19.4.2021 | Svátek má Rostislav


Diskuse k článku

ZÁBAVA: Jak vylepšit genofond

Pohleďme nyní poněkud s odstupem na stav našeho kontinentu. Po období válek a chaosu zažíváme bezprecedentně dlouhé období míru a rozkvětu. To s sebou ale nese i temné stránky a jednou z nich je právě hrozba degenerace především vládnoucích rodů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Perská 28.10.2015 19:53

Tak tohle nemá chybu! :-)Ale Vaše práce má příliš úzké zaměření. Zkuste navrhnout alternativu k obohacení evropského genofondu alá Milka. :-)

Z. Lapil 28.10.2015 12:54

Se zaklej, troubo

Odekleje-li tě kavárníkova dcera, nejen že budeš mít vstup do kavárny i po zavíračce, ale ještě se sociálně posuneš a dostaneš za to zaplaceno.

R. Morava 28.10.2015 11:08

Děkujeme

Za zajímavý a gendrově vyvážený, moderní příspěvek. Naprosto s Vámi souhlasím.

P. Dvořák 28.10.2015 3:46

Po obsahové stránce je nepochybně dostačující,

abyste za tento příspěvek dostal titul Bc. Ale po formální stránce je nedostačující. I když k němu přidáte obsah, odkazy a děkovačky všem nezúčastněným, kteří vaši práci viděli pouze za účelem podpisu, nesplňuje práce předepsaný počet stran.

Musíte text upravit tak, aby informace nebyly tak "nahuštěné", nebo ještě lépe: několikrát použít funkce Ctrl-C a Ctrl-V.

Když už budete v tom, nač být přehnaně skromný. Jistě v tom množství v řádu desítek seženete školu, kde získáte rovnou i titul Mgr. a pak už zbývá jen krůček k metě nejvyšší: MBA!

B. Hamáček 28.10.2015 1:04

Aby

Aby jste mohl být přijat na některou podobnou školu jste málo levicový. Bohužel značná část lidstva se roztočila do leva. A jak známo , heslo levičáků je " To by v tom byl čert, abychom ten svět nezničili !"