3.8.2020 | Svátek má Miluše


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Zničit satana

Tak 23. června pod mediálním krytím prapodivné TV Seznam, kde se pozvolna ztrapňuje J. Šídlo, bude na Letné velký happening, jehož cílem je ochrana nezávislosti justice, absolutní nezávislosti státních zástupců úplně na všem, odstranění odpudivého estébáka Andreje Babiše i Marie Benešové a definitivní ztrapnění již tradičně ulítlého Zdeňka Svěráka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Student 20.6.2019 10:54

Souhlas!

A ještě jednou - souhlas!

J. Pýcha 20.6.2019 11:35

Re: Souhlas!

Sdílím autorův názor ( a to jsem AB nevolil a nikterak z něho nejsem nadšený). Co by mě však zajímalo je proces, resp. důvody, které vedly k tomu, že se hlavou a logem těch Milionů chvilek stalo to na první pohled neschopné a zamindrákované, zrzavé netáhlo, které snad kromě žvanění ani nic jiného neumí. O bolševicích jsme říkali, že ti si v průběhu doby zákonitě vyvrhnou do svého čela to nejhorší, co v jejich partaji je. Dneska tu bolševiky u vlády nemáme, nebo že by přece jenom....?

L. Zach 20.6.2019 19:19

Pane Pýcho, Mikuláši Minářovi je 26 (r.nar.1993). Za svůj relativně krátký dospělý život se mu (a jeho podobně mladým kolegům) podařilo iniciovat a zorganizovat demonstrace v Praze na Staroměstském náměstí, na Václavském nám., v neděli na Letné a ve stovkách obcí po České republice. Na transparentním účtu společnosti Milion chvilek je momentálně něco kolem 5,5 miliónu Kč (transparentní účet znamená, že se i Vy můžete podívat z jakých účtů a kolik peněz tam kdo poslal a také za jakým účelem z účtu peníze odcházejí).

Že se tak ptám, co jste dosud v životě dokázal Vy a kolik Vám je? Předpokládám z Vašeho textu, že musíte být nezamindrákovaný, schopný a patrně nebudete zrzavý. Prostě pravý opak nějakého "netáhla".

## transparentní účet

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

P. Grigar 20.6.2019 23:52

Re:

.. pane Zachu, já například znám hodně lidí, kteří celý svůj dlouhý dospělý život dokázali žít a přitom nesáhnout na peníze, které si nezasloužili vlastní prací. A dokonce po nich ještě něco zůstane pro další generace.