17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

BELGIE: Převýchova Lidlem II.

„Řecké týdny“ bývají v Lidlu k vidění několikrát do roka, a to po celé Evropě. Stěžejním prvkem je značka výrobků Eridanous. Na obalech těchto produktů bývá ikonická fotka z ostrova Santorini, která patří k nejznámějším scenériím Řecka. Nu což, marketing musí být a Řecko je krásné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Nowodny 3.9.2017 18:47

Uz

se tesim na "vanocni Lidl " ! Tak Lidl kaput !

V. Klepetko 3.9.2017 16:35

Jde o vážnou věc :

I z té dnešní diskuze plyne, že řada lidí je skálopevně přesvědčena, že protože "v Evropě máme náboženskou svobodu" tak křesťanským symbolům ve veřejném prostoru nic nehrozí, a kdo tvrdí opak, tak je blb a šíři hoaxy: https://www.hatefree.cz/blo/hoaxy/1028-vanocni-strom-brusel

Jenže těch informací, že prezentace náboženské symboliky je skutečně represivně potlačována, je stále více, píše se o tom na každém kroku, těch zpráv jsou desítky,nevěřim že jsou to výmysly :

http://m.instory.cz/zpravy/3596-zblaznili-se-svedsko-vydalo-neuveritelny-zakaz-a-opet-se-priblizilo-k-islamu.html

http://ceskapozice.lidovky.cz/v-berlinske-ctvrti-zakazali-vanoce-du1-/tema.aspx?c=A130903_121005_pozice_135636

Není nad vlastní zkušenost. Nyní nám Lidl názorně ukázal, zda má pravdu nenávistná hatefree, nebo weby jako Česká Pozice!

J. Vintr 3.9.2017 17:16

Re: Jde o vážnou věc :

Ono primárně nejde o to, jaké symboly mizí nebo se zakazují. Jde o hlavně o tu předpodělanost před muslimy, kterých tady je (zatím) menšina a z nichž sem stejně vetší část přišla a pobývá ilegálně. Je jisté, že za současného politického vedení se tento trend nezastaví, ale s rostoucím počtem muslimů se bude vstřícnost vůči nim jen stupňovat.

I. Břízová 3.9.2017 16:33

Týden před tím

Tak už se objevil leták Lidlu s fotkou mešity s půlměsícem. O týde starší, než ten bez křížů. Mám takový dojem, že v reklamním odd.pracuje nějaký nemocný člověk. To snad ani není možné.

H. Lukešová 3.9.2017 16:37

Re: Týden před tím

Islamizované Německo. Tak, jak existuje Islámská republika Írán, tak za čas bude existovat Islámská republika Německo. Je to horší, než si člověk vůbec může představit.

J. Zajac 3.9.2017 15:36

Normální člověk nebudete odstraňovat symboly křesťanství. Ti lidi jsou buď blbí či navedení - zaplacení.

R. Neveselý 3.9.2017 14:52

Zběsilé multikulturní řádění jisté Frau zde

nemá stropu. Tato nevážená osoba zdá se býti individuem prozodoickým !!

V. Klepetko 3.9.2017 13:11

Vynikající článek!

K tématu jsem se podrobně vyjádřil zde:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170901_205736_p_cirkus_nef&vlakno=86251307

Chtěl bych k tomu něco dodat. Platný zákon č. 40/1995 Sb., "o regulaci reklamy" praví: "Reklama nesmí být v rozporu s dobrými mravy, zejména nesmí obsahovat jakoukoliv diskriminaci z důvodů rasy, pohlaví nebo národnosti nebo napadat náboženské nebo národnostní cítění, ohrožovat obecně nepřijatelným způsobem mravnost". Soudím, že "umazávání" křížů v hrubém rozporu s dobrými mravy nepochybně JE, a proto dle platné legislativy lze napařit Lidlu pokutu 2 mega, nebo i pozastavit živnost, pokud by se ukázalo, že ta reklama, tím, že je v rozporu s dobrými mravy, zavádí nekalé obchodní praktiky do hospodářské soutěže!

M. Moravcová 3.9.2017 13:21

Re: Vynikající článek!

já bych řekla, že všem křesťanům to napadlo náboženské cítění

V. Klepetko 3.9.2017 13:34

Re: Vynikající článek!

Mrzačení křesťanských symbolů je v rozporu s dobrými mravy - a je proto nezákonné. O tom není pochyb!

L. Novák 3.9.2017 23:28

Re: Vynikající článek!

Symboly nebyly zmrzačeny, jenom je vyretušovali z fotografií. To se zákonem žádný rozpor není, je to jenom etický lapsus.

O. Uživatel 3.9.2017 13:32

Uživatel požádal o vymazání
D. Bystriansky 3.9.2017 12:56

17letá Polka a její

popis situace na francouzských školách. https://www.youtube.com/watch?v=9KKOl5wH-fk&t=21s

J. Matuška 3.9.2017 11:17

Splní se mi moje přání?

Uvítal bych, kdyby Marian Kechlibar veřejně podpořil Realisty...

I. Břízová 3.9.2017 11:14

Už se omluvili

Tak už tu ubohou ženu Netzer netrapte. Lidl uznal, že to byla chyba a omluvili se. Prý si příště dají pozor.

S. Netzer 3.9.2017 11:25

Re: Už se omluvili

To je velké zadostiučinění pro české ateisty, že paňmámo? :-))))

I. Břízová 3.9.2017 11:34

Re: Už se omluvili

Vy jste ale opravdu strašně hloupá a nechápající. Jak chcete hlásat věrohodně dobro, když se tu tak uboze předvádíte. Ještě vám nikdo neřekl, že tak té své věci jenom škodíte?

O. Uživatel 3.9.2017 11:43

Uživatel požádal o vymazání
I. Břízová 3.9.2017 12:10

Re: Už se omluvili

Jsem motýlek.:-))

I. Břízová 3.9.2017 12:25

Re: Už se omluvili

Učím se stahovat a posílat fotky. Nějakou Ti pošlu. Taky bys mi něco mohl poslat

H. Lukešová 3.9.2017 15:01

Re: Už se omluvili

Na to už je pozdě, spáchali veliký zločin proti naši kultuře, urazili naši víru a cítění. Co se mě týče, já omluvu nepřijímám a Lidl budu bojkotovat.

I. Břízová 3.9.2017 15:25

Re: Už se omluvili

Řekla bych, že takových bude víc.

J. Vintr 2.9.2017 23:39

Dá se čekat

že v nedaleké budoucnosti nějakou vepřovou hlavu ve vedení EU napadne, že se nebudou křesťanské symboly jen vymazávat z obrázků, ale budou se z kostelů odstraňovat doopravdy ...

S. Netzer 3.9.2017 10:08

To se čekat nedá,

jelikož máme v EU náboženskou svobodu.

Jste už všichni úplně zblblí..

R. Neveselý 3.9.2017 10:14

Re: To se čekat nedá,

Ta náboženská svoboda je jenom pro někoho, proto si mohou mohamedáni diktovat, jaké jídlo chtějí ve školních jídelnách, jaké oblečení jim musí školy povolit nosit, vyžadují mimořádné přestávky na modlení v práci i ve školách, v 5 ráno muezzíni halekají svoje neposlouchatelné kvílení a ruší občany, kteří se nemohou řádně vyspat, než půjdou do práce a hlavně natahují ruku na štědré dávky.

Ano, jste úplně zblblá, sluníčková přisluhovačko.

S. Netzer 3.9.2017 10:29

Re: To se čekat nedá,

Jste směšný, zblblý hulvátský ignorante.

R. Neveselý 3.9.2017 10:38

Re: To se čekat nedá,

Takže popíráte to, co jsem napsal? Pak jste ovšem sluníčková popíračka. Vás musí někdo za ty lži platit, jinak nelze vysvětlit vaší přítulnost k islámu a touhu po islamizaci Evropy.

P. Štěpánek 3.9.2017 10:47

Re: To se čekat nedá,

Už se odstraňují sochy světců, kostely budou logicky na řadě.

S. Netzer 3.9.2017 10:53

Re: To se čekat nedá,

"Se odstraňují"?

A kde, prosím? Máte na mysli tu sochu Panny Marie u Ženevského jezera, o které různí tvůrci hoaxů tvrdili, že ji odstranili "kvůli muslimům"?

Jste jeden blbější než druhý.

R. Neveselý 3.9.2017 10:57

Re: To se čekat nedá,

Jste směšná, zblblá hulvátská ignorantko.