Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Miss je Obluda!

Zaplaťpámbu, že vývoj se ubírá tím správným směrem. Kampaň #metoo jasně ukázala, jaký je trend. Dost bylo sexismu a zesměšňování žen.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

11. 6. 2018 7:20
dnes vtipné

dnes napsala madam Šichtařová vtipný článek.

Hnutí "Mítúúú" už opravdu blbne a soutěž MIss podle pravidel "Mítúúú" už přestává mít smysl, protože by možná dopadla tak, jak věští madam Šichtařová..

Je ale potřeba dodat, že šaškárna jménem Miss přestávala mít smysl už dřív podle dřívějším pravidel. Aspoň tedy u nás v Česku. Všechny finalistky chtěly rozdávat světu mír a lásku, i když bylo jasné, že chtějí vydělávat v modelingu. Takže soutěže byly spíš konkurzem pro modelingové agentury.

0 0
možnosti
SD

11. 6. 2018 8:58
Re: dnes vtipné

Souhlas, ovšem z šaškárny se tímto krokem stává absurdní hovadina.

0 0
možnosti
FH

F. Houžňák

11. 6. 2018 6:43
Ano, konečně dojdou spravedlivého ocenění

i ty příslovečné tučňačky.

0 0
možnosti
JK

J. Karlík 653

11. 6. 2018 6:39
To chce klid,

dívám se kolem sebe na lid plebejský, mladý a většinový. Mladí se stále přitahují, dívky se krášlí, i když někdy všelijak, ale vždy s úmyslem upozornit na sebe. Příroda je mocná a žádná stárnoucí mituuuu to nezmění.

0 0
možnosti
JA

11. 6. 2018 6:28
Nechal bych to na organizátorech

Celá soutěž Miss je divná, s plavkama nebo bez (míněno zcela oblečená). Jak holka vypadá, mě sice zajímá a zajímat bude, ale tzv. nejkrásnější dívky světa se mi stejně jen výjimečně trefily do mého vkusu, či jsem občas v médiích zahlédl snímek.

Domníval jsem se dříve, že nejlepší by bylo soutěž zrušit, dneska soudím, že ať si s ní dělají, co chtějí, nemohu ji už sledovat méně než doposud. Vymře-li na korektnost či změní se v něco jinak bizarního - proč ne. Dotace se na to snad nevyplácejí.

0 0
možnosti
AS

11. 6. 2018 7:32
Re: Nechal bych to na organizátorech

Soutěže tohoto typu byly navíc čím dál tím víc zpolitizované, takže mohla vyhrát jenom dívka z té správné země. A teď ještě tohle - zajímalo by mne, zda vůbec bude zájem se na takovou soutěž přihlásit. A neměli by Amíci stáhnout z oběhu film Slečna Drsňák? To jsou sakra problémy...

0 0
možnosti
JF

11. 6. 2018 6:26
Dnes pochvala, paní Šichtařová - hezky vtipně popsaný

Dnes pochvala, paní Šichtařová - hezky vtipně popsaný dnešní vývoj světa řízený pomatenými lidmi - a to nejen ve vztahu žena-muž, ale i v politice a celkového vývoje Západní společnosti..

0 0
možnosti
MZ

11. 6. 2018 3:46
v USA to dlouho nevydrzi, tam si na sebe musi vsechny show

vydelat, zadne granty nedostanou, tak je blbost ihned prejde jakmile prejde zajem obecenstva a tudiz sponzoru. Totez se stalo Playboyi, nevydrzelo to ani rok, a vratili se z krasnych dusi a holce v hidzabu zase k nahotinkam

0 0
možnosti
JV

11. 6. 2018 2:27
Ten nápad

že by při soutěži měly účastnice na sobě burku (nebo ještě lépe nikáb), opravdu není k zahození. Jednak by nebyly diskriminovány nehezké ženy, jednak by si ženské nenásilnou formou zvykaly na módní trend, který nastoupí v brzké budoucnosti.

0 0
možnosti
TK

11. 6. 2018 1:47
občas rovnoprávnost bývala již dříve

Někdy v 50. letech vyhrál soutěž o nejkrásnější nohy nějaký chlapík, tj porazil všechny ženský. Tak to byl jistě prvek rovnoprávnosti již v té době.

0 0
možnosti
VN

11. 6. 2018 9:49
Re: občas rovnoprávnost bývala již dříve

Jo - to byla soutěž o nejkrásnější lýtka a vyhodnocoval to potleskoměr. Aby byla objektivita.

Načež na pódium, které bylo zakryté kromě spodního cca půmetru lajntuchem, pronikl nějaký Skot s chupatejma lejtkama zvíci lýtek Arnieho Sch. - a potleskem všecky modelky přeskočil.

0 0
možnosti
BU

11. 6. 2018 0:40
Pokud bude svět v pořádku...

Tak podobné akce velmi brzy ekonomicky uhynou a bude klid... pokud vím, tak volby MISS na celém světě vpodstatě sponzorují módní firmy a modelingové agentury, pokud jim z podobných soutěží už nepoplynou zisky v podobě další armády modelek k předvádění hadříků...asi to celé uhyne na úbytě... ono je jaksi dost tvrdě dokázáno, že ošklivé modelky mnoho hadříků neprodají.....

0 0
možnosti
TK

11. 6. 2018 1:49
Re: Pokud bude svět v pořádku...

Angažoval se v tom i Don, než se dal na presidentůru.

0 0
možnosti
AH

11. 6. 2018 0:07
Hm

Kdyby jsme ty liberalni nesmysly nemeli, museli bychom si je vymyslet. Protoze bez nich proste nemuzeme zit.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz