31.5.2024 | Svátek má Kamila


Diskuse k článku

TAXIZKAZKY: Kde se to zastaví...?

Někdy mám pocit, že za dnešní dobou tak nějak zaostávám. To bude nejen tím, že nestíhá moje netrénované tělo, zkroucené celé dny za volantem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 28.3.2024 19:39

...podle evoluce budou jednou lidé mít malé, zakrslé tělo a velikou hlavu ... no, nebudou. Znemožnilo by to fyziologický porod. Hlavička by neprošla pánví zakrslého těla.

A. Walletzký 28.3.2024 13:40

V roce 1977 už byla kalkulačka oficielně povolena, ale nevzpomínám si, jestli už ji někdo vlastnil a použil. Logaritmické pravítko mám dodnes, systém DARMSTADT. Funguje i bez baterky a síťového připojení :-)

Z. Lapil 28.3.2024 10:34

Nezničí. Viz Soucek: jak přišla Lali o zapalovač.

Z. Lapil 28.3.2024 10:32

Schválně se zkuste optat UI, jak si představuje porod u bytosti s malým tělem a velkou hlavou. Vsadím se, že odmítne s odůvodněním, že na drastické scény není stavěná.

Ale možná vymysli nějaký inkubátor, kde mikinu ta hlava teprve doroste 😀.

V. Cícha 28.3.2024 8:54

Ne zcla zmatečná pronosa: svět a lidi na něm nezničí vály, ale transgender a A.I. A protože ty hrůzy postupují ryhcle, ještě se toho možná i my dožijeme?

J. Franke 28.3.2024 6:38

AI mi nedávno pomohla s kouskem kódu v HTML. Raněn slepotou jsem se nemohl pohnout z místa a ani obvyklý hlt skotské a krátké odbočení k plkání na Psu nepomohlo. Chatbot to pak vyřešil během vteřiny...

M. Krátký 28.3.2024 6:07

Hezké a k logáru : také jsem ho měl - a mělo pohnutou historiji : náš táta ho získal tak, že jeho germánský šéf v dubnu 1945 tiše zmizel z Prahy a za to logáro značky Fáber-Kastle ( omlouvám se za špatný sklad písmenek v tomto názvu ) tam ve spěchu zanechal - a bylo naše !!

R. Langer 28.3.2024 5:52

R^ [>-]

M. Sláma 28.3.2024 0:54

Rok 1975, maturita z elektroniky a automatizce, nařízené logaritmické pravítko, zakázané kalkulačky mlčky tolerované pod lavicí – a až do dob Lotusu 1-2-3 jsem pravidelně počítal spotřebu auta na logaritmickém pravítku délky 12,5 cm založeném v notýsku evidujícím spotřebu ...