Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ŠUMAVA: Co sleduje novela zákona 114/1992 Sb.?

Koncem loňského roku Senát předložil v parlamentu návrh zákona o Národním parku Šumava; jednalo se o upravený návrh Plzeňského a Jihočeského kraje.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

2. 9. 2015 11:15
"Ekologisti",

stejně jako ostatní "~isté" vezmou atraktivní, hodnotnou myšlenku a překroutí ji do formy tupé absolutistické apologetické ideologie (původně věda o myšlenkách, ideích), s jejíž pomocí prosazují své soukromé zájmy. Osoby, kteří tímto způsobem zdeformovali ekologii (původně seriózní věda o vztazích mezi organismy navzájem a mezi jimi a jejich životním prostředím) se nazývají ekologisté (viz obdoba: islám-islamisté a mnohé další příklady). "~istům" v jejich záměru pomáhají zástupy v podstatě prostičkých pomahačů (aktivistů, pohůnků...; na vzdělání nezáleží), kteří prostě prosazují názor svého vůdce (k němuž se přimkli, protože k někomu přimknuti být musí), a to jakýmikoli prostředky. Přitom obvykle vůbec nic netuší o věcném podkladu dění, do něhož tak aktivně zasahují, a uvažovat o následních svého konání je za jejich mentálním obzorem. Příkladů v minulosti nepřeberně.

0 0
možnosti
KJ

1. 9. 2015 21:06
Měli by

být... Dzp.

0 0
možnosti
PR

1. 9. 2015 8:09
Kdojsou ekologisti?

0 0
možnosti
BH

B. Hamáček

1. 9. 2015 18:26
Re: Kdojsou ekologisti?

Třeba Greenpeace, Jihočeské matky , Matky země , Auto*mat a jim na roveň postavení škůdci společnosti , která si je sama financuje .

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz