17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

EU: Společenství národních států? Ano!

Istanbulská úmluva je dokument, který pod záminkou ochrany práv žen jen zapleveluje legislativní systém signatářské země genderovými nesmysly a dává tím mimo jiné zelenou aktivistům, aby mohli běhat po školách a oblbovat jimi děti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Toman 31.3.2023 16:57

Vzhledem k tomu, že jsem volil v roce 2003 NE vstupu považuji za ideální rozpad EU. Bohužel to nevypadá v brzku reálně, a tak jako přechodný stav před rozpadem bych byl pro Společenství národních států. [>-]

J. Vlček 31.3.2023 17:09

Jsem stejného názoru. R^

T. Kučera 31.3.2023 17:54

No, pravda nakonec vyplave na povrch, že.

R. Toman 31.3.2023 18:42

Dost dobře nechápu co tím myslíte. To že si přeji rozpad EU jsem nikdy a nikde netajil. Pravda do brexitu jsem se domníval, že by možná stačilo kdybychom EU opustili. Po tom jak se nechutně chovala EU k UK, kdy starý opilec Juncker řekl "budeme s Brity zacházet jako s dezertéry" jsem pochopil, že jsme příliš malý a slabý stát na takový zásadní krok k navrácení statní suverenity. Tedy zbývá už jenom rozpad. Žádná říše netrvala věčně, ani Tisíciletá ani Na věčné časy a nikdy jinak. Jo, zřejmě se toho nedožiju, ale naše děti nebo aspoň vnoučata určitě. :-)

T. Kučera 31.3.2023 19:17

No, praní je otcem myšlenky, i když rozpad Ruska je dnes mnohem pravděpodobnější, než EU.

R. Toman 31.3.2023 19:26

To je možná vaše přání, moje ne. Rozpad RF by znamenal občanskou válku, masovou migraci obyvatel různých národností a náboženství do Evropy. Jaderné zbraně bez kontroly atd. To by nemusel být jenom konec EU, ale konec evropské civilizace. To není jenom můj názor, to říká i řada světových politiků včetně českého presidenta, který jistě ví o čem mluví.

J. Vlček 31.3.2023 19:35

Kuřátko udělá dobře, pokud ho ještě k jeho smůle nepouštějí do hospody, když se tedy odebere mezi sobě rovné puberťáčky do svazáckého kroužku, a přestane se motat mezi dospělé. ;-D

T. Kučera 31.3.2023 19:54

Drž hubu vole.

J. Vlček 31.3.2023 19:58

Tak jste zvyklý se titulovat mezi sobě rovnými puberťáčky, kde jste jeden vůl vedle druhého, že, kuřátko. ;-D;-D;-D

T. Kučera 31.3.2023 20:21

Mně je 54, ty puberťáku.

J. Vlček 31.3.2023 20:29

Na padesát čtyři jste docela důvtipný, když si do ikonky dáte fotku z tabla své mateřské školky.

Tehdy vám to moc slušelo. Hotové kuřátko. ;-D;-D;-D