1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

BREXIT: Krajinou po bitvě nese se kvílení

Kvikot, neschopnost přijmout novou realitu, zoufalé čekání na probuzení ze zlého snu. Vládcové, byrokrati, euronaivky všech pohlaví, úderníci v dojení bruselských fondů, sociální inženýři, neomarxisté, ekoteroristé včetně těch umírněných, ti všichni najednou o sobě vypovídají víc, než by nám o nich řekl rentgenový snímek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Manda 29.6.2016 11:53

Re: Ach jo

eurofanatik se k vám bude hodit víc ?

R. Langer 29.6.2016 12:03

Re: Ach jo

Levicový extrémista, či eurobolševik by se vám zamlouval lépe?

S. Donát 29.6.2016 12:08

Re: Ach jo

Já ještě nabídnu pojem Euro(j)elita. Také celkem výstižné myslím :)

L. Křivan 29.6.2016 11:10

Jejich (eurohujerů) strach je úplně oprávněný.

To říká vše. Pravdu má, předsedo !

J. Laták 29.6.2016 10:52

Soudruhu Jakle

pokud tvrdíte, že Rusy odchod Británie z EU vůbec nezajímá a proto ho ani neoslavují, tak pro to existují dvě vysvětlení:

a) jste stále ovládán komunistickou ohlupovací technologií a svůj mozek už k ničemu nepotřebujete,

b) nebo jste se ocitl na výplatní listině kremelských trollů a sloužíte do roztrhání těla.

M. Moravcová 29.6.2016 10:55

Re: Soudruhu Jakle

koukám, že vám Putin podává hlášení, co?

J. Laták 29.6.2016 11:14

Re: Soudruhu Jakle

O tom nepochybujte, milostpaní ..! Ale ještě víc závidím ten váš po§sraný dvorek samotným Václavem Klausem.

P. Han 29.6.2016 11:21

Re: Soudruhu Jakle

To snad, soudruhu, nemusíte. Bruselská řiť, kde jste zalezlý až po uši, je jistě voňavější.

R. Langer 29.6.2016 12:04

Re: Soudruhu Jakle

Bingo! :-D

V. Novák 29.6.2016 16:26

Re: Soudruhu Jakle

A mocně u toho salutuje.

Laták je totiž jeho nadřízený...

S. Donát 29.6.2016 11:53

Re: Soudruhu Jakle

Pan Jakl někde tvrdí, že Rusy odchod z Británie nezajímá? Tomu přece neuvěří ani školáček, že se Rusko nezajímá o dění v Evropě. Jen nikde není vidět ty bouchající šampáňa a pochvaly z Kremlu, jak se ti Britové správně rozhodli.

Mimochodem, ve Vás je ten komunizmus hodně zažranej, že ještě 27 let po plyšáku oslovujete jiné lidi soudruhy... Nebo to máte rozkazem?

R. Langer 29.6.2016 12:06

Re: Soudruhu Jakle

Eurobolševik nadává ostaním, co jsou proti němu, do bolševiků, to mě vždycky hrozně pobaví. Většině eurobolševiků ten nesmysl naprosto nedochází. :-D

Š. Hašek 29.6.2016 12:23

Re: Soudruhu Jakle

Přesné.

Něco jako - když Dienstbier se pasuje do role vůdčí osobnosti antikomunismu.

M. Moravcová 29.6.2016 12:49

Re: Soudruhu Jakle

a demokracie :-)

S. Netzer 29.6.2016 10:38

Nesouhlas.

"... ti, co tu poslední kroky křičí o nemožnosti měnit hranice, o nemožnosti referendem odtrhnout území osídlené menšinou a připojit ho k velkému dubisku na východě za kanálem?"

Sice nevím, co znamená "křičet poslední kroky", ale jisté je, že by se skotské referendum o nezávislosti odehrávalo v regulérních podmínkách na rozdíl od krymského.

Jaklův bezostyšný "striptýz" v tomto článku o jeho postoji "vypovídá víc, než by nám o něm řekl rentgenový snímek" a nemůže nechat nikoho na pochybách, na čí straně stojí.

L. Křivan 29.6.2016 10:51

Re: Nesouhlas.

co takhle "poslední roky křičí" to by mělo napadnout i toho posledního bllba.

R. Langer 29.6.2016 12:08

Re: Nesouhlas.

No, najdou se i slabší mozky. O páté koloně ani nemluvě, tam se to jenom čte z aktuálně dodaných podkladů. :-D

P. Han 29.6.2016 11:29

Re: Nesouhlas.

Stojí na straně Velké Británie. Kde stojíte vy?

S. Netzer 29.6.2016 11:36

Re: Nesouhlas.

Na straně Xhosů.

Přejete si ještě něco vědět?

P. Manda 29.6.2016 11:55

Re: Nesouhlas.

snídala vtipný eintopf ?

P. Han 29.6.2016 13:42

Re: Nesouhlas.

Doufám, že je tam s vámi ten Hejhula. Vy jste dvojka k pohledání.

S. Netzer 29.6.2016 14:26

Re: Nesouhlas.

To, co si o vás a vašich soukmenovcích myslím, je želbohu nepublikovatelné.

S. Donát 29.6.2016 14:55

Re: Nesouhlas.

Tak po téhle informaci pan Han minimálně týden neusne, to je na tuty :-D

K. Frauknecht 29.6.2016 10:00

Souhlas

od začátku do konce.

Však oni EUsocani taky otočí (podobně jako Milouš), až bude zřejmé, že to vedou úplně do kytek. Zatím mají jen signál britské veřejnosti a myslí si, že tvrdým postojem se ledacos ještě ukočíruje. Marnost :-)).

To, že někteří "politologové" (včetně některých místních diskutérů "-)) vědí přesně co arcisatan Putin udělá a v čem všem má prsty mě fakt neudivuje. Trochu jsem zaskočenej tim, jak je možný, když je tak průhlednej, že mu klapne na co šáhne.

M. Prokop 29.6.2016 10:13

Re: Souhlas

A klapne skutečně? Nebo jen ovládá umění přijmout i původně nezamýšlený výsledek?

K. Frauknecht 29.6.2016 11:36

Re: To jste mě dostal,

to nevim. To by ale znamenalo, že je lepší politik než si myslim (natož než si myslí ti, kteří na něm nenechaj nitku suchou :-)).

R. Langer 29.6.2016 12:14

Re: To jste mě dostal,

Ale Putin samozřejmě JE výborný politik, o tom nemám nejmenších pochyb, ale to nic nemění na tom, že je to diktátorský komouš stavějící na základech KGB. Tady jde hlavně o to, kdo si takového politika zvolí do vedení státu a ještě je na něho hrdý. Tam vidím zásadní problém.

A stejný problém mám s voliči soudruha Bureše. Tam si ovšem nemyslím, že jde o výborného politika. Snad ani o politika. :-(

K. Frauknecht 29.6.2016 12:30

Re: Jo a dvakrát,

jen přidám doušku: Autoritativní nepochybně je, ale ruský občan "silného a rozhodného" vůdce chce, ostatně od cara byl na to zvyklej a proto ho volí. Komouš byl a KGBák taky. Jenže to je problém jen a jen Rusů.

Chce se mi napsat, že nás by, zaplať Pán Bůh, neprošel, ale komouše máme doma prakticky všude - sněmovna, senát, soudy..... a o STBácích ani nemluvě. S tou kritikou ruského voliče bych byl sakra vopatrnej :-))!!!

K. Frauknecht 29.6.2016 12:33

Re: Hlava rychlejší než ruka

Druhý odstavec, první řádka: "..., že u nás..."

Z. Lapil 29.6.2016 12:19

Re: To jste mě dostal,

Myslím, že je rozhodně lepší politik, než špička EU. Pozor, prosím: ani náznakem netvrdím, že jsem na jeho straně.