30.11.2023 | Svátek má Ondřej


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Bílek 29.7.2010 23:42

Re: To jsou mi noviny..

Je opravdu ctnost, když popíráme základní zákony anatomie a reprodukce, a to ve jménu Egosyntonie? Píšu o tom třeba tady http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-tak-nam-vyskrtli-nymfomanii-f04-/p_spolecnost.asp?c=A100422_163914_p_spolecnost_wag . Jistě, můžeme každou dysfunkci obrátit pro sebe jako Boží dar, i příklady, které uvádím v závěru tohoto článku. Anebo, koukněte na ten příklad, který v diskusi pod článkem zmiňuje konzervativní analytička Michaela Freiová. Můžeme si v podstatě demokraticky odhlasovat cokoliv. I to, že neexistuje noc, pouze den. Podívejte, i já jsem se svou homosexualitou smířen a jsem de facto esogyntonní gay (kdyby byla možnost toho, co popisujete větou: "lze možná změnit stav duše, nikoliv stav těla. Hledá me li změnu nastavení duše a těla - to jistě lze a jistě je v budouctnosti relativně možé najít i kladnou odpověď (je to velmi postmoderní popis toho, co by objektivní diagnostika nazvala uzdravení z nemoci, leč subjektivní egosyntonie by to nazvala tak, jak to nazýváte vy ," pak se takové změně MOŽNÁ bránit nebudu. Vy třeba ano a je to vaše svobodná volba. Btw, s posledním odstavcem vaší reakce souhlasím

P. Lukavský 29.7.2010 23:00

To jsou mi noviny..

Nechci se dotknout autora, ale obávám se, že i on svůj, v podstatě správný článek postavil trochu jako "Kolumbus vejce" - na špičku a to celkem podle pravidel, aby vajíčko stálo, tak ho pěkně naklepnul, ejhle, ono stojí..Proč? I když to zavání slovíčkařením,  i tomto případě neplatí  rovnice, Stav  - změna, nemoc léčba, zapsání vyškrtnutí.. Pokud chci něco jako "nemoc" brát, musí to prokazatelně nemoc být. Pokud něco uznám jako stav, tedy, že to není nemoc, nemohu se k danému stavu chovat jako k bývalé nemoci. Homosexualita je stav těla i duše a není to nemoc, tudíž to nejde léčit, Lze možná změnit stav duše, nikoliv stav těla. Hledá me li změnu nastavení duše a těla - to jistě lze a jistě je v budouctnosti relativně možé najít i kladnou odpověď. Otázka tedy stojí jinak, Přoč hledáme řešní - odpověď a co tím sledujeme...Jestli jde opravdu jen o to "skopové", to by bylo nejmenší, ale něco mi našeptává, že by "kdosi" měl na mysli "cosi".!!!!!

Co vadí lidem na hosexualitě nejvíc? Jiný stav téhož (myšleno jako jiná sebereflece lidské bytosti?) nebo vnitřní strach před čímsi podivným, nepochopitelným a "nepřirozeným".

J. Pašek 29.7.2010 17:33

Navrátilová je ignorantní kráva . . .

Co ta se nasekala ostudy, než to vydejchala . . Má mě ráda - Nemá mě ráda . . Měla mě ráda jenom pro moje prachy . . .Za rok s jinou postelní milenkou u soudu repete . .. za 2 roky s jinou postelní  milenkou u soudu repete . . za 3 roky s jinou postelní milenkou repete . . . Furt se vykrucovala neplatit exmilenkám alimony . . . a kecá si rozumy dodnes . . 

T. Bílek 29.7.2010 13:35

Re: Vloudila se chybička (do poznámkového aparátu)

Chyba již byla v článku opravena

T. Bílek 29.7.2010 0:10

Vloudila se chybička (do poznámkového aparátu)

(Autor článku) Odrážka 6 má správně odkazovat sem: http://blog.tyzden.sk/vladimir-palko/2010/07/17/pojdes-do-basy-homofob/