Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚT: Miss je Obluda!

Zaplaťpámbu, že vývoj se ubírá tím správným směrem. Kampaň #metoo jasně ukázala, jaký je trend. Dost bylo sexismu a zesměšňování žen.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VN

11. 6. 2018 9:44
Soutěž Miss je kšeft. Jako OH nebo MS ve fotbale.

Je to prodej publika reklamním kancelářím.

Nebude publikum - nebude koho prodávat, nebudou reklamy, nebudou sponzoři, nebude zájem o vysílací práva, nebude "soutěž"... Buď se majitelé práv vzpamatují jako se vzpamatoval MOV, když povolil účast ruských sportovců byť pod olympijskou vlajkou - nebo (viz konec předchozí věty).

Ostatně žádná škoda - ony to stejně vyhrávaly v posledních nejméně 20 letech věšáky na šaty s křivkami, které byly spíše úsečkami...

0 0
možnosti
KJ

11. 6. 2018 9:14
Ano, dnes se bude posuzovat jak miss je multikulti

a jak miluje EU... Dzp.

0 0
možnosti
JL

J. Lepka

11. 6. 2018 9:08
Mně vrtá hlavou ještě jedna otázka.

Kdo bude ten nesmysl sledovat? Hlavně v TV, kde jsou alfou i omegou % sledovanosti. Od toho se odvíjí cena reklamy a tím samozřejmě zisk příslušné společnosti. To chtějí genderistky ovlivňovat i peněžní toky za TV reklamu ???

0 0
možnosti
TH

T. Hraj

11. 6. 2018 9:49
Re: Mně vrtá hlavou ještě jedna otázka.

Peněžní toky budou samozřejmě muset být ovlivněny (ostatně bývají vždy až na prvním místě). Článek na to pamatuje: stát nalije peníze do neziskovek a regulací.

0 0
možnosti
JH

11. 6. 2018 9:05
Legrace?

Legrace by to byla, kdyby to nebylo k pláči/vzteku (nehodící se škrtněte).

0 0
možnosti
TH

T. Hraj

11. 6. 2018 9:52
Re: Legrace?

Hodí se oboje. Nepomáhá ani jedno.

Je třeba na neomarxistické pokrokáře vytáhnout zbraň, kterou neznají: kritické myšlení.

0 0
možnosti
PL

11. 6. 2018 8:38
Dík paní Šichtařová

opravdu není co dodat.

0 0
možnosti

11. 6. 2018 8:36
Miss

Já bych slovo Miss ponechal. Ale mohli by se účastnil í zvířata. Třeba psi. Otázky pro budoucí Miss by tak mohly byt složitější.

0 0
možnosti
JH

11. 6. 2018 9:06
Re: Miss

A co rostlinky?

0 0
možnosti
VS

V. Student

11. 6. 2018 8:34
Upřímně řečeno,

já to čekal. Možná ne tak rychle, ale čekal. Ve světě, opovrhujícím sexem i fyzickou přitažlivostí, nemají holky v plavkách, ukazující své vnady na molu, co dělat. Že to dělají rády? Je otázkou pár osvětových článků na téma, že takové ženy jsou potencionální prostitutky, a už to neřekne žádná.

Co bude dál? zákaz sukní nebo šatů nad kolena? Šminek? Na co jsou? Proč nutíme chudinky ženy nanášet si na obličejovou část hlavy nějaké barvy? Proč je nutíme být jiné, než opravdu jsou!Proč je nutíme depilovat si chloupky? To je tak hnusně sexistické!

Pozorovat usychající strom může být svým způsobem nesmírně zajímavé - objevují se děje do té doby u něj nevídané. Naše společnost se také zajímavým způsobem proměňuje. První darda přišla s informací starou již drahně let, že hlavně v Evropě se rodí méně dětí na ženu, než stačí k přirozené reprodukci. V tomhle suchém demografickém údaji se skrývá informace závažnější než vysychání Země. A nic! Tažení proti sexualitě nám sílí nebývalou měrou. Žena v plavkách je hnusná, natož bez plavek! A vůbec, slyšíte, jak machisticky zní "nahá žena"? Zavání násilím...ano, náš strom se mění rychle, a podle toho že není schopen reprodukce, myslím že i k horšímu. Usycháme.

Ale nezoufejme, rychle se přibližují jiné druhy, odkudsi z jihovýchodu. Vitální,dravé, rády se množí, naše samice se jim líbí. Pustina tady nebude. Jen jiné druhy.

0 0
možnosti
VN

11. 6. 2018 9:45
Re: Upřímně řečeno,

Jaké vnady?...

0 0
možnosti
JV

J. Vlček

11. 6. 2018 8:33
Paní Šichtařová,...

...napsala jste to moc pěkně. Není snad nikdo, kdo by si nevážil moudrých a chytrých žen, ke všemu ještě hezkých a v mnoha případech krásných představitelek něžného pohlaví, které navíc rozumí humoru a umí s ním zacházet. Mezi takové rozhodně patříte i vy, a proto si vás vážím.

0 0
možnosti
MM

11. 6. 2018 8:18
Přimlouval bych se za to,

aby adeptky na Miss dělaly tety z matematiky dodané našim MŠ.

0 0
možnosti
MK

11. 6. 2018 7:32
Transgender šílenství a pod kraviny 10 cm vpravo

Samuel ponožky do trenek nechce - moje malé oblehčení - zde : Soused potká souseda a varuje ho - ta vaše manželka mi zahýbá s mým manželem. Hezký den přátelé

0 0
možnosti
JH

11. 6. 2018 10:05
Re: Transgender šílenství a pod kraviny 10 cm vpravo

Lepší je: soused potká sousedku a ...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz