18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

ÚVAHA: Věř, ale komu věříš, měř!

V každé tíživé sociální i politické situaci nastává příznivá doba pro demonstrace proti vládě i proti účelově označeným vnitřním a vnějším nepřátelům. Lidé si vyslechnou líbivé (populistické) projevy řečníků, vykřičí se

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kratochvíl 28.9.2022 14:44

Rád bych vám sdělil po lopatě, že zdejší diskutující nejsou žádní hlupci a když napíší " hladoví lidé" tak je to symbol pro ty občany, kterým není jedno jak se v této zemi hospodaří a zachází s veřejným majetkem v jejich neprospěch.

V. Kolman 28.9.2022 13:29

".....zda mají co žrát." - konec citace.

Doporučuji všem - podívat se do kontejnerů, jak je plýtváno jídlem. Jak jsou vyhazovány i nadále použitelné potraviny jenom proto, že už nejsou úplně nové-čerstvé:-(:-(:-(

R. Meišner 28.9.2022 8:52

tak, autore. to byl obecný souhrn. a teď zkusme konkrétně. např. prof. Fiala: v podstatě co slovo, to lež. a všichni kolem to baští a přikyvují. a kdo má jiný názor, tak je populista a extremista (v tom lepším případě), nebo přímo přisluhovač Ruska. chybí už jen ztroskotanci a samozvanci. --s energiemi prý vydržíme až do srpna příštího roku. no, nevydržíme--ale zkuste odporovat. a tak dále, a tak dále.... no nic, co jsme si zvolili, to máme-- ale nejbližší budoucnost opravdu nebude pěkná, autore...takže tak.

I. Pávek 28.9.2022 7:57

Ten proces, těžko ho nějak nazvat, snad degradace je pro někoho prospěšný a je řízen. Bůh to asi není, ta kormidelna je tady, na Zemi.

T. Diblík 28.9.2022 7:36

Mohl by někdo být úspěšný ve volbách se slibem, že učiní práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání?

V. Kolman 28.9.2022 13:38

Pokud by za ním byly VÝSLEDKY Z MINULÉHO OBDOBÍ jeho činnosti, které by prokazovaly že mluví kontinuálně pravdu - já bych mu hlas dal.

Asi se stanu terčem nenávistných útoků, ale (pominu-li současnou vládu) k šetření naposledy nabádal "všemi" proklínaný Mirek Kalousek!:-)

Pokud na něm někdo chtěl peníze, odpovídal: "Dám vám peníze. Jenom mi řekněte, kde a komu je mám vzít!!" Moudrá to slova.

T. Novy 28.9.2022 7:22

Plný souhlas. Když jsem viděl a slyšel tu hloupou lůzu v ulicích, byl jsem vděčný za současnou vládu. I když není ideální. Ale alespoň neškodí. Tolik. :-)

[>-]

J. Novak 28.9.2022 7:23

Klasicke rozdelovani spolecnosti.

V. Kolman 28.9.2022 13:42

"Klasické rozdělování společnosti."

To učinil veřejně už před drahným časem ing. Miloš Zeman. Mnoho lidí si tím popudil.;-D;-D;-D

J. Novak 28.9.2022 7:23

Klasicke rozdelovani spolecnosti.

J. Kratochvíl 28.9.2022 15:02

Pane, Novy, tato vláda této zemí škodí a to tak, že hodně. A ta "hloupá lúza " si to na rozdíl od vás uvědomuje a proto přišla na Vaclavské náměstí. Asi tak.

O. Seliger 28.9.2022 5:03

Jinak zmodernizované důvěřuj, ale prověřuj je z období prezidentování A. Novotného v aféře s ministrem Rudolfem Barákem.

O. Seliger 28.9.2022 4:45

Úžasné dílo. Jen chybí zmínka o tom, že za celým tím politickým tyjátrem jsou Velký prachy jež mistrně ovládají přesun bohatství národů do soukromých rukou, produkci zadlužování občanstva státními půjčkami a üčastí v korupčním byrokratickém monstru dluhové duhové únii. Ta jenom zadlužuje a napomáhá různým hnutím k zblnutí a rozdělování společnosti pro lepší ovládání. Viz debilizace společnosti nástroji Velkých prachů. A to vyrovnání s komančema, to je průšvih. Některý furt nic.