26.1.2022 | Svátek má Zora


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kopretina 23.5.2008 18:46

Re: Re: Pozoruhodné a odvážné. Třeba jen odstranit pár chybiček.

Izrael zůstane na svém místě. Země Izrael patří Izraelcům, muslimové v Zemi Izrael nemají co dělat. Na hněv muslimů nesmíme reagovat chamberlainovsky. Proti hněvu muslimů se musíme postavit. Musíme bojovat proti muslimské lůze-

kopretina 23.5.2008 18:43

Re: Re: Re: breberka place, ze zide dostali predloni

Z  které mešity píšete?

R.J. 23.5.2008 13:21

Re: Sklízíme co jsme zaseli

Stačilo by neposlat ani dolar na "palestinský lid" a do roka se vymlátěj navzájem.

KutilTim 20.5.2008 7:27

Re: Re: Pozoruhodné a odvážné. Třeba jen odstranit pár chybiček.

Jo, jo, i my jsme v roce 1938 vyklidili Sudety, zrusili ten slaby clanek, a jak to dopadlo??  Ovsem vase prohlaseni o svatem uzemi muslimu na miste Izraele je uplne mimo. Dolozitelne prvni tam byli Izraelite, pak se z jejich stredu vyloupl Jezis a pozdeji narok krestanu na jeho hrob. Nekdy v 6.-7. stoleti tam priharcovaly hordy loupezivych nasledniku jednoho z mnoha vrahu, lupicu te doby, ktery byl natolik schopny ze sve zvracene mysleni dokazal chytre povysit na nabozenstvi (to jedine spravne). No, a na p*ruser bylo zadelano. To ovsem vubec neznamena, ze bychom meli byt p*riposrani, jak navrhujete vy.

AdVy 20.5.2008 6:16

Re: Re: Otázky bez odpovědi

R^

Jirka 20.5.2008 0:05

Re: Pozoruhodné a odvážné. Třeba jen odstranit pár chybiček.

Lidstvu hrozí konec existence pokud Izrael zůstane na svém místě. Takže přestěhování Izraele kamkoliv jinam je záchranou celého lidstva a to by si Židé měli uvědomit. Netvrdím, že to bude pro ně snadné, ale přeci nechtějí mít na svědomí zánik lidstva, ne? Pouze přesunem Izraele lze muslimy přesvědčit aby nedospěli ke globálním masivním teroristickým útokům zbraněmi hromadného ničení. Odhodlání muslimů je nutné brát jako fakt, jako nezvratnou katastrofu, které nelze zabránit jinak, než tím, že  zrušíme slabší článek. Ač je Izrael silný a má jadernou zbraň, přesto je jeho dobrovolné nebo násilné přesvědčení miliónkrát proveditelnější, než jít proti hněvu muslimů. Hněv muslimů je živel miliónkrát silnější, než tsunami a nelze proti němu dělat nic. Asteroid lze odklonit, hněv muslimů nikoliv. Hněv muslimů je posilován existencí Izraele na území považovaném muslimy za svaté. Proto musí být přesunut jinam.

Vlad 19.5.2008 23:46

Re: Re: Re: breberka place, ze zide dostali predloni

V kibucech je zvykem dost tvrdě pracovat (na zakoupené půdě). Na rozdíl od stanů. Což asi ve svém fanatismu a rasismu nedokážete pochopit, neboť blb jste vy. Přeji vám, aby se vám ti vlastenci strefili do kočárku nebo vám podřízli krk, protože jste nevěřící pes.Mimochodem Mohamed okopíroval ze židovské víry mnohé, podobně jako křesťani.

Když ručníkáři 1948 odběhli z vyhlašovaného Izraele, aby mohli jejich bratři pohodlněji vyvraždit Židy, nějak jim to nevyšlo. Přes držku dostali nájezdníci a "uprchlíci" od té doby žijí z podpor nevěřících psů, aniž by se byli ochotni k nějaké práci snížit. A jejich bratři se na ně raz dva tři.

Joe 19.5.2008 23:24

Re: Re: breberka place, ze zide dostali predloni

A z ktereho kibucu pises ty blbe?:-P

B52 19.5.2008 23:23

Re: Sklízíme co jsme zaseli

R^

tom 19.5.2008 23:22

Re: breberka place, ze zide dostali predloni

z kterého pouštního stanu píšeš ty kreténe

Joe 19.5.2008 23:17

Pat Buchanan na MSNBC o Izraelskem vpadu do Libanonu 2006

http://youtube.com/watch?v=ugesi_gaqLU&feature=related R^

Im 19.5.2008 22:59

Re: breberka place, ze zide dostali predloni

Steine , tvůj příspěvek hodný EUNUCHA.

Stein 19.5.2008 21:33

breberka place, ze zide dostali predloni

pres hubu a nyni by se chteli dostat popularnimu vlasteneckemu hnuti na kobylku prostrednictvim podplacenych vlastizradcu.Nastesti uz ani doma v Libanonu nemaji USraelsti darebaci podporu.

mimu 19.5.2008 18:25

Re: Re: Drobné upřesnění

Ale kdepak, koaliční vláda je slabá a nechce riskovat pokračování občanské války za cenu odzbrojení šíitských milicí. A vyzbrojené, dobře vycvičené milice s jednotným velením (nemusí se ohlížet na koaliční partnery, natož na jinověrce) jsou hlavní síla Hizballáhu. Kromě toho na území , kde tato strana uplatňuje svůj vliv buduje struktury sociální pomoci, školy, kliniky atd.

V Libanonu Izrael nemiluje nikdo. Vetšina křesťanů a umírnění muslimové jej tolerují a v některých případech s ním spolupracují (na principu, nepřítel mého nepřítele je můj přítel...).

"Fousáči", tedy Hizballáh a některá další šíitská hnutí jsou podporováni zvenčí, především Íránem, který má zájem na destabilizaci oblasti, neboť si tak chladí žáhu na Strýčku Samovi a jeho předvoji -Izraeli...

čtenář 19.5.2008 18:10

Re: Drobné upřesnění

Kdyby "fousáči" oznámili veřejně Libanoncům, že se chystají zaútočit na Izrael, tak by to Libanonci odmítli a byl by klid. Myslím, že by na tom Libanonci i Izraelci vydělali. Což "fousáči" nemohli přenést přes srdce.

JacobH 19.5.2008 18:07

Re: Re: Mile, hloupe Vadi/Nevadi - poníženě se chytré Sarce omlouvá

Paní Šárka to jistě "přelouská", ale bude nad věci jako pravá dáma. Toto je ukázka češtiny, ale tykání s touto dámou...no Já se bavím a Šárka asi také......Milá Šárko jinak Vás zdravím od dvou řekVV

mimu 19.5.2008 17:58

Drobné upřesnění

Celkově se mi vyznění článku líbí, jen drobné upřesnění. Během války v roce 2006 nebyli v Libanonu oběti mezi civilisty převážně lidé, kteří odmítli odejít, přestože byli varováni. Izrael začal útoky tím, že zničil letiště, elektrárny, vybombardoval přístavy a systematicky rozbil prakticky všechny mosty na silnicích v celém jižním a středním Libanonu, až daleko nad Beirut. Lidé z jihu, kde se odehrávali pozemní boje, neměli jak utéci. Kdo znáte Libanon, víte, že kromě úzkého pobřežního pásu a údolí Bikaa, je území velmi hornaté a síť komunikací v horách je velice řídká.

Představte si, že hlavní tahy jsou ostřelovány a všechny mosty zničeny, a z oblasti prchá 100 000 lidí po úzkých silnicích a všichni v autech, protože veřejná doprava neexistuje. A na útěk z oblasti mají asi 6 hodin, protože to je obvykle doba mezi varováním a útokem. Totální kolaps- a pak přiletí bombardéry...Ti lidé jsou chudáci, mají halt smůlu, že ani pro jednu z bojujících stran jejich životy nemají žádnou cenu.

Izrael chce zničit Hizballáh, za každou cenu, "fousáči" mají zase díky civilním obětem, které sami do válečné vřavy zatáhli, sympatie veřejnosti.

Tonevadí 19.5.2008 17:19

Re: Mile, hloupe Vadi/Nevadi - poníženě se chytré Sarce omlouvá

za jeho špatnou cestinu a americtinu (nebyla by ta cestina lepší bez carek hacek - co myslíš Sarko?)

A když už jseš Sarko tak honěná v těch teroristech (jo o těch 25.000 doláčích, už jsem měl strach, že se na ně zapomnělo), řiká ti něco Sunni skupina MEK (MOK), co je na seznamu US State Department's list of terrorist organizations? (opsal jsem to Sarko dobře americky?) 

A že prej i nadále premávaj pod dnešní iráckou vládou za US dohledu, a nikdo se nesmí na ně tlačit? Ale asi se o tědlech u vás Sarko v těch čítankovejch zprávách moc nepíše, že?  Ani u Cheneyho...

Snad to po mé chudé cestine ta ubohá Sarka přelouská, jistě by o to nerada přisla...

acc 19.5.2008 16:35

Sklízíme co jsme zaseli

Je vidět že se evropa nepoučí a nepoučí. Místo abychom s snima udělali krátkej proces a i stou jejich zasranou ideologii tak se snima budeme domlouvat a uplácet je hlavně at nám daj dneska pokoj a zejtra se uvidí.(to samí i hitlerem) Tímhle tempem bude evropa první muslímka kolonie. (Y) Doporučuju vzít veškerou vojenskou sílu USA a NATO a zlikvidovat veškerý takovíto organizace a to rychle až budou mít atomovku tak rozhodně nebudou váhat ji použít.!!!!!!

Harpyje 19.5.2008 16:10

Re: Mile, hloupe Vadi/Nevadi:

R^R^

Esmerald 19.5.2008 16:10

Nesmírně hořkou příchuť dodává věci...

...ta tajná, neočekávaná a stále nevysvětlená Paroubkova a Zaorálkova návštěva v Syrii. V české politice není "náhod". Nabízí se celá škála scenárií, ale všechna čpí buďto hnusem plánů, nebo neuvěřitelnou stupiditou aktérů.     

Homolka tobolka 19.5.2008 16:05

Re: SS-18?

ech co,holinky nebo hodinky,obojí se natahuje ,ne?

Sarka 19.5.2008 16:02

Mile, hloupe Vadi/Nevadi:

nemate-li co rici k veci, radeji se zdrzte, delate ze sebe stale vetsiho pitomce. Co se tyce jmenovanych teroristickych organizaci ktere Saddam podporoval, mily hlupacku, tyto nemaji s informacemi Bushe a Cheneyho nic spolecneho.  Ja vim ze Vas to strasne s*re, ale fakta nezmenite kdybyste se pokousal do cela. Treba takovy Abu Nidal, jeden z nejhledanejsich teroristu sve doby v Baghdadu zil na Sadadmove vejmenku az do r. 2002. Ze se Saddam chlubil tim, ze daval $25,000 rodinam palestinskych extremistickych "ucedniku" kteri se rozhodli vyhodit do povetri sebe a nejakeho toho civilistu k vetdsi slave Allahove je verejne znamo, na to nepotrebujete citovat sve oblibene Bubaky Bushe a Cheneyho. Chovate se, mily hlupacku, stejne jako notoricti ozralci za totasce, kteri kdyz vylezali z hospody do deste nadavali "zatraceni komunisti, zase prsi". Kdyz se Vam neco nehodi do ideologickeho kramecku, bobesku, svadet to na "Bushe a Cheneyho" je meritkem hloubky vasi ignorance, nikoli pravdivosti ci nepravdivosti onech fakt. Jo, a kdyz jsme u tech Vasich uzasnych znalosti (Vase znalosti anglictiny nas zde ohromily jiz mnohokrat) - naucte se prosim Vas aspon cesky, Vase pokusy o legracni prepis ccehokoli americkeho z vas nedelaji vtipalka, pouze negramotu.

Tonevadí 19.5.2008 15:52

Re: "Vito, vzdyt prece sam vite", že pravda je to co, Sarce řikaj její vůdcové

Bush, Cheney a his melodyboyz.  Ti by přece milé Sarce nezalhali - jako už tolikrát ne...

(jak oni slyšej, že se někde šustnou teroristi, hrr na ně - takové oběti pro naši záchranu - a jsou tací, kteří si toho neváží...) 

A Sarko, oni u vás v tý Emerice PCčka neuměj hacky, carky?

Glock 19.5.2008 15:40

Re: Situace je vážná, vyžaduje řešení

koukám, že tady je v diskusi někdo, kdo v mládí upadl na hlavu.

Střední Východ? Jednoduché řešení neexistuje.

Sarka 19.5.2008 15:22

Vito, vzdyt prece sam vite,

ze to neni pravda. Saddam poskytoval utociste ( a cviciste) hledanym teroristum po leta. Teroristicke organizace kterym Saddam Hussein poskytoval utociste a fondy: Abu Nidal, Ansar al-Islam, Arab Liberation Front, Hamas, PKK, a Mujahedeen-e-Khalq. Myslim se si to pletete s tim, ze na uzemi Iraku nebyla sit al-Kaidy. NIcmene, strycek Saddam bohate dotoval ( a ochranoval) vselike teroristy - proto byli take jeho palestinsti "chranenci" v iraku tak oblibeni ze je v okamzik Saddamova padu lide hnali svinskym krokem - a to, jak tomu v takovych padech byva, i docela nevinne obycejne civilisty.

Schumacher 19.5.2008 15:20

Díky za připomínku, cca.

Rozšířil bych si předmět podnikání o dopravu.

Schumacher 19.5.2008 15:18

Pozoruhodné a odvážné. Třeba jen odstranit pár chybiček.

Jak hodláte přesvědčit parlamenty evropských zemí, senát a kongres USA aby to odhlasovaly ? Nemluvě o Knessetu ?  Je Vám známno, že muslimská je podstatná část obyvatel Jihovýchodní Asie ? Máte garáži fungující perpetuum mobile ? Vysvětlete, proč by třeba muslim z Indonésie měl být deportován do Arabistánu. Jinak vidím samá pozitiva a klube se z Vás nadějný politik. Bod 2. mě zaujal. Být majitelem stavební firmy, dal bych Vám svůj hlas. Mohl byste zkusit  štěstí  v příštích volbách. Mezi těmi co tam už jsou, by Vám to slušelo.

jakovy 19.5.2008 15:13

Re: Re: DEPARTMENT OF HOMELAND SECURITY

A co stojí akcie té milice? ;-D