3.6.2023 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

TAXIZKAZKY: Těžká je práce na poště!

Vcházím do světa poštovních skřítků, kteří čtou milostné dopisy jejich přiložením na čelo a snaží se najít adresátku, když roztržitý zamilovaný pisatel zapomněl na obálku napsat adresu. To aby pomohli s jejich doručením utrápenému pošťákovi. (Karel Čapek, však víte...)

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Navrátil 23.3.2023 8:52

Víte o tom, že pracovnice pošty, aby si udržela místo a dostala plný plat, musí prodat určitý objem doplňkového sortimentu? Musíte si uvědomit, že Česká pošta (abych jí nekřivdil, vztahuje se to i na další státní, polostátní a veřejnoprávní instituce) byla a je personálně devastována přísunem neschopných vedoucích managerů, jejich jedinou kvalifikací je stranický průkaz nebo správný příbuzenský poměr. Tento managerský odpad pak měří výkonnost pošty ne podle doručených zásilek a plněním služeb pro občany, ale objemem prodeje losů, průpisek a pokémonových kartiček.

V. Novak 23.3.2023 8:46

Ano - je to tím, co píšete. A podle prodeje nepoštovních nesmyslů jsou pošťáci hodnoceni.

To víte, když se poště sebraly všechny lukrativní činnosti, má problém se uživit. Tak se na ubohé pošťáky navalily povinnosti s poštou nesouvisející. A teď prý krachuje, zjišťuje zděšeně pan vniterný ministrant.

P. Hatina 23.3.2023 2:02

No vzhledem k tomu že mne stejnou otázkou už delší dobu otravují i v trafice, tak to asi dělat musí .Patrně to dojednali jejich salesmani na mnohem vyšší úrovni..

L. Harvánek 23.3.2023 5:04

Tohle už jsem se naučil dávno: Slušně poděko at za nabídku a odmítnout.

R. Langer 23.3.2023 5:44

R^Rv