16.5.2024 | Svátek má Přemysl


Diskuse k článku

BIG BEN: Přežije Evropa národů?

Vy jste fašista, když podporujete Le Penovou, jejíž antisemitský tatínek řekl, že holocaust byla jen kapitola druhé světové války. Takhle mně před pár lety zaspílala jedna milá sluníčkem zářící účastnice jedné literární sleziny v jedné pražské kavárně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Sýkora 18.12.2017 9:09

Aktuální příspěvek k vlastenecké evropě Národů.

Tajemník SPD Staník ve sněmovně posílal gaye, Romy a Židy do plynu, tvrdí Marksová a další svědci

Zdroj: https://www.lidovky.cz/tajemnik-spd-stanik-posilal-gaye-romy-a-zidy-do-plynu-tvrdi-marksova-a-dalsi-svedci-gk1-/zpravy-domov.aspx?c=A171110_112608_ln_domov_ele

J. Kanioková 18.12.2017 14:17

Ha ha ha .... Marxová, to je bréca..

V. Lunák 20.12.2017 1:13

Re: Ha ha ha .... Marxová, to je bréca..

Omyl, to jste si ji v záchvatu capení se, spletla se sebou.

A. Alda 18.12.2017 9:06

K článku doporučuji též

stručnou a krátkou glosu pana Havránka: https://josefhavranek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639146

A. Alda 18.12.2017 9:05

Nacismus, komunismus i fašismus

sice deformovaly umění, avšak neničily ho a některé směry naopak tyto režimy podporovaly a dovedly k rozkvětu. Nezakazovaly vědu, naopak ji podporovaly. A nacismus a komunismus (ne už fašismus) se také snažily o maximalisaci blaha lidí ve skupinách jimi podporovaných (národ či subrasa u jedněch, dělníci a družstevní rolníci u druhých). Islám je však peklem pro všechny. A umění zakazuje šmahem veškeré: hudbu, literaturu, divadlo úplně, výtvarné a architektonické umění pak aspoň tvrdě omezuje na jediný typ. Likviduje i spotřební umění - artdekor, módu...

V. Student 18.12.2017 8:46

Gaučáci.

Leží na gauči a sledují cvrkot. Jednoho pohladí po hlavě, druhého znectí, že je fašista. Nebo rasista nebo xeno, isamo, ruso...atd. fob.

Náhodou, to je parádní pozice. Bez jakékoli zodpovědnosti štěkat po lidech takovéto urážky. No jen si to představte - někdo se snaží o nějaké řešení, popisuje problém, odpovídá se voličům, nese kůži na trh, a do toho zalká sluníčkářka: Jste zlý člověk! Lhostejno, jaká slova při tom užije, účel je jen tento. Jste zlý člověk (tedy my jsme hodní lidé!). Ano, jsou to takoví pohrobci komunismu, s tou svou pohotovostí odsuzovat druhé lidi, a asi o tom ani nevědí.

Jedno je jisté - takhle to skončit nemůže, nejsme u nějakého řešení. Jsme ve fázi dynamických, stále se zrychlujících procesů. Blbé je, že to nejsolidnější, co lze prohlásit, je, že vůbec nevíme, kam dojedeme.

B. Graf 18.12.2017 9:18

Re: Gaučáci.

Do této záležitosti by se měla hlasitě a zřetelně zapojit nejvyšší pozemská mravní autorita - Katolická církev. V minulosti se tak stávalo a Evropu to opakovaně zachraňovalo. Jenže to je za současného pontifikátu zcela nereálné - snad to i přes naše minulé spory na toto téma přiznáte i vy. Přeji radostný advent!

J. Sova 18.12.2017 9:44

Re: Gaučáci.

Však můžete Evropu zachránit sám. Proč to neuděláte?

Jan 14,13 A začkoli budete prosit ve jménu mém, učiním to, aby byl Otec oslaven v Synu. Budete-li mne o něco prosit ve jménu mém, já to učiním.

R. Gramblička 18.12.2017 11:29

Re: Gaučáci.

tož je zajímavé, že tak nečiní.

J. Sova 18.12.2017 11:49

Re: Gaučáci.

Jsou to gaučáci.

"Hic Rhodus, hic salta." Když je vyzván aby skákal, uteče.

V. Student 18.12.2017 11:40

Re: Gaučáci.

Z níže napsaných komentářů je bohužel zjevné, že církev jako nevyšší pozemská mravní autorita bere rychle za své. Dílem svou vinou, dílem těch, kteří její viny používají jako záminku, aby církev znectili. Já se nedivím, perspektiva že někdo zaujme její pozici (a že se do role morálních karatelů dneska staví kdekdo)je jistě lákavá.

Takže nereálnost je dána, dle mého názoru, nikoli nejvyšším pontifikem, ale neschopností církve oslovit moderního člověka, který nehledá pravdy zjevené, ale od dob Velké francouzské revoluce, kdy začala "vláda lidu" a "člověk hrdě přitakal sám sobě", je kritičtější, žádá pravdy poznané, tedy vědecké. Že to jde těch dvě stě let, kdy Francouzi hrdě přitakali sami sobě, od desíti k pěti, a dneska to hrozí vymýcením evropské kultury jako takové, tím se nikdo moc nezabývá. Hlavně když už nemusí uznávat Boha...

D. Polanský 18.12.2017 8:09

Ti, co sní o křesťanské Evropě

jsou považováni za fašizující národovce. Ti, co chtějí islamizovat Evropu ve jménu lásky k člověku za humanisty. Celý Západ úmyslně zapomněl na učení Ch. Darwina. Rasy a národy či chtějí nebo nechtějí musí podle jeho učení bojovat o právo na svou existenci. Západ uvěřil pohádce o tom, že i když zde islámisté budou, přijmou západní styl života. Ne nepřijmou, pouze z něj převezmou to, co jim umožní ovládnout Evropu.

V. Student 18.12.2017 8:51

Re: Ti, co sní o křesťanské Evropě

To úmyslné zapomínání je možná součástí procesu nihilizace, radikálního odmítání tradičních věcí. To co platilo je špatné. Mějme tedy nové. Ale co? Co to má být? Já nevím, ale ti co nabízejí "nové" musejí vědět, že to není vyzkoušené a následky mohou být nedozírné. Jsou to vizionáři budoucnosti nebo nihilisté, kteří chtějí hlavně ničit, a aby to nevypadalo blbě, květnatě hovoří o "lepším světě"? Já bych šacoval spíše to druhé!

P. Lenc 18.12.2017 8:06

Psal

jsem to včera, napíši i dnes.Je ironií, když si fašistická pakáž říká "Antifa".

J. Nový 18.12.2017 8:57

Re: Psal

přesně tak. Viz. můj příspěvek na konci této diskuze.

M. Šejna 18.12.2017 7:32

islamizovaný Londýn?

pan Kuras nejspíš začíná hysterčit. Londýn má 8,2 milionu obyvatel, takže pokud v něm žije 600 tisíc muslimů, tak moc islamizovanej nebude.

Pokud jde o obhajování LePen nebo Widerse, tak ti se o víkendu v Praze objimali s Okamurou. Okamura je prý nedemokratický extrémista, se který se nemluví. Tvrdí to u nás ti, kteří naopak chválí LePen a Wilderse za to, jak bojují za "bílou" Evropu.

P. Klíma 18.12.2017 7:57

Blbost je věčná

Kdopak je starostou Londýna?

M. Šejna 18.12.2017 8:21

pane Klímo

primátorem Prahy byl před časem homosexuál Hudeček. Byla tehdy Praha homosexualizovaná?

J. Nový 18.12.2017 8:41

Re: pane Klímo

Já nevím, jestli má homosexuál zájem na to, aby se všichni změnili na homosexuály.

Ale jsem si celkem jist, že všichni muslimové mají zájem na tom, aby se všichni ostatní stali také muslimy.

Ale třeba se pletu a třeba existuje nějaký důvod, proč muslim vítá to, že existují i jiné víry a bezvěrci. Na to si musí udělat názor každý z nás

R. Tesařík 18.12.2017 9:21

Re: pane Klímo

Dost blboučkej argument.

M. Šejna 18.12.2017 9:37

máte recht, Richarde

opravdu je to dost blbej argument dotazovat se "kdopak je starostou Londýna?"

A. Nový 18.12.2017 10:52

Re: máte recht, Richarde

No, blbej jste na to dost, aby z vás vypadlo srovnání muslima s homosexuálem. Zkuste to říct nějakému muslimovi a možná se vám po jeho vysvětlení rozsvítí v palici, pokud vám ji zrovna neufikne.

J. Karlík 18.12.2017 8:22

Re: Blbost je věčná

Ale to je ten mírumilovný. A pan Kuras nás straší, vždyť tam žije necelých 30 let.

V. Chrastina 18.12.2017 16:18

Re: Blbost je věčná

No kdopak, no přece muslim Khan, a kdo ho do této funkce zvolil, no přece muslimové a zčásti jacísi londýnští sluníčkáři. Holt nejenom Evropu kontinentální ovládnou muslimové, ale i ostrovní Brity. Amen.

D. Polanský 18.12.2017 7:59

Re: islamizovaný Londýn?

V Kosovu bylo v roce 1900 5% islamistů. O 100 let později něco přes 90 %. A aby toho nebylo málo, ten zbytek křesťanů NATO vyhnalo z domovů.

A. Alda 18.12.2017 9:08

Tak jest.

Islám se podobá plísním - rozšiřuje se zprvu nenápadně, ale stále rychleji a pak zničí vše.

M. Klas 18.12.2017 8:53

Re: islamizovaný Londýn?

Podle mě více než 7% je dost podstatná část.

J. Nový 18.12.2017 8:55

Re: islamizovaný Londýn?

Nikdo také nehysterčil, když měli nacisté v r. 1928 ve volbách 12 mandátů z 491; v r. 1930 107/557; v r. 1932 230/608;, v r. 1933 288/647; 1933 661/661; 1936 741/741; 1938 813/813

J. Fridrich 18.12.2017 9:11

Re: islamizovaný Londýn?

Pane Šejna, nevrátil jste se z předlouhé mezihvězdné výpravy k Proxima Centauri ? Nebo jezdíte do zahraničí jen k Balatonu a do Bulharska jak za Dr. Husáka ? Vy opravdu nevíte co se děje v zemích Západní Evropy, v Americe, Africe a na Středním Východě - tedy tam kde je rozšířen Islám a také tam, kam se tlačí ? Vy nevíte o celých částech měst kde již domorodí obyvatelé nemohou normálně žít a kam se bojí chodit i policie ? Také jste si asi nevšiml, že teroristické útoky muslimů na civilní obyvatele v mnoha Západních zemích nějak " zhoustly " z roků na měsíce, týdny a nyní již dny ? Jak si po návratu z té dlouhé výpravy ke hvězdám odpočnete a dáte se do pořádku, zkuste se začít dostávat do " obrazu " co se nyní ve světě děje..

M. Šejna 18.12.2017 9:19

pane Fridrichu

na dovolenou jezdím každý rok do Itálie. To je ta země, která má podle médií a českých islamo-hysteriků největší problémy s imigranty.

Ale je možné, že na Balatonu je těch imigrantů víc. Tam jsem nebyl, takže nemohu posoudit.