Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZMIZENÍ: Záhada nejen atronomická

Knihu jsem četl před sedmi lety, když vyšla, seriál v tu dobu nebyl ještě k disposici. I nevadí, jak znělo heslo prorepublikových junáků.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Kam mizí knihy. (A podobné věci.)

K přečtení trilogie mi v dětství chybělo 'Dobrodružství šesti trampů'. Zachránil mne ve druháku spolužák z gymplu. Dalším provozem jsem o knihu přišel, musel jsem tu Bohatyrskou trilogii sehnat, abych ji mohl vrátit. Pak jsem postupem času sehnal výtisk sám pro sebe, o ten jsem přišel, pak jiný, který opět zmizel - během let jsem měl doma pět různých knih - pak nějaké pirátské e-knihy, dnes mám doma dva výtisky, z nichž jeden kdysi patřil tomu spolužákovi z gymplu jeden z nich je ten výtisk, kterým jsem mu tu knihu nahradil, a dvakrát jsem se potkal s knihou, kterou jsem měl a přišel o ní. A znovu.

Ty knihy se dají poznat. Občas věnování, nějaké kresby uvnitř, poznámky...

Před pár lety jsem si, jako padesátileté chlap, stěžoval své přítelkyni že střední školy, že se mi moc stýská po jedné knize od Bulata Okudžavy. Sehnala mi ji. Shodou okolností tu, o kterou jsem přišel v polovině osmdesátých let. Ta kniha byla k poznání. Byla v ní má tehdejší adresa a prosba, aby mi ji sakra po ukončení kolečka vrátili.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz