Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DOBA: Policisté na odstřel

V podvečer na Bílou sobotu lemovaly tichou ulici ve městě Massapequa v Long Islandu tisíce policistů. Přišli, aby uctili památku svého kolegy, který byl zastřelen při silniční kontrole.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

Nepochybuji o tom, co je v článku napsáno. Bylo by ale vhodné převést to na statistické údaje. Ty mají mnohem větší výpovědnou hodnotu.

Kdysi jsem četl, že ročně je v USA během služby zabito cca 50 policistů. Pamatuje se to snadno - co týden to jeden mrtvý policista.

Kdyby byla tabulka nebo ještě líp kdyby byl graf např. od roku 2000, kolik amerických policistů bylo zabito každý rok ve službě, věděli bychom mnohem přesněji, jak špatná nebo možná i dobrá je situace v tomto směru v USA.

I u nás snad nepřejde rok, aby nějaký policista ve službě nezemřel. Např. tím, že ho úmyslně zrazí autem pachatel.

Ze statistiky je potřebné samozřejmě odečíst případy, kdy policista spáchal sebevraždu nebo zemřel nešťastnou náhodou - např. při dopravní nehodě.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz