Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TREND: Zabij Žida!

K dosažení konečného cíle je třeba vymýt mozky i dorostu ,v povinném citování súry „ Zabij Žida „, i když v Koránu není.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MZ

https://www.hrw.org/news/2024/04/17/west-bank-israel-responsible-rising-settler-violence

Izraelská armáda se od loňského října podílela či nezabránila násilným útokům židovských osadníků na Západním břehu Jordánu, okupovaném od roku 1967 Izraelem, uvedla dnes lidskoprávní organizace Human Rights Watch (HRW). Podle ní osadníci na Západním břehu od 7. října, tedy od teroristického útoku palestinského hnutí Hamás na Izrael, vyhnali Palestince nejméně ze sedm obcí. HRW také uvedla, že 7. dubna požádala izraelskou armádu o reakci, ale dosud nedostala odpověď.

Židovští osadníci podle zprávy HRW od října na okupovaném Západním břehu napadali a mučili Palestince, dopouštěli se na nich sexuálního násilí, kradli jim majetek, ničili jejich domy a vyhrožovali jim smrtí, pokud z oblasti neodejdou. “Osadníci a vojáci vysídlili celé palestinské komunity, zničili tam domy, a to se zjevnou podporou izraelských úřadů,” řekl Bill Van Esveld z HRW. Dodal, že násilnosti a porušování lidských práv na Západním břehu prudce stoupá, zatímco pozornost světa se soustředí na válku a humanitární krizi v Pásmu Gazy.

0 0
možnosti
MZ

Fakty (predchádzajúce iránskemu útoku): 1. Izrael bez akejkoľvek predošlej provokácie zaútočil na ambasádu Iránu. A to dokonca na území iného štátu, v Sýrii, kde by tiež za normálnych okolností, berúc do úvahy medzinárodnoprávne štandardy, nemal čo hľadať. Nemal nielen zámienku, ale ani žiadnu vymyslenú zámienku, a ani mandát od OSN. --- Územie ambasády je územím iného štátu. Izrael preto bez dôvodu (okrem nenávisti a obáv z iránskeho jadrového programu) zaútočil na cudzí štát. Pri tomto útoku zabil (vzhľadom na povahu útoku bez právneho dôvodu môžeme tvrdiť, že zavraždil) viacero osôb. --- 2. Irán sľúbil odvetu v zmysle čl. 51 Charty OSN. Nikto nemohol nič namietať, snáď iba primeranosť. A skúsim vysvetliť, prečo ani to nie. Útok samotný sa javil ako masívny, ale je treba jedným dychom dodať, čím to vlastne Iránci útočili.

Boli to staré šroty, ktoré stáli na skladoch dlhé roky. Staré rakety a drony prevažne prvej generácie. Niečo podobné sme pozorovali v prvých mesiacoch konfliktu na Ukrajine. Likvidoval sa šrot. Ako v akcii na šrotovné...

...A teraz to príde. Ekonomický dopad útoku je zaujímavá, avšak marginálna záležitosť. Iné je dôležité.

Vyzerá to totiž tak, že Irán poslal pár hypersonických rakiet, pravdepodobne Fattah-2, ktoré evidentne prešli. Nie je dôležité, že prešli, ale čo trafili.

Trafili totiž najchránenejšie miesta na zemeguli. Dve bázy v púšti Negev, Nevatim a Ramon v blízkosti centra izraelského jadrového programu Dimona. A spravodajské stredisko IDF na Golanských výšinách. Prešli ako nôž maslom cez najmodernejšie západné systémy protivzdušnej obrany, aké v súčasnosti existujú. Hovorí sa cca o 7 ks rakiet....

...Vedia, že najmodernejšie PVO je deravé ako rešeto. Po prečítaní tohto článku by mal mimochodom minister Kaliňák okamžite ukončiť rokovania s Izraelom o nákupe PVO a začať seriózne analyzovať. ...

...Zvesia uši? Harakiri? Útok pod falošnou vlajkou? To tretie je najpravdepodobnejšie.

https://akw.sk/izrael-vs-iran/

0 0
možnosti
VC

Tak ono stačí si přečíst něco o výkladu islámu a jeho území míru a války, novější části koránu a hlavně hadísy.

Pak člověk pochopí že cílem věřícího muslima musí být likvidace židovského státu v Levantě.

Levičáci náboženské knihy nečtou a nechápou tak proč arabští muslimové nikdy neuhnou a nejsou tak chudáčci vysídlenci.Mají nakázáno Izrael ničit a nenávidět. Pravda je, že ani Judaismus nežidovský lid v Levantě nemiluje. I když z Židovství nemají důvod k obavám že by je mělo židovské náboženství zničit. Jen se s nimi nemají bavit, pářit ani kamarádit.

Jak říkal Werich s Voskovcem. Čtěte Bibli (a korán) tam to všechno je.

0 0
možnosti
VN

"Německem hýbe znásilnění dvou školaček. Policisté pátrají po šesti cizincích"

V potomcích německých nacistů tak pěstovali po léta trauma ze svých předků, až ti ztratili pud sebezáchovy.

Normální národ by je tvrdě pobil, i s nevinnými, protože by bránil svou existenci. To je normální zákon přírody!

0 0
možnosti
MH

Co jenom dělají ti Židé tak špatně, že je po staletí rozličné národy pronásledují? Sleduje je...

0 0
možnosti
PD

Jsou z velké části chytří, což blbce popouzí.

0 0
možnosti
JN

"Arabové , jako osoby , si nařídili nenávist jako náboženství, které jim přikazuje Izraelce zahubit , zničit , zahnat do moře ,včetně žen a dětí ve jménu slitovného............

To není o tom , že vás někdo nemá rád, je to o tom , že si dal za životní úkol vás zabít!" Mě vychází něco jiného. Totiž, že už od vzniku státu Izrael se Filištíni opájejí myšlenkou, že Židy je možno lehce okrást o všechno, a jako bonus je také možno ty, kteří nebudou moci utéci, povraždit. Nápad sám ovšem není vynálezem Filištínů, a nikterak nesouvisí s náboženstvím... (??)

0 0
možnosti
VC

Toto špatnost je v lidech a náboženství to vysvětluje jako zvrhlost lidstva po prvotním hříchu.

Nicméně křesťanství proti této lidské zvrhlosti bojuje přikázáním lásky. Do jisté míry už proti tomu bojovalo i Židovství ale především i Budhisté a Hinduisté. Islám lidskou nenávist celkem podporuje i když někdy taky nabádá k mírnosti a velkorysosti.

0 0
možnosti
ŚS

Fakt hodně zjednodušené. Na pomoc Izraeli proti Iránu přispěchalo Jordánsko a Saudové. Ne každý Arab chce zabít Žida. Iránci jsou navíc většinou Peršané. Palestinci jsou oproti tomu persko-arabsko-semitská směska. Jinak souhlas. Předsudečná nenávist je obrovský problém, která opravdu nyní řešení nemá.

0 0
možnosti
JF

Značně zjednodušené hodnocení ve smyslu Conditio sine qua non, ale stačí toto obecné označení vyměnit za označení islamisté, a sedí to jako proslulý Jandákův zadek na hrnci. Ještě že Trump před lety stihl s okolními, byť ne se všemi, arabskými státy dojednat Abrahámovské dohody - a Jordánsko a Saudi, které připomínáte, je respektují a skutkem naplňují. ;-)R^

A Golda Meirová kdysi prohlásila, že válčit se tam bude dotud, dokud arabské matky budou více nenávidět Židy než milovat své děti. :-(Rv

0 0
možnosti
VP

V66a28ň93u98r37a 65P52e10t31r

15. 4. 2024 14:09

Takto to viděl ajatoláh Ruholáh Chomejní, zakladatel Iránské islámské republiky:

"Islám stanovuje pro všechny dospělé muže, nejsou-li neschopní nebo nezpůsobilí, povinnost připravit se na dobývání (ostatních) zemí, aby nařízení islámu byla nastolena ve všech státech světa...Ale ti, kdo studují islámskou svatou válku, chápou, proč chce islám dobýt celý svět...Ti, kteří o něm nevědí nic, předstírají, že se islám staví proti válce. Ti (kteří toto říkají) jsou hloupí. Islám říká: Zabíjejte nevěřící, tak jako by oni zabili vásǃ Znamená to, že by muslimové měli nečinně sedět do té doby, než je pohltí (nevěřící)? Islám říká: Zabíjejte je (nemuslimy), taste na ně meč a rozprašte (jejich armády). Znamená to nečinně sedět, dokud nás (nemuslimové) nepřemůžou? Islám říká: Zabíjejte ve službě Alláhovi ty, kteří by mohli chtít zabít vásǃ Znamená to, že bychom se měli vzdát (nepříteli)? Islám říká: Vše, co je zde dobré, existuje díky meči a ve stínu mečeǃ Lidi nelze přivést k poslušnosti ničim jiným než mečemǃ Meč je klíčem k Ráji, který může být otevřen jen pro Svaté bojovníkyǃ Jsou stovky dalších (koránských) žalmů a hadís (rčení Proroka), které pobízejí k válce a boji. Znamená toto všechno, že islám je náboženství, které zabraňuje lidem vést válku? Plivu na ty hloupé duše, které něco takového tvrdí"

0 0
možnosti
VM

JÓ,

tohle nechal Západ " vyklíčit " v muslimských zemích !

0 0
možnosti
VP

V78a51ň64u97r42a 68P98e95t85r

15. 4. 2024 14:07

"Kámen volá. Muslime, za mnou se skrývá Žid. Muslime jdi a zabij ho..."

Toto jsou kořeny islámu...

0 0
možnosti
MZ

Korene islamu su v judaizme - kresťanstvo aj islam sú abrahámické náboženstvá.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz