Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Čekání na prezidenta

Před mnoha lety mi vyšla knížka aforismů s názvem Čekání na prezidenta. Kdykoli se má na Hrad nastěhovat nový vrchní velitel ozbrojených sil, vzpomenu si na ni. Píše se v ní, že žijeme v době přebytku informací a nedostatku mozků. To zajisté platí, ale patrně to nebude náš největší současný problém. Tím je podle mne chronická absence společné vize.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

jak to tak pozoruju, tu bandu, tak si pomalu chystám transparentíček s nápisem "zlatej zeman"! ;-D

0 0
možnosti
TK

Řeči, řeči, řeči.

1) Třeba Číňané také nepřežili do současnosti?

2) Jak můžeme mít "společnou vizi" když právě probíhá totální přehodnocování našich dějin. R-U se nemělo rozbíjet, byl to právní stát. Husité byli banda zlotřilců a Žižka se postupně stal národním raubířem.

3) Proboha, to co nyní je v ekonomice, to je "volný trh"? Je to právě naopak, je to zdegenerovaný trh, "volného" je tam pramálo. Úředníci rozdělují dotace, a to má být ten "volný trh"?

0 0
možnosti
Foto

Tak s tím nápadem nerozbíjet R -U jste měl přijít tak o 120 - 150 let dřív. A pokud jde o společnou vizi, pochybuji, že se ji podaří někomu vytvořit nebo najít. Já osobně jsem proti manželství pro všechny a ač je to vcelku bezvýznamná prkotina, jsou u nás nejen politici, ale i celé politické strany, které na tom postaví svůj program. Bohužel, to je také jediné, co považují za důležité.

0 0
možnosti
KK

Ano, prezident by měl mít dar spojovat.Bolševiky vycvičený špion a záškodník ale nemůže lidi spojit, jen rozdélit.

0 0
možnosti
Foto

Špion-učeň, který jím pak nebyl. Asi horší agent, který jím byl, ne? Nebo třetí, která si myslí, že málo plníme klimazávazky, tj elektřina ještě zdražiti má. Nikdo další asi nemá šanci.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz