20.1.2021 | Svátek má Ilona


Diskuse k článku

CHTIP: Židovský humor XLI.

Jeden ješiva bocher z Oděsy dostal vzácnou propustku k návštěvě Moskvy. I nasedl na vlak a v přeplněném společném vagonu třetí třídy dokonce nalezl volné místo. Na následující stanici přistoupí mladý muž a usedne proti němu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kolar 24.5.2020 2:47

Tady je variace:

Jedu domu autobusem. Autobus je přeplněný, takže vzdám označení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi ho označila. Ale jak jí nejlépe oslovím? Budu jí tykat anebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední. Pořádně si ji prohlédnu. Má sebou láhev vína, takže jede určitě k Nějakému muži. Ta láhev vína není zrovna z nejlevnějších, takže to musí být hezký muž. U nás jsou ale jen dva hezcí muži - můj muž a můj milenec. K mému milenci nemůže jet, protože tam jedu já.

Takže jede k mému muži. Můj muž má dvě milenky - Katrin a Andreu. Katrin je na dovolené.

Já: Andreo, můžeš mi prosím cvaknout lístek?

Andrea: Známe se?

J. Orel 23.5.2020 20:12

A ještě jeden židovský vtip z bývalého SSSR z roku 1967. Míťa se popral ráno cestou do práce v metru.Odvedli ho na milici a vyslýchají ho. "Pro jste se pral, občane? Co vám zde soudruh Aron vovič udělal?" "Já to vysvětlím. Probudím se, zapnu rádio a slyším: Židi zaútočili na Egypt." "No a?" "Snídám, poslouchám rádio - a oni už jsou u Suezu." "Dobrá, občane, ale to nic nevysvětluje." " Vy to pořád nechcete pochopit. Cestou na metro slyším z tlampačů: Už jsou v Káhiře. No a nastoupím do metra koukám - už jsou tady."

B. Novacek 23.5.2020 15:46

Ad ten okatej a všeříkající "vtip" o vzniku bílé rasy: V Evropě se jim už docela daří bílého muže zahubit. Zatím jsou u zákazů svobodnýho pohybu, začínaj zakazovat maso, obdivovat úchyly je správné a tleskat hnuslimáckým vrahounúm přímo žádoucí!!! A to nemluvím o islámu, jako náboženství snášenlivosti a míru a cenzuře, která, hůř než komouši za křivý slovo ničí lidem životy...a tak dále! Myslím, Vodvářka, že tohle buď blbě odhadli nebo je to záměr a radost po přečtení sionských protokolů.

P. Kolar 24.5.2020 2:50

Ten je náhodou výbornej.

Pěkně vystihuje ty "Black Lives Matter" :)

B. Novacek 24.5.2020 11:33

Tak! Výstižné...dík! ;)

J. Orel 23.5.2020 12:50

Ten sáhodouhý vtip o Kovácsovi má řadu variant. Vzoomínám na jednu: Kohn potká na nádraží muže ve vydřím kožichu, který mu ořipadá známý. To by mohl být Silbrstein. Ale ten se odstěhoval do Ameriky. A osloví ho: Nejste náhodou profesor doktor McSilver? Jistě, vy mě znáte? Ne, já jsem si vás vykalkuloval.

V. Chrastina 23.5.2020 12:42

Inu, židovský humor má osvěžující účinky, na mne rozhodně...

M. Krčmář 23.5.2020 2:28

Takhle jsem se dlouho nezasmál! Dík