29.4.2024 | Svátek má Robert


Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

cca

28. 3. 2008 7:01
pak

nezbývá než z vystoupit z EU a ukázat celému světu místní genialitu kombinovanou se zlatýma ručičkama, všichni z ní určitě padnou na pr/zadel

0 0
možnosti

Kolombo

28. 3. 2008 8:38
Re: pak

Na vás je vidět smysl diskriminace - netřeba z úžasného Západu plošně přebírat každou ptákovinu, ale naopak pečlivě rozlišovat /diskriminovat/ mezi tím, co je dobré a co naopak šíleně pitomé a jenom momentálně "in".

0 0
možnosti

gogo

28. 3. 2008 6:31
Hledáme do firmy

homosexuálního jedince ženského pohlaví, pocházejícího z národnostní menšiny, nejlépe invalidního, na pozici manager of electric hammer.....je to správně evropsky?

0 0
možnosti

Netřeba

28. 3. 2008 7:08
Re: Hledáme do firmy

Chybí ještě požadavek, aby byl tento jedinec těhotný a pokud možno hledající svoje místo ve společnosti po malém škobrtnutí a následných minimálně patnácti letech v kriminále.

0 0
možnosti

Netřeba

28. 3. 2008 6:28
Já tomu nerozumím.

Znamená to, že jako muž dnes nesmím na ženský záchod a tudíž jsem diskriminován nebo že na něho nebudu smět po přijetí antidiskriminačního zákona?

Předem upozoňuji: nepilujte mi mozek odpověďmi o morálce, výchově, slušném chování a podobné pitomosti. Chci znát stanovisko v souvislosti s dikriminací.

Děkuji za fundované odpovědi.

0 0
možnosti

honzak

28. 3. 2008 8:01
Re: Já tomu nerozumím.

nevím jak v EU, ale ve Švýcarsku jsem vylézaje z kabinky na PÁNSKÉM záchodě potkal krasavici, která si na pánský šla vzít toaletní papír. To bych si já nedovolil a použil bych osvědčený kapesník.....

0 0
možnosti

Ladislav N.

28. 3. 2008 5:43
Pěkný článek

Ovšem ne pro ty, co nejsou schopni pochopit, co je to vlastně ta regulace (především v ekonomické oblasti). :-)

0 0
možnosti

Jan

28. 3. 2008 6:16
Re: Pěkný článek

Hlavne, abyste to pochopil Vy, Ladislave. ;-)

Jinak preji hezky vikend.

0 0
možnosti

Jan

28. 3. 2008 3:54
Zahradka

Cituji: "Suverénní stát by se snad mohl lépe inspirovat v méně regulačně obtížených USA, ..."

Vy jste, Zahradko, evidentne v USA nejen nikdy nebyl, ale ani jste o nich necetl. To jen tak na okraj. Utopii, kterou popisuje Zahradka, by nalezl mozna v Papui-NG, ale i tam v soucasnosti jiz dorazila civilizace.

Cely vyspely svet funguje na zaklade zakonu, demokracie nema nic spolecneho s anarchii. Navic, zda se mi ponekud usmevne, kdyz komunista (modry nebo rudy, to je fuk, ani jeden nema problem se zlodejnami) Zahradka zduraznuje biblicke "nepokrades". Problemem je, ze jeho soudruzi z ODS a drive KSC se timto nikdy neridili.

0 0
možnosti

Jurgen

28. 3. 2008 4:11
Re: Zahradka

Jo je to magor - to uz plati tak akorat pro Dakoty a Montanu s Wyomingem ..... tedy oblasti, kde skoro nikdo nezije a lisky tam davaj dobrou noc - inu civilizace v pojeti narodovecky trubky .....

0 0
možnosti

vonasek

28. 3. 2008 3:46
Samozrejme

a  logicky  z  toho  vyplyva,  ze  ten  kdo  chce  mit  hospodu  jen  pro  kuraky , ma pravo  ji  mit.

0 0
možnosti

www racek

28. 3. 2008 1:19
no, kromě těch gayu,

zná autor alespoň 10 z těch tisíců zlých předpisů?

0 0
možnosti

Jirka

28. 3. 2008 0:46
Svatá pravda.

R^

0 0
možnosti