5.12.2021 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

EVROPA: Až po uši v normalizaci

Dne 12. 4. 2016 odhlasoval europarlament další normalizační dokument, který má za cíl upravit smýšlení našich dětí ve školách. Euroskeptici nesmí projet za žádnou cenu. Své „dvě dávky“ dostanou už i děti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 17.4.2016 11:01

Re: Ztroskotanci a samozvanci z Brusele pouze tlakují kotel.

Máš hezký slovník, soudruhu.

S. Netzer 17.4.2016 10:59

Re: Může atentát v politice něco změnit ?

Vy o "slušnosti a morálce" ... :-))))

J. Šimek 17.4.2016 10:57

Re: Obsesivni nenavist k EU.

Zpaměti neodhadnete počet poláků a němců, vy jste hloupej...

S. Netzer 17.4.2016 10:57

Re: Jak mladá léta Merklové vypadala:

Vy jste ostuda českých emigrantů, Křivane. Anebo jste úplně blbý.

Citovat nějakého Olega Vexlera, původem z Kazachstánu, který na profláknutých proruských webech kydá hnůj na zem, která vám poskytla politický azyl, k tomu už patří velká míra bezkrupulóznosti a darebáctví , upravenče.

J. Šimek 17.4.2016 10:54

Re: Ztroskotanci a samozvanci z Brusele pouze tlakují kotel.

Vy jste ale vybouchli už v 89, soudruhu.

J. Šimek 17.4.2016 10:53

Re: Může atentát v politice něco změnit ?

Morálka není dědičná, hlupáku.

Z. Lapil 17.4.2016 10:44

Re: Nova Evropa

Hlavně se nepřepsat: "Plány islamistů zhatí/ naši vepři boubelatí" je dokonce rytmicky přesnější, ale dodává to roztomile ironickému sloganu (pro neznalé: viz Černí baroni) nový rozměr. Bohužel riskantnější.

K. Křivan 17.4.2016 10:40

Může atentát v politice něco změnit ?

Nejdřív se ptejme, proč se lidi chovají slušně. Asi budou jen dva důvody:

1) Jsou ke slušnosti od malička vychováni a mají v sobě morálku. Po rodičích zděděnou.

2) Nespadají pod bod 1, ale mají strach se chovat neslušně a nepoctivě.

Gaunerům, kteří nespadají pod bod 1, je tedy nutné nahnat strach. Ne strach o peníze, ty mají dobře ulité, ne strach z vězení, justice je stejně prohnilá jako oni a vrána vráně,,,, Zbývá strach o život. Heydrich ten strach neměl. Heydrich neměl ani ochranku jako má dnes každý politik. Aby bylo jasné, nic nechci provádět, k ničemu nenabádám, je to jen čistě teoretická úvaha, varování, neboť "svět se v prrdel obrací". Varuji před tím, co logicky přijde, pokud se nic nezmění.

J. Mrázek 17.4.2016 10:22

Pan Hampl má výborný nápad

Jak se nejlépe bránit proti zničujícím rozhodnutím Evropské unie? Zvolit si premiéra, který bude takový ranař, že do Bruselu ukáže vulgární gesto a tím bude vše odbyto.

Nebo si snad někdo myslí, že euroúředníci pošlou tankovou divizi, aby prosadila umístění migrantů do Maďarska? To už je mnohem pravděpodobnější, že ty tanky a bojové vrtulníky pošle do vzpurných evropských zemí Erdogan

K. Křivan 17.4.2016 9:58

Jak mladá léta Merklové vypadala:

Pan Slavík se včera ptal : ".. Když si totiž vzpomenu, jak byla do mě a mých děcek, nacpávána láska k SSSR, vím, že výsledek byl právě opačný. Jen se divím, že neo-komančové jako makrela, si nevzpomenou na svá mladá leta. Jak marné bylo jejich počínání............"

Tak se podívejme jak mladá léta Merklové vypadala:

http://czechfreepress.cz/evropa/kdo-je-merkelova-a-proc-nevzpomina-na-zivot-v-donecku.html

Tohle dnes vládne Německu. Unii vládl nedávno maoista, a to jsem si myslel, že hůř být nemůže.

P.S. Chybí tam fotky mladé Merklové na nudistické pláži. Ty byly ve slovenské versi. :-)))

P. Vaňura 17.4.2016 9:53

Svoboda slova opravdu buď je nebo není

Pokud bereme za standard USA do r. 1950, tak tam byla svoboda slova skutečně téměř absolutní.

K. Křivan 17.4.2016 9:49

Re: Obsesivni nenavist k EU.

ale no tak, neověřil jsem si to ve Wikině,i to se může stát. To je krámů.

L. David 17.4.2016 9:13

Ztroskotanci a samozvanci z Brusele pouze tlakují kotel.

Jeho výbuch není daleko!

J. Kulheim 17.4.2016 8:40

Re: Co to zase melete Matějko?

"Svoboda buď je, nebo není"

Individuální svoboda je neustále omezována různými předpisy a nařízeními. Socialismus vždycky omezuje svobodu jednotlivce.

Každý má jiný žebříček hodnot. Pro pravicově myslícího člověka je individuální svoboda ne prvním místě. Grebeníček, atd. se cítili také svobodní při budování komunistické společnosti. Také mnozí jiní budovatelé "ráje na zemi".

Svoboda je také odpovědnost za svoje rozhodnutí. Je to odpovědnost ke své rodině, svému okolí. Jsou lidé, kteří o jejich nebo váš ráj nestojí a nechtějí se mýlit třeba s paní Merklovou ale chtějí se mýlit sami ze sebou a nést za to následky.

Z. Rychlý 17.4.2016 8:37

Re: Nalejme si čistého vína

Řešíte pseudověci, uměle vytvořené problémy. Pomáháte i proti vůli občanů silou peněz. Hledáte jak lidi oblbnout dotacemi, programy, vymýváním mozků sladkými řečičkami o spojené síle. Ve svém důsledku z toho těžíte nejvíc vy a všichni ti úředníci. Těm financím, které dostanou europoslanci odolá jen nejsilnější charakter typu Nigela Farage, či P.Macha. A na tom je celá ta bouda postavená.

Místní problémy jsou bagatelizovány, dotacemi je vytvářeno korupční protředí likvidující obyčejné podnikání. Podnikání v malém neobstojí proti podnikání s dotacemi a je zničeno i s pracovními příležitostmi.

Za 15 let zničíte vy a vám podobní dobroseři vše, co budovaly generce předků. Nechutné ! V kolotoči vývoje centralizace-decentralizace je na řadě zase decentralizace. Regiony - to je budoucnost a není to jen má myšlenka. Pokud potřebujete nějakou autoritu, přečtěte si třeba ekonom Zeleného o regionech a globalizaci. Brusel, ani globalizace nezaniknou, to ne, ale regiony půjdou dopředu a Brusel zůstane jako kůl v plotě, nebo jako Řím kdysi.

Než si lidé nechají implantovat řízení do mozků uplyne ještě dlouhá doba, kterou je nutno smysluplně vyplnit - a vy tu o vedlejších věcech. Panama Papers jsou o morálce a ne o technologiích. Je jedno jestli ukradnu informací vlak nebo pár listů. Je třeba řešit problém co nutí lidi skrývat své bohatství kamsi do tramtárie ? Proč nechtějí odevzdávat daně doma ? Co do toho plandáte technologie ? Ty se vyvíjí a vyvíjet budou co je lidstvo lidstvem. Čemu vlastně ty vaše "pomoci" pomáhají ? Jenom těm "pomocníkům", ti se skutečně napakují. Farizejství první kategorie.

J. Šimek 17.4.2016 6:49

Re: A co Velká francouzská revoluce???

Píšete hezky, ale nereagujete na to, co jsem napsal.

Takže tě péro, grafomane.

P. Scheck 17.4.2016 2:25

Re: Pan Matějka má, žel, pravdu

Pane Moravo, my máme chudobu? Hmm, postavte se před první supermarket a podívejte se, co si lidé odvážejí v košíku...

P. Scheck 17.4.2016 2:22

Re: Podle Matějky Evropa v normalizaci...

Pane Holcmane, jakkoliv pana Matějku opravdu nemusím, nelíbí se mi váš útok. Více bych ocenil útok na jeho hodnoty, ať už kde napsal třeba i omylem či z únavy gramatickou hrubku. On má nepochybně mnoho jiných hrubých nedostatků v hodnotovém žebříčku. Vím, že zde je boj mnohem těžší, protože je slizký jako had.

P. Scheck 17.4.2016 1:11

Co to zase melete Matějko?

Pane Matějko, nezlobte se, ale nemohu opět reagovat jinak, než výše zmíněným nadpisem. Máte dar, který by vám mohl závidět leckterý z našich komunistických představitelů. Pánové Grebeníček, Filip, Kováčik i Semelová musí přímo plesat nad vaším příspěvkem. Takhle namlet lži s pravdami a polopravdami, tak aby lid prostý tleskal, to snad neumí ani oni. A že se činí! Omezím se na vaši poslední větu: "Svoboda buď je, nebo není". Vy necítíte svobodu? Jste snad nějak omezován jako lidé v době Husákovy tvrdé normalizace? Tedy promiňte - a jinak dobrý, doma všichni zdraví, děti rostou, vám chutná a všichni v poho...

M. Pivoda 16.4.2016 23:29

Dovolím si zopakovat váš výše uvedený výrok

Aha. Tak to vysvětluje vše.

Blb nebo vyžírka?

M. Prokop 16.4.2016 23:02

Re: Jak funguje vaše kritické myšlení, občane?

Na informace soukromé firmy nemám žádný nárok. Nejsem zlodějský komouš, europeista, socan, meloun, nebo tak něco.

M. Prokop 16.4.2016 22:59

"V roce 1996 jsem v Česku pracoval jako vedoucí Phare"

Aha. Tak to vysvětluje vše.

Blb nebo vyžírka?

M. Prokop 16.4.2016 22:57

Re: Zavést demokracii v zemi, kde jsou lidé zkaženi dlouhodobým

Tam je otázka, co je slepice a co vejce. Zdali jsou lidé zkaženi zákony, nebo zda zkažení lidé produkují zkažené zákony.

Monarchie to rozhodně nevylepší, bude také zkažená.

M. Prokop 16.4.2016 22:56

Re: Souzníte nebo blouzníte?

Demokracii lze praktikovat pouze v homogenním prostředí? :-P

M. Prokop 16.4.2016 22:54

Re: Je to horší než kdysi normalizace u nás,

Co ohromující, není dokonce "dechberoucí"? :-P

M. Pivoda 16.4.2016 22:35

Jak funguje vaše kritické myšlení, občane?

Jak jinak (bez "zlodějny") se chcete dozvědět informace, na které jako občan demokratického státu máte nárok? Jak byste ten svůj nárok chtěl realizovat v rámci stávajícího systému, když právě stávající systém to svinstvo kryje?

J. Kanioková 16.4.2016 22:28

Je to horší než kdysi normalizace u nás,

mediální manipulace už dosahuje "úžasných výšin"..

Ohromující video odhaluje, proč byste neměli věřit všemu, co vidíte v televizi - http://www.zerohedge.com/news/2016-04-09/stunning-video-reveals-why-you-shouldnt-trust-anything-you-see-television

M. Pivoda 16.4.2016 22:28

Nalejme si čistého vína

1. O Panama Papers obsahu jste se dozvěděl jen díky novým technologiím. Pokud by ty dokumenty byly napsány na papíře, pak by se vlak papíru z Panamy odvézt nemohl. Nehledě na jiné technologické aspekty.

2. Řešení existuje jen tehdy, pokud budete uvažovat jako globální občané, EU pohled a občanství na to nestačí. Blbci (to je váš výraz) jste tehdy, pokud se necháváte dobrovolně okrádat - a to ještě ani nemáte v mozku nainstalován implantát, který z vás učiní přikyvovací zombie. Jak to tedy asi bude vypadat po roce 2030, kdy se implantáty stanou v podstatě povinné?

3. EU problémy vyřešte tak, že za Česko zvolíte kompetentní reprezentanty. Něco o tom vím: V roce 1996 jsem v Česku pracoval jako vedoucí Phare (to byly EU peníze před vstupem Česka do EU).

J. Kanioková 16.4.2016 22:24

Blouzníte vy

M. Pivoda 16.4.2016 22:13

Souzníte nebo blouzníte?

1. Určitě nemiluji EU, kterou Česko v Bruselu reprezentují/reprezentovali lidé jako Jana Bobošíková (i se svým asistentem manželem).

2. Přitáhl mne ale nadpis "souzním" a vybavilo se mi jak před několika dny zde na NP zásadová pravicová J. Kanioková souzněla s komunistou (či spíše politickým turistou) Vlastimilem Tlustým, místopředsedou ODS. Jak ho obhajovala! Netušil jsem, že se dožiji takových komedií ve svém životě. A v takovém prostředí pak praktikujte demokracii. Ha.