“ dostanou už i děti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mrázek 16.4.2016 10:43

Re: Nova Evropa

Ne každý je schopen TO vidět. Navíc existuje další nadstupeň, kdy je plánovaná selekce podle IQ, užitečnosti, věku, s plánovaným třetinovým počtem obyvatelstva .... budiž limit IQ 120 beru, vytřídilo by se "natvrdlé jádro", nicméně jak dál detailněji je to rozplánované, to nikde nenajdu, i když by mne to VELMI zajímalo, protože při posuzováná ekologie,ekonomiky a genetiky jiná cesta (byť to zní surově) není a nebude. Varianta2 je, že se tu umlátíme navzájem a vyhrávají kmeny barbarů ...

V. P 16.4.2016 10:38

Re: Evropská unie je projektem socialistů a nemůže nebýt

Čím to, že se vždycky prchalo od těch socialismem zblblých Rusů k socialismem zblblým (západním)Němcům a Francouzům, a nikdy směrem opačným?

J. Mrázek 16.4.2016 10:31

Ani za ten pětník oba ..

..nestojíte ...

V. P 16.4.2016 10:20

Re: V Německu Vás mohou za odpor k migrantům vyhodit

Pane Vaňuro, mohl byste jmenovat jedinou legálně vycházející tiskovinu z doby normalizace, která by mohla otevřeně kritizovat politiku SSSR a vybízet k vystoupení ze sovětského bloku, jak to činí pan Matějka zde? Nesmyslná představa, že ano? A stejně takovým nesmyslem je srovnávání husákovské normalizace s dnešním členstvím v EU.

P. Pětník 16.4.2016 10:08

Re: Vidím to spíš

Je pravdou, že si člověk ani nestačil všimnout, kdy si Putin i o tento web rozšířil portfolio svých věrných.

S. Netzer 16.4.2016 9:57

Vidím to spíš

na soumrak Neviditelného Psa, když se zde zveřejńují tak hloupé články.

K. Janyška 16.4.2016 9:44

Evropská unie je projektem socialistů a nemůže nebýt

ve stejných kolejích, jako ČSSR po přepadení socialismem zblblých Rusů v roce 1968. To Němci s Francouzi jsou autory zvráceného socialismu a ten kdo nevidí, že nám momentálně šéfují socialismem zblblí Němci s Francouzi místo kdysi socialismem zblblých Rusů je prostě hloupý... Dzp.

V. Karda 16.4.2016 9:43

Re: Nova Evropa

A teď si se tady 066ko i posral.

V. Karda 16.4.2016 9:41

Re: Samotna sjednocena Evropa neni problemem, spise ..

TY blbečku 066 co tu pořád bliješ ?

V. Karda 16.4.2016 9:39

Re: Nebe a dudy

Soudruhu Šimku stačilo napsat nesnáším pana Matějku.

P. Lenc 16.4.2016 9:35

Re: Nebe a dudy

Totéž pane Šimku 066 platí o vás.

J. Šimek 16.4.2016 9:09

Re: Nova Evropa

"Hlavně imperialistických děl zalijeme naší mírovou ocelí", to mě taky bralo. Naštěstí to vyrovnávalo soukromé "Se Sovětským svazem, s rukama až na zem".

J. Šimek 16.4.2016 9:06

Re: Samotna sjednocena Evropa neni problemem, spise ..

Brusel formuje Lidové milice nebo připravil zvací dopis pro internacionální pomoc spřátelených armád, že píšete o ozbrojených složkách?

:o):o):o)

J. Šimek 16.4.2016 9:04

Re: Nebe a dudy

1/ Minulým režimem se ohání Matějka. (píše o normalizaci)

2/ Vladimír P. se ohání současným režimem.(píše o svobodě projevu)

:o):o):o)

S. Ševeček 16.4.2016 8:52

Re: Nebe a dudy

a vy, vy bijete černochy! ... éj, čo to hovorým! - imperialistov!

S. Ševeček 16.4.2016 8:50

Re: Nova Evropa

Musíte hlouběji, pane Sinnreichu -

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/2920-velky-evropsky-podvod.aspx

J. Milfait 16.4.2016 8:41

Re: Nebe a dudy

Vladimíre P. táhne mě na 80, ale takovou blbost, kterou jste zde vypotil na NP jsem už dlouho nečetl. Samozřejmě, že pan Matějka má v tomto případě 100% pravdu. Především Vy jste pod rozlišovacími schopnostmi hospodských chytráků. Zdraví hlavně duševní Vám přeje JM.

B. Brousková 16.4.2016 8:34

Re: Nova Evropa

O něco později se tomu samému říkalo "Tábor míru a socialismu" A bylo to vlastně totéž. Sovětský svaz mírová hráz! Na Prvního Máje se tenkrát také v průvodu hodně vykřikovalo o tom, že "Imperiálisty hrůza jímá, za námi jde rudá Čína" Takže to bylo vlastně celosvětové. Pan prezident ostatně to tvrdí dodnes To s tou Čínou, abychom si rozuměli. Čekám , kdy se zase objeví heslo "Plány imperiálistů zhatí , naši vepři boubelatí" a v obcích plakáty "Naší vesnicí agenti USA neprojdou".

P. Lenc 16.4.2016 8:28

Re: Nebe a dudy

Tak nevím pane Vladimíre P co zůstává pod "rozlišovací schopností" pana Matějky.Pokud vy nevidíte co EU nařizuje, pokud neregistrujete to, o čem pan Matějka zatím a zdůrazňuji to zatím, svobodně píše a oháníte se minulým režimem, tak se dá napsat pouze jediné.Jste poněkud nemyslící člověk, který si nevidí ani na špičku nosu.

P. Vaňura 16.4.2016 8:03

V Německu Vás mohou za odpor k migrantům vyhodit

z práce. Pana Bátoru vyhodili z práce, protože mluvil na shromáždění strany v nemilosti. Ano, za komunismu by pana Matějku MOHLI za takový článek i zavřít. Waldemar Matuška zpochybnil větou "letos houby jíst nebudeme" oficiální stanovisko k havárii v Černobylu a protože to nějaký soudruh žaloval, pro jistotu emigroval.

ALE to neznamená že postižen byl úplně každý, protože tolik lidí zavřít nemohli komunisté z ekonomických a i politických důvodů. Takže se nadávat do jisté míry mohlo a také se to dělalo, ale bylo v tom pořád riziko.

Pamatuji se, jak jeden kolega, huba nevymáchaná, řekl na dílenské oslavě MDŽ (příležitost, aby se něco vypilo) anekdotu "Víte, proč se 8 března slaví MDŽ? Protože Rudá armáda osvobodila Xaverov." Byl u toho jeden soudruh, zástupce velitele Lidových milicích a byla sranda se na ně dívat, nevěděl, jak reagovat až mu to někdo naznačil a tak se pousmál. Dnes by to měl možná dotyčný i horší ale v tak malém kroužku asi ne...

Určitě by ale v ČTV neprošlo to, co tam řekl tehdy Jiří Krampol v jednom pořadu, imitujíce Cikánku se slovy "Můj vnuk je nekňuba. Představte si, je mu už 17 a ještě nemá vyřízený invalidní důchod..."

V. P 16.4.2016 7:34

Nebe a dudy

Kdyby pan Matějka napsal něco podobného o tehdejším režimu za skutečné normalizace, tak by ho zavřeli, a pak by mohl jít leda tak k lopatě, navíc by se mu ten režim mstil i na dětech(a že to uměl). Zatímco dnes za to panu Matějkovi nezkřiví nikdo ani vlas. Tenhle podstatný rozdíl jaksi zůstává pod rozlišovacími schopnostmi hospodských chytráků typu pana Matějky.

J. Krásenský 16.4.2016 7:32

"Kdo se nepoučil z dějin

prožije si ji znovu." Naše elity jsou udatnými bojovníky minulých válek. Patnáct let z dvaceti, se první republika obávala návratu habsburků. Strach z reavanšizmunacizmufašizmu a vděčnost na "vjěčné časyy" pomohl našemu pádu do náruče sovětského svazu, do tak pevného obětí, že až po čtyřiceti letech ochablostí povolila. A nastoupil další strach tentokrát z Ruska, a další "vječnost" tentokrát "for-evr" tedy "evr-opská". A nevidí, či nechce vidět, že Evropu obsazují statisíce mladých mužů ročně, nemají zbraně, ale používají naše vlastní zákony a naše elity.

M. Červeňák 16.4.2016 7:25

Chovám jednu dávnou naději

která říká, že když lid buduje socialismus, lidi se na to jako obvykle vys*rou...

J. Švarda 16.4.2016 5:42

Re: Nova Evropa

To skutečně připomíná historii dávno minulou.Pak, že dvakrát nelze vstoupit do jedné vody.I to vyjadřování jako Bruselské vedení EU.

T. Pansky 16.4.2016 1:42

Samotna sjednocena Evropa neni problemem, spise ..

... potrebnou nutnosti, ze ktere by vsichni mohli jen ziskat. Jenze tenhle projekt prevzala evropska levice a Lisabonskou smlouvu postavila na socialisticke nohy. Jeste si nekdo mysli, ze EU je demokraticke sdruzeni? Evropsti socialiste mlaskaji blahem a az do ted byli vsichni ostatni uplaceni dotacemi. Ted uz dotace nestaci a tak prichazi medialni natlak. Az ten prestane fungovat, nastoupi ozbrojene slozky. A jsme zpatky tam, odkud jsme se v roce 89 vyhrabali.

J. Sinnreich 16.4.2016 0:56

Nova Evropa

Vsechno uz tady bylo. A nejenom za normalizace:

".....Jsme spoluucastni na velkem procesu, ze ktereho vyjde konecne - poprve v dejinach vubec - Jednotna Evropa....Kazdy dobry Cech se citi dobrym Evropanem.... Male narody maji dvoji moznost - budto se snazit oddalit dobu evropske jednoty - postavit se proti riticimu se rychliku, anebo se smirit s osudem a pripravit se na urcite nezbytne obeti na poli narodnim a jazykovem. .... Byli jsme dosud jen Cechy. Zustanme Cechy, ale stanme se Evropany!" (konec citatu).

Citace: Emanuel Vajtauer, znamy kolaborantsky novinar v cas "Pritomnost", v r.1943.