3.7.2022 | Svátek má Radomír


Diskuse k článku

BLÍZKÝ VÝCHOD: Jak svět podporuje vrahy

Kolik za teror, vraždy, invaliditu a psychické následky, které si nesou nevinní lidé po zbytek života? Nemyslím počet let za mřížemi, ale množství peněz pro strůjce těchto hrůzných činů. Odměna pro vrahy? To snad ne.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 25.2.2021 9:39

Gaza není žádný koncentrační tábor. V KT umírali lidé po tisících, v Gaze lidé neumírají, Izrael posílá veškeré zásoby potravin, pohonných hmot, hygienických potřeb.

V. Havelka 25.2.2021 9:35

Izrael opravdu posílá tisíce vakcín palestinským teroristům do koncentračního tábora zvaného Pásmo Gaza.

Š. Hašek 25.2.2021 9:19

Trefná poznámka.

V. Kopta 25.2.2021 8:26

nebudu polemizovat o tom co jste zde definoval jako vrahy, ale palestina to dělá za cizí peníze, a to je úplně jiný level...

V. Havelka 25.2.2021 8:04

Každý stát nejen finančně chrání a podporuje své ,,státní vrahy" a můžeme jim říkat různě, třeba partyzáni, váleční veteráni, vojáci na misi nebo teroristi. Jedná se o stejnou pakáž at již uniformovanou nebo ne, která vraždí lidi na příkaz vlády, náboženské nebo vojenské organizace, které jim nebo jejich příbuzným vyplácí podporu (plat, žold, rentu, výsluhu, důchod atd.) Na vrcholku pomyslného stromu podporovatelů vrahů se s Palestinou nachází Německo které dodnes velkoryse po celém světe podporuje své vrahy (veterány) kteří sloužily v uniformě SS. Takže nedivme se, opravdu svět podporuje vrahy a neděje se to pouze v Palestině, ale své vrahy podporuje taky Izrael, ČR a další.

H. Lukešová 25.2.2021 7:39

Ačkoliv přispíváme palestinským teroristům, v OSN hlasujeme spolu s EU proti Izraeli ve prospěch palestinských teroristů, přesto nám Izraelci věnovali tisíce vakcín, to ukazuje jejich morální převahu and většinou Evropanů. Izrael by se mohl na všechny vykašlat, dokonce posílá tisíce vakcín palestinským teroristům.

P. Dvořák 25.2.2021 7:38

Do tohoto švajneraj jsme vlezli. Zpátky to nejde a dopředu není kam.

H. Lukešová 25.2.2021 7:31

Podpora Palestinské autonomie je podpora terorismu a vraždění Izraelců a ze strany EU se jedná o vědomě zlý úmysl, když EU nemá přímou moc nad většinou Židů, v Evropě žije podle nedávných odhadů kolem 1,5 milionů Židů, nad kterými má přímou moc, tak se snaží škodit těm izraelským tým nejhorším způsobem, podporou jejich zabijáků a vrahů.

Mír s palestinskými Araby? Stejně nemožný, jako mír s Hitlerem, palestinští Arabové představují zosobnění skutečného Amáleka, podle židovské tradice dávného nepřítele Židů, který chce všechen židovský národ vyhladit, do jednoho.

Amálek, vnuk Ezaua, syn Elifaze a zhrzené konkubíny Timy, kterou odmítl Jakob, a která právě k jeho potomkům (Izraelitům) nenávist...Amálekova nenávist se přenášela z generace na generaci, od antického Hamana, některé středověkých křesťanů, po muslimy, Hitlera (nacisty) a Stalina (komunisty), neomarxisty (nacibolševiky) , íránských politiků, řady Arabů a až po ty palestinské. Není více antisemitských lidí než jsou tzv. Palestinci.

J. Vala 25.2.2021 7:25

nikoli Brusel. I CR prispiva na Palestinu, a nemalou castkou

R. Tichý 25.2.2021 7:15

O kazdou takovou zjistenou sumu je zapotrebi snizit prispevek v pristim roce. Kdyz uz tedy neskrtneme vsechno najednou.

J. Novák 25.2.2021 6:48

Brusel podporuje a platí palestinský muslimský teror. A to včetně té slavné komis v čele s Leynovou a vrchní svazačkou Jourovou.