5.6.2023 | Svátek má Dobroslav


Diskuse k článku

JAK BYLO: Co že to volají?

Množství nenápadných soudruhů se začalo mísit do davu, ale oteplákovaná mládež, záklaďáci a dorostenky se vzali, podle vzoru sovětských soudruhů, jak jsme je znali z filmových týdeníků, pevně v podpaží a vyrazili vstříc nejvyšším představitelům strany a vlády k tribuně na Můstku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Simonek 1.4.2023 20:20

R^R^R^

P. Sura 1.4.2023 5:46

Stouni byli na Strahově, na Letné byl Majkl Džekson...

R. Polášek 1.4.2023 12:08

Stouny na Strahově mám nahrané. jak to vysílali v televizi, tak jsem to nahrál na pásek. Nahrál , poslechl snad jednou a od té doby nic.

Až budu mít někdy k stáru čas, tak zprovozním některý těch kotoučáků Tesla , co mám doma a přehraju si to všechno. Jestli to na těch páscích ještě je a ty pásky ještě jdou přehrávat.

Mimochodem, bratři Nedvědovi v devadesátkách vyprodali Strahov nebo Letnou? Já je nemusel, měl jsem mnohem raději pravé folkáče než přeslazené Nedvědy, ale trochu v obrazu jsem.

P. Sura 1.4.2023 14:18

Jo, Nedvědi taky vyprodali Strahov. a taky nebyli mým šálkem .... A taky mám schovanej cívkáč TESLA -B43. Jenže budou hnací řemínky zpuchřelý a nevím, jestli pak seženu jiné. Když nemá správnou délku, nemá správný přítlak a dělá to neplechu ....