8.2.2023 | Svátek má Milada


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krátký 5.12.2022 19:52

všichni občané ČR platíme za to, že nejsme schopni se tvrdě postavit proti našemu členství v organizacích, které sponzorují palestinské hrdlořezy - a vo tom to je !!!!!!

F. Svoboda 5.12.2022 14:24

Trefná reakce čtenáře Twitteru, bravo !!!

V. Kuhaj 5.12.2022 10:18

Kdyby slušní politici chtěli udržet tradiční hodnoty a vnímat Izrael jako jejich symbol a téměř poslední baštu, která ještě nebyla novodobými revolucionáři dobyta, pak by snad Izrael ještě šanci měl. Ale neolevičáci mistrně ovládají své řemeslo. Jak umně dokážou v lidech vyvolávat pocity viny, získat v diskusi morální převahu a používat pseudoargumenty! K závisti by to bylo, kdyby to nebyl takový hnus.

V článku o Francii, tady na Psu, je toho krásný příklad. Po brutální vraždě dvanáctileté dívenky migrantkou byli umlčováni odpůrci migrace takto: "To vám není hanba získávat politické body nad rakví dítěte? Mlčte!" Tenhle učebnicový příklad zavírání úst kritikům by neměl být zapomenut; vypovídá o hroší kůži, zvráceném myšlení a ochotě použít naprosto všechno proti těm druhým. S takovými lidmi máme do činění!

V. Pavelka 5.12.2022 17:50

Podobě jsou na tom Rusové ,kteří musí čelit mediální nenávisti západu a všech kterým stačí že vstoupili na Ukrajinu a začali si ! Nikdo si nepoloží otázky co tomu předcházelo !? A proč Rusové takto museli vstoupit do konfliktu ? Který je pro ně tak nepříjemě odsuzující a nevýhodný ??!

H. Lukešová 5.12.2022 8:31

Tor Wernnesland lhal o Izraeli již dříve. Připomenu jeden starší incident z minulého roku.

Na konci srpna roku 2021 zvláštní koordinátor OSN pro Blízký východ Tor Wennesland ve svém projevu před Radou bezpečnosti OSN křivě obvinil izraelské osadníky z útoku na palestinského Araba, ale později se ukázalo, že ve skutečnosti byl jím zmíněný Palestinec tím, kdo házel kameny na židovské obyvatele poblíž komunity Homesh v Samaří.

V tomto prohlášení Wennesland nařkl Židy, kteří žijí poblíž Homeshe, z násilí proti palestinským mladíkům. Posléze nepravdivě tvrdil, že izraelští osadníci unesli a svázali jednoho z nich, zbili ho a poté zapálili. Izraelské pachatele označil za „nechutné“ a požadoval, aby je izraelské úřady dopadly. Nicméně pravda byla ve skutečnosti opačná. Z vyšetřování izraelské policie vyšlo najevo, že dne 17. srpna 2021 skupina palestinských Arabů zaútočila kameny na izraelské obyvatele poblíž komunity Homesh v Samaří. Ti se však bránili a dav palestinských násilníků odehnali pryč.

V reakci na to předseda regionální rady Samaří Yossi Dagan zaslal Wenneslandovi dopis, ve kterém požaduje, aby vzal zpět své lživé obvinění, které vznesl proti Izraelcům žijícím v Samaří („Západním břehu Jordánu“), na půdě OSN. Ovšem až do současnosti se Wenneslad Izraeli za své nepodložené osočení neomluvil.

J. Farda 5.12.2022 21:46

Měl by požadovat milost pro Breivika, je na to dostatečně velký blbec! :-(Rv

F. Navrátil 5.12.2022 8:14

Islámský terorismus, a to nejen vůči Izraeli a Židům, je podporován islámskými státy a zejména ropnými monarchiemi. Pozoruhodné je, že právě na tyto režimy se začínají orientovat západní státy při dovozu plynu a ropy. Čím větší bude závislost na islámských zemích, tím spíše se zatáhne opona mlčení nad jejich teroristickou podstatou, nad invazí invazí islámských nelegálů a útoky islámských fanatiků vůči Izraeli.

R. Langer 5.12.2022 7:45

Sakra, OSN je na straně RUSKA? 8-o

H. Lukešová 5.12.2022 8:28

OSN je na straně muslimů a palestinských teroristů. Jinak Rusko má právo Veta, takže je schopno se ochránit, jenže Izrael nemá právo Veta, nebýt diplomatické ochrany Američanů, kteří mnohé protiizraelské hanebné rezoluce na půdě RB OSN vetovali a dodnes vetují, bylo by Izraeli moc zle.

R. Langer 5.12.2022 8:47

To byl vtip. ;-)

O. Machluf 5.12.2022 5:26

OSN se opět vyznamenala. Ale lze od této bandy politickych impotentu snad čekat něco jiného?

J. Krásenský 5.12.2022 5:26

OSN je organizace podporující terorizmus. Odhlasuje tuto zjevnou skutečnosti i parlament ČR? No, na druhou stranu - o pravdě se nehlasuje, pravda se přijímá.

[>-]

V. Lukeš 5.12.2022 3:59

Proč ještě jsme v OSN? Vžyť tato organizace je už dávno pod vlivem islamistů.

L. David 5.12.2022 0:43

V OSN bohužel stále ještě nevědí, že s teroristickou palestinskou zvěří není možno jednat jinak, než ji bez slitování likvidovat!!!!

R. Langer 5.12.2022 7:46

OSN ze 3/4 tvoří muslimská teroristická zvěř. Co od ní jako čekáte jiného? ;-D