Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JP

Co je to původni stav? Asi podle zelených lesy jako pralesy a pole jako zarostlá step? No to děkuji, a z čeho ti blbci budou živi?

Rád bych věděl, kdo poskytne útočiště Evropanům, až začneme utíkat?

LN

"Obnova přírody do původního stavu" je naprostá ;-O FANTASMAGORIE ZELENÝCH BEZMOZKŮ, kteří o původní přírodě, jaká byla, než do ní zasáhl člověk svými aktivitami, nemají tušení. A už vůbec ne o tom, co by taková "obnova" stála peněz a jaké by měla pro civilizovanou společnost důsledky... Rv!!

MK

A už někdo definoval, co to je "původní stav"?

MZ

Ojojoj. Bude zle. Všetci sa uvaríme!

Podle zprávy Statistical Review of World Energy zveřejněné ve čtvrtek dosáhla celosvětová spotřeba fosilních paliv a energetické emise v roce 2023 historických maxim (i když podíl fosilních paliv na globálním energetickém mixu se meziročně mírně snížil).

„Doufáme, že tato zpráva pomůže vládám, světovým vůdcům a analytikům posunout se kupředu s jasným pohledem na výzvu, která před námi leží,“ řekl Romain Debarre z poradenské společnosti Kearney, který si ještě jasněji uvědomil, že se absolutně nic nezmění, protože většina spotřeby fosilních paliv nyní pochází z Číny a Indie:

https://necenzurovanapravda.cz/2024/06/spotreba-fosilnich-paliv-a-emise-co2-dosahly-v-roce-2023-rekordni-vyse/

RL

K přírodě ze zdejšího Psího stručně:

"Vědci zjistili, že díky dešťům není sucho."

Co víc k tomu dodat? ;-D

VK

V86. 62K61u39h37a10j

25. 6. 2024 11:01

A čo si vlastne máme predstaviť pod takým: "Obnovíme přírodu do původního stavu?" Původní stav byl žhavá a tekutá planeta. Pak to ztuhlo, původní druh byl pravděpodobně trilobit. Obří přesličky. Pak nekonečné lesy...

RL

... no, Zelení nás chtějí dostat zpět na stromy a do jeskyní, a jenom tak cca 1/10 světové populace. Pracují na tom velice usilovně. ;-€

JO

To je věru neveselé čtení. Vždy mě napadá otázka jak ještě dlouho může EU tímto způsobem fungovat.

OK

Komunistům to vydrželo 40 let, dnes jsou lidé o polovinu blbější, tak typuji tak 80. Je to podle Švejkových výpočtů, ten tvrdil, že válka bude trvat 15 let, protože dříve byla válka třicetiletá a on tvrdil, že lidé jsou o polovinu chytřejší.

BH

On bude rozdíl v zemích jako je Švédsko a Finsko, proti Belgii a Česku např.

Co je kritérium žití, příroda nebo lidé? Nastěhujeme se do měst a zrušíme venkov ;-D

MZ

Do 15-minútových miest! Kde Veľký Brat dohliadne na našu bezpečnosť a na našu zodpovednosť voči prírode i spoločnosti. :-P

https://zemavek.sk/15-minutove-mesto-dystopicke-sprisahanie-alebo-klimaticky-raj/

JN

K tomu musí být člověk dost masochista, aby ta EU usnesení vůbec četl.

MZ

Bruselskú "zelenú" politiku by som zhrnul do vety: "Čím menej človeka, tým menej uhlíka. " Logiku to síce nemá, ale veľa to vysvetľuje.

PK

Oni si kluci naivně myslí že půjdou až poslední. Opak je pravdou!

EURv

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz