18.5.2021 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

ÚVAHA: Prvomájová

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Josef 7.5.2007 21:00

Re: Re: Re: Jak to nahlížel Kojzar

Už je sice pozdě pane Doxo, nicméně , dovolte, abych se Vás zeptal na jednu věc.

Co je tak špatného na tom střílet komunisty?

zdeněk 7.5.2007 19:51

Re: Re: Kdysi na HaNo diskuse bývala

To je tak když je web příliš kontroverzní - vždy se najdou nějací hakeři. Nedivil bych se ani naprosto opačnému výsledku na Liberálním institutu :-)

Kubeš 7.5.2007 18:35

Re: Re: Re: Já na zmoudření . . .

R^R^R^R^R^

Bertík 7.5.2007 17:32

Re: Kdysi na HaNo diskuse bývala

Dokonce zrušili i anketu proti radaru na jejich rodné web stránce - radar vyhrával, ta s tím museli něco udělat. :D

filip 7.5.2007 16:55

Kdysi na HaNo diskuse bývala

Jenže se tam scházeli převážně antikomunisti, tak ji soudruzi zrušili.

Pavel 7.5.2007 15:44

Re: Re: Jak to nahlížel Kojzar

Díval jsem se tam a koukám, že Haló plátek vůbec nemá diskusní rubriku, že by se soudruzi báli hlasu lidu?

BuBu 7.5.2007 13:18

Re: Re: Já na zmoudření . . .

. . . přesvědčených komunistů, kteří v potu tváře budovali pro vraždící lůzu socialismus - např. soudruhů Pitharta, Jičínského, Uhla . . . . a plejády dalších - nevěřím ! Jejich každodenní řeči, chování a jednání mne ubezpečuje, že jsou pořád naprosto stejní ! A jelikož se socialismus už tak říkajíc "nenosí" . . . museli i oni (navenek) upravit své kabátky ! Ale jinak - uvnitř - jsou pořád stejní a nikdy se nezmění !

jirka.s. 7.5.2007 12:23

Re: Re: Re: Re: Jak to nahlížel Kojzar

Hezké, doxo! Srovnej: http://www.halo/nov/iny.cz/index.php?id=75701

Musíš si vymazat lomítka!

jirka.s. 7.5.2007 12:16

Re: Re: pane autore

Juro, Váš optimismus naprosto nesdílím. Kdokoliv, i kdyby to byla sama matka Tereza, je jednou infikován virem komunismu, nikdy se ho nezbaví, stejně jako HIV. Příkladů máme kolem sebe spoustu, jen se podívejte například na mastodonta Vízka! 

BuBu 7.5.2007 11:51

Diskutovat o zrušení KSČ ? Není třeba !

Pakliže je u nás zakázána propagace fašismu a komunismu . . . tak o čem ještě vůbec diskutujeme ?

I ten nejblbější právník na světě musí dokázat, že to, co předvádí dnešní KSČ(M) - že to není nic jiného, než propagace komunismu jako vyšitá . . . vzývání "starých pořádků" . . . a nabádání ke svržení státního zřízení silou !

To, že chodí beztrestně v čele tohoto průvodu Rudých hyen konfident komunistického gestapa Filip - tak to je výsměch a plivanec do tváře všem slušným lidem !

Shrnuto a podtrženo : Jestliže se zde nesmí veřejně hajlovat a nosit hákové kříže (což je velmi správně) - zrovna tak je nutno "zatočit" s nositeli a propagátory myšlenek komunismu . . .  srpů a kladiv ! Rv!!Rv

Jura Jurax 7.5.2007 10:28

Re: pane autore

Bohužel je pravdou, že semtam vstávají noví, mladí, ideou komunismu oblbení bojovníci ... ale je jich zanedbatelně ... a jsou mladí, ještě můžou z toho vyrůst a lety zmoudřet ...

Zdeněk 7.5.2007 8:45

Re: Najeďte si na haló noviny

jenže to byl článek ze 70 let, to haló noviny nebyli.

Vasekpasek 7.5.2007 8:38

Zrušit komunisty

Nebude jednoduché a dostat je z hlav lidí už vůbec ne. Nicméně, vždycky, když vidím tu jejich sešlost, tak se mi okamžitě pozvedne nálada, neboť je vidět, že by přeci jen mohli demokraticky vymřít. Věřím, že takových mladých nán, jako je třeba soužka Konečná, přeci jen už tolik není

AndyO 7.5.2007 8:31

Re: pane autore

KSČ nemá nic společného s demokracií, proto nemůže využívat jejích výhod.

doxa 7.5.2007 8:01

Najeďte si na haló noviny

a dejte si do hledáčku Jaroslav Kojzar (pozor - ty články ze sportu jsou od jeho syna, který tam vede sportovní rubriku)

JoJo 7.5.2007 7:36

pane autore

pletete se, mezi příznivci KSČ nejsou pouze staříci nad hrobem. Svým chápaním demokracie se stavíte do stejného kruhu, jako ti, co Vás zavírali.

AndyO 7.5.2007 6:03

Re: Re: Re: Re: Jak to nahlížel Kojzar

furt lepší než Kojzarův loňský prvomájový článek, kde řešil své zvláštní bolševické informace, převzaté pravděpodobně přímo od Urválka, že političtí vězńové padesátých let byli vrazi, zloději v žoldu cizích mocností. Což kupodivu nechává dalšího politického odsouzeného, pana Františka Vízka, zřejmě vraha a zloděje, celkem v klidu- už rok odmítá článek jakkoli komentovat- prostě mu ta slova: to je hnus, Kojzare, prsty prostě nedokážou napsat. :-/

zdeněk 7.5.2007 1:57

Re: Jak to nahlížel Kojzar

Chěl bych si od něj přečíst "ztroskotanci a zaprodanci" nevíte kde by se to dalo sehnat? Popřípadně v kterém to bylo čísle rudého práva? Nebo to byl proslov Karla Gotta?

Jinak jsem si všiml že některé články nepodepisuje,jako by se za ně styděl, nebo spíše aby se nevědělo že jsou od něj .

doxa 7.5.2007 1:40

Re: Re: Re: Jak to nahlížel Kojzar

Pan Topolánek odjel poté na Petřín, kde společně se svými spolubratry a spolusestrami z ODS světil den lásky. To, že právě přijel ze shromáždění plného nelásky ho nijak nevzrušovalo. Proč také? Vždyť na své kůži prožil tu hrůznou totalitu. Trpěl nejen v rodině funkcionáře, ale i jako student vojenského gymnázia. A všude to bylo nedobrovolně. Nedobrovolně se narodil ve zmíněné rodině, nedobrovolně chodil do uvedeného gymnázia. Muselo mu být velmi krušno. Proto nikoli Hynku, Viléme, Jarmilo, ale Josefe, Ctirade, Milane...

5. května 2007, Jaroslav KOJZAR

doxa 7.5.2007 1:38

Re: Re: Jak to nahlížel Kojzar

Zajímavý je ovšem vzkaz pod mikrofonem paní předsedkyně Konfederace politických vězňů. Připomínám, že s podobnými dámami a pány v roce 1968 odmítl něco mít i jeden z hlavních protagonistů Pražského jara Eduard Goldstücker, taktéž vězeň bývalého režimu, a mnozí další. Prostě těžko lze být na stejné lodi se zabijáky inklinujícími k fašismu. Že přeháním? Nikoli. Protože jak jinak chápat výše zmíněný nápis? Omlouvání zabíjení nevinných lidí, dvou policistů nabízejících pomoc, jednoho pokladníka bránícího peníze na výplaty a těžkého zranění hasiče, který chtěl hájit společný majetek, není právě svědectvím o demokratickém myšlení. To si dokonce uvědomili i televizní reportéři, proto jsme ani jednou v žádné relaci tento nápis nespatřili na obrazovkách. Decentně se vyhnuli nejen nápisu, ale ani celkové shromáždění nám pro jistotu neukázali z výšky. Mohli bychom totiž dojít k závěru, že šlo o několik part mariáše a to se připustit, jak jistě chápete, nemohlo.

doxa 7.5.2007 1:37

Re: Jak to nahlížel Kojzar

Pak tu byl nápis pod tribunou, z níž hřímala Naděžda Kavalírová a následně i překvapivě přijedší Mirek Topolánek. Bylo na něm napsáno: Josefe, Ctirade, Milane, díky. Mělo jich být více, hoši! Vidíte, jaké máme v té skoro tisícovce demokraty! A když nám ještě pan premiér přes kamery sdělil, že nejlépe se udělá, když komunisty dostanem z mozků lidí, hlavně dětí , pak je dozajista vymalováno. Jak to pan Topolánek provede, nám neprozradil. Předpokládám, že přepracováním všech učebnic - nejlépe proto bude propustit každého učitele, který by jen náznakem myslel sociálně - a dalším politickým školením ve stylu zpravodajství z 1.májů v České televizi a na jiných médiích.

doxa 7.5.2007 1:36

Jak to nahlížel Kojzar

K tomu, že oné méně než tisícovce z celé republiky svezených antikomunistů, což dosvědčily státní poznávací značky na Letné parkujících autobusů, se dostalo nebývalé množství místa ve sdělovacích prostředcích. Ona akce se tak stala díky televizím a prorežimním deníkům tou nejvýznamnější v celé naší vlasti, i když organizátoři měli štěstí, že se jim do Prahy podařilo svést alespoň tu tisícovku. Představte si, kdyby pršelo nebo dva tři autobusy kvůli poruše nedojely. Kdo by pak usedl někde na jihu či severu Čech do autobusu a kdo by vypil, byť třeba zadarmo čepovaný půllitr nabízeného piva? To, že v nedaleké Stromovce se sešlo na sedm či deset tisíc manifestantů, stoupenců KSČM, se jaksi ponížilo na nevýznamný akt. Při tom nejen v Praze, ale v celé republice, snad ve všech městech a větších obcích, na mítinky komunistů a levice vůbec přišly desetitisíce lidí. Víc než má KSČM dnes členů. Věřím, že tento fakt si dobře zmapovali pánové a dámy z BIS.