Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TAXIZKAZKY: Ohlédnutí (pro Ašku)

Svůj příspěvek jsem nazval Ohlédnutí. A zatímco dcerka se teď ohlédne jen tak letmo přes rameno, protože vše má teprve před sebou, já stojím čelem vzad a civím.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

J14á91n 21P62r27e90č94u49c14h

24. 11. 2023 23:22

Slova , která bych rad uměl napsat svoji dceři taky. Elán měl písně otextovány básníkem Borisem Filanem . Ten váš je skoro jako by jej psal podobny básník .

0 0
možnosti
Foto

Také mám jednu vnučku, které bylo 18 let a chystá se nejen k maturitě (my jsme jí říkali zkouška dospělosti) a také k dalšímu studiu na vysoké škole, jíž by měla být architektura. Bere to hodně vážně a nedá moc na rady, aby také věnovala nějaký čas k odpočinku.

0 0
možnosti
Foto

Dobrý den, moc hezky jste to napsal, i my jí přejeme jen to nejlepší a hlavně hodně zdraví. Vaše články čtu rád, je v nich moudrost, pokora a ještě se pobavím. Ať se daří! Srdečně zdravíme. Sdíleně zapsal manžel Pavel.:-)

0 0
možnosti
JL

No jen počkejte až přijde první vnučka. To bude radosti a smíchu, ale i pláče, rozházené hračky, první milovaná panenka, medvídek.... To jsou radosti života co si je nekoupí ti někteří hlupáci ani za miliardu (euro). J.L. end

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz