Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZMĚNA: Běda, je tady další školská reforma!

Výroční zpráva ČŠI z roku 2022/23 upozorňuje na minimální či dokonce nedostatečnou čtenářskou gramotnost žáků základních a středních škol
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ

J12u61r95a 46J24u69r25a43x

3. 5. 2024 19:32

„I když si učitel myslí, že pohlaví jsou dvě, tedy muž a žena, dětem to musí podat neutrálně. Zmíní, že jsou lidé, kteří si myslí něco jiného....“ , psáno v článku. Lituju už teď toho pedagoga.

Ale odpomoc by byla - učitel by, tohle blby nařízené moudro podle předpisu sděliv dětičkám, přistoupil by v duchu Komenského k názornému předvedení vykládané látky.

Kázal by, aby se dítka svlékla do naha - stačilo by i od pasu dolů, ale do naha by bylo efektnejsi - a názorně se na sobě i spolužácich a spolužačkách navzájem přesvědčila, kolik různých pohlaví ve třídě mají. Stačilo by i jen pohledem, i když ověření zjištěného předtím opticky též palpací neboli pohmatem by jistě nepostrádalo zajímavosti a zejména ve vyšších ročnících základní školy by jistě bylo velmi populární.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz