1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ČERNOBYL: Po 21,5 letech

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jarda 17.10.2007 3:28

no diky bohu

takze ono se vlastne dohromady nic nestalo a prehnali to zeleni... Dik za vysvetleni.

svo 17.10.2007 7:47

Re: no diky bohu

Ale stalo. Problém jev tom, že se naprosto nesmyslně nafukuje počet mrtvých, kterých bylo skutečně velmi málo. Stalo se ale, že:

-velké množství lidí bylo evakuováno a vytrženo ze svého života

-že mezi lidmi prošlými Černobylem jeneúměrně větší množství sebevražd, přemýšlejte, co s vámi udělá, když si budete stále v tisku všeho druhu číst, že jste odsouzen k smrti, a tohle se dlouho po Černobylu běžně psalo

- zastavil se rozvoj jaderné energetiky a teď se to bude těžce dohánět, až budete platit za elektřinu 2 až 3 krát tolik,tak to je i vliv Černobylu, zesílený hlupáky všeho druhu 

Pišta 17.10.2007 9:18

Re: Re: no diky bohu

Zlatá slova. Ještě by tak chtělo vysvětlit i Hirošimu a Nagasaki. To bylo pořád keců o počtu obětí! A ještě dnes se mluví o lidech, kteří umírají následkem tehdejších výbuchů. Asi v Japonsku nežijí koně Přewalského.

Jet 17.10.2007 11:23

Re: Re: Re: no diky bohu

no, Hirosima a Nagasaki, to byly strasne katastrofy - predstavte si jenom to, ze uplne vsichni, co byli tehdy starsi nez radove 40 let, jsou dnes mrtvi a ty dalsi to v nejblizsich letech ceka! Z toho vyplyva, ze radioaktivita je nebezpecna hlavne starsim lidem :-)

Historik 17.10.2007 15:01

No a ta válka z roku 1866 byla tak strašná, že z jejích účastníků

nežije už nikdo.

Vasekpasek 17.10.2007 1:32

Poslední dobou

No, poslední dobou se mi zdá, že i ve sdělovacích prostředcích už trochu sílí tlak na zelené aktivisty, kteří dřív měli "každopádně" pravdu. Zeleným už přestává svítit zelená a myslím, že je to dobře

Jura Jurax 17.10.2007 18:31

Re: Poslední dobou

Kéž byste měl pravdu. Ale jsem skeptik - blbost je nakažlivá, i ta zelená.

Kanuk 17.10.2007 20:26

Re: Re: Poslední dobou

Já bych řek, že ta zelená hlavně.