19.6.2024 | Svátek má Leoš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
vita 25.12.2005 19:13

kecy

dočetl jsem jenom k části kdy si údajný zloděj lehá po auto aby dusíkem přelstil zamykání zpátečky. Tenhle kecal zatuhnul v éře felicie, ono se totiž už pár let instaluje zamykání zpátečky jaksi zevnitř a takovejch volovin tam je víc. No asi není o čem psát.
Mysch 23.12.2005 21:48

rusicka na GSM

to je vyrazena a predelana rusicka svobodne evropy, nebo hlasu ameriky?
CErin 23.12.2005 14:40

Moto je moto

Není nad to mít motorku... Navíc nějakej střep, co nikdo nechce :D
MLOK 23.12.2005 16:02

Re: Moto je moto

On takový "ve své kategorii svižný a temperamentní" (opsáno z příručky k použití) zahraniční vůz TRABANT také není k zahození. ZATÍM!!! se moc nekrade a navíc je s ním sranda. Ještě ho mám schovanej.
Jenda 23.12.2005 17:01

Re: Re: Moto je moto

Tak abyste ho nasel az ho budete chtit nekomu ukazat ;-)
I-Worm 23.12.2005 13:37

Mám pocit, že jsem toto četl již před pár lety

v nějakém časopise. Asi už není o čem psát...
Mysch 23.12.2005 12:20

3000V lze získat poměrně jednoduše

nejjednoduseji z trafostanice.
teda tady se zase dneska sesla sbirka vedcu. od autora po diskutery.
hezke vanoce!
AAA 23.12.2005 12:33

Re: 3000V lze získat poměrně jednoduše

Snedi mladenci z parizskych predmesti by mohli vypravet :)))
zdeněk 23.12.2005 13:07

Re: 3000V lze získat poměrně jednoduše

Nevím co vám na tom připadá divné, stačí zvyšující měnič. tedy nějaký řídící obvod, tranzistor a indiukčnost. vemte si že v televizích na 12V také musíte získat vysoké napětí.
zdeněk 23.12.2005 13:10

Re: Re: 3000V lze získat poměrně jednoduše

Pro češtináře oprava " Indukčnost"
Mysch 23.12.2005 13:11

vubec mi to nepripada divne.

jen jsem navrhl autorovi jednodussi reseni, nez paralyzer.
a ten tranzistor nemuze byt nejaky, musi byt rychly, spinaci s dostatecne vysokym uce.
Mysch 23.12.2005 13:12

cimz jsem chtel rici,

ze 152 nu 70 je absolutne nevhodny.
zdeněk 23.12.2005 13:58

Re: vubec mi to nepripada divne.

kdo tady mluvil o germaniových tranzistorech??? Kdyby tam byl autotransformátor nebo ss měnič s feritovým transformátorem nemusel by ten tranzistor mít ani tak velké Uce. A to že se musí jednat o spínací typ snad není nutno psát. V dnešní době se takový tranzistor dá sehnat za pár desítek korun. V elektrickém zapalování auta musí být také trochu lepší tranzistor, nevím o nikom kdo by tam cpal běžný univerzální......
pokud máte nákladní auto s ledničkou tak tam taky máte měnič.
Mysch 23.12.2005 14:17

kdo tady mluvil o germaniových tranzistorech???

ja.
ale muzete taky pouzit vibrator!
ale ne ten pro damy.
zdeněk 23.12.2005 14:22

Re: kdo tady mluvil o germaniových tranzistorech???

Všichni tady bojkotujete napěťové měniče v autech
Mysch 23.12.2005 14:28

bojkotujete napěťové měniče

procbychom meli.
je jich tam od vyrobce dost. professionalne udelanejch.
Mysch 23.12.2005 14:19

a nemam, a nemam, a nemam.

ja mam lednicku plynovou!
MLOK 23.12.2005 13:55

Re: Re: 3000V lze získat poměrně jednoduše

Na leknutí maličký měnič s kapesní baterií(=paralyzér) stačí. Na likvidaci kradlouna je vhodnější spíš ta trafostanice. Ale on by patřičný smrtící výkon šel získat patrně i z autobaterie s výkonným měničem. Pouze by zloděj nebyl řádně prouzený. Hezké vánoce všem poctivým lidem.
MLOK 23.12.2005 13:56

Re: Re: 3000V lze získat poměrně jednoduše

NEMUSÍM!!! NEMUSÍM!!! Když mám TV s LCD obrazovkou, tak NEMUSÍM :-))
zdeněk 23.12.2005 14:03

Re: Re: Re: 3000V lze získat poměrně jednoduše

jasně, technika jsde stále kupředu  určitě se ale najdou tací co budou ještě dlouho používat CRT.
Bob 23.12.2005 11:32

Podvozek

Nechápu tu narážku na ježdění Fabií, že po třech letech můžete renovovat podvozek. Já s podvozkem po pěti letech nemám nejmenší problém. Přijde mi to celý jako blábol. Pokud se někdo vydává za profíka tak jakto že mluví o své práci?
ticha@dohoda 23.12.2005 10:29

za zminku stoji

za zminku stoji fakt, ze v seznamu nejvice kradenych znacek nenajdete "japonce nebo korejce" ano v cesku porad panuje trend evropske nadrazenosti ackoliv svetu automobilu uz hodne dlouho vladnou Japonci a Toyota Camry nebo Nisan Maxima si s VW a dalsimi vubec nezadaji, Honda, Mazda to jsou vyborna auta za rozumne penize.
AAA 23.12.2005 12:32

Re: za zminku stoji

Netreba trpet prehnanou sebekritikou, mestske legendy pravi ze duvodem je to, ze o tyto auta neni v sojuzu zajem a tak se na kseft nekradou. No nicneme tento traktat take neni nic nez mestska legenda, tudiz je mozno prebrat si to dle libosti.
Kočka 23.12.2005 10:26

Stačí namontovat smostříl a je to.

Optimista 23.12.2005 12:44

Re: Stačí namontovat smostříl a je to.

To je velký omyl. Když to uděláte a zloděje zraníte, nebo dokonce zbavíte života, přivodíte si velký problém. Protože Vás zavřou. Přesně to, co tady navrhujete, ač to zní rozumně, já bych volil dokonalejší technické řešení, nedávno kdosi udělal. Zranil zloděje ve své chatce a trvalo poměrně dlouho, než se z toho u soudu vysekal. Probíhalo to ve sdělovacích prostředcích. Některé dobré nápady se prostě nesmí, Souhlasím s Vámi a dodávám – bohužel.
A. 23.12.2005 13:47

Re: Re: Stačí namontovat smostříl a je to.

Nedávná příhoda z Ruska:
Nasraný řidič - kutil nakoupil asi stovku opravdu velkých rybářských háčků, narovnal je a udělal z nich cosi jako miniaturní brány a umístil to do sedadla řidiče. při odchodu z auta se "brány" pákovým mechanizmem zvednou těsně pod povrch čalounění sedadla.
Ráno tam našel studeného zloděje. Zemřel údajně na šok z bolesti, anžto se mu nemalý počet hrotů zapíchl nejen do pozadí ale i do koulí. Pramen již nerozvádí, zda k šoku došlo hned při zapíchnutí nebo při pokusu překonat zpětné hroty a utrhnout se od pastičky.
Beru to jako dobrý námět na dlouhé zimní večery...
jhm 23.12.2005 13:57

Re: Re: Re: Stačí namontovat smostříl a je to.

Pro zapomnětlivé řidiče jsou brány s háčkama nevhodné.
kolo@vratek 23.12.2005 10:24

statistika

Ta statistika ukradenych aut je dost problematicka. Asi kazdy by ocekaval, ze skodovky jsou nejkradenejsi auta, kdyz jich tady jezdi nejmin polovicka. Zajimavejsi by bylo znat relativni cisla: pocet ukradenych aut daneho vyrobce (prip. typu) deleno poctem provozovanych. Pak by skodovky vysly asi v dolni casti tabulky, a BMW by zrejme vevodilo.
AAA 23.12.2005 10:20

Trapas

ktery jsem poprve cetl minimalne pred tremi, ale pravdepodobne uz vice lety. Na urovni vlasatych brylatych "hackeru" co nam drive v TV Nova tvrdili do kamery ze kazdy pocitac se da hacknout a kazdy ucet na dalku vybilit, to prece neni zadny problem. Doufam ze Martin aspon dostava autorske honorare za neustale opakovane zverejnovani tohoto "dila".
voit 23.12.2005 10:38

Re: Trapas

Já jsem ho četl poprvé asi před půl rokem na této adrese http://magazin.autoimage.cz/clanky/2005-001-kradeze.htm