21.5.2022 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Žluto-hnědá košile pana Mináře

Nečtu Aeronet, občas mi sice některý starší kamarád pošle něco z tohoto serveru, ale v těch článcích bývá až moc často „přání otcem myšlenky“. A poněkud pochybná logika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Khail 22.7.2019 9:56

Re: Člověk by neměl

Možná to p. Han vidí jinak. :)

P. Grigar 22.7.2019 11:51

Re: Člověk by neměl

..komunisti kategorie pana Vlka mě pálí minimálně. Komunista v čele Ústavního soudu mě doslova se*e, například..

P. Khail 22.7.2019 12:22

Re: Člověk by neměl

Jenže zde se zrovna diskutuje o p. Vlkovi. O předsedovi musíte do diskuze kousek dál. :)

J. Lukavsky 22.7.2019 7:34

z h. bič neupleteš

"Rozhodně se na ty desítky milionů nesložili uvědomělí občané" no do účtu Milionářů se lze snadno podívat, je na internetu, i já jsem přispěl a jsem tam napsán, dohromady to hodilo pár melounů, myslím 5, ale to stačí. "Zájezdový" bus do Prahy jsem si sám zaplatil, oběd ani klobásku jsem nedostal, (ba ani 1000 na ruku jak sliboval exprezident!!!) ale si koupil cestou zpět ale nelituji toho. Byl jsem na Václaváku i Letné v r. 1989 a na Letné v r. 2019 a jsem rád. Jestli Milionáři dostávali nějaké krabice od vína či černé kufříky nevím, nebyl jsem při tom, znám jen místní a ti na to ale opravdu, ale opravdu nevypadají. Ten odkaz na červené karty pro M.Z. údajně dodané USA velvyslanectvím je dojemný, autor asi netuší, že v každém městečku je dnes papírnictví, kde na fochu mají balíky papíru, bílého, zeleného, červeného, modrého...... a není problém zakoupit a rozdat. PS: nacismus nebyl národní socialismus, ale nacionální, PT bylo "Nacionálně socialistická německá dělnická strana". To až genius Stalin zavedl pro nacisty termín fašisti aby to něco zbytečně nepřipomínalo (Ribbetrop-Molotov pakt např.....). Národní socialisti byli něco jiného. A fašismus byl pro změnu korporátní socialismus. Holt je těch socialismů pytel. Snaha autora je dojemná, ale "na každou svini se vaří voda", Probatum est! J.L.

A. Trick 22.7.2019 7:53

Hmmm,

Winston Churchil použil ve Fultonu v roce 1946 termín "německý fašismus".

M. Klas 22.7.2019 9:39

Re: Hmmm,

Tady je ta řeč, najděte mi tam ten německý fašismus, prosím!

https://www.nationalchurchillmuseum.org/sinews-of-peace-iron-curtain-speech.html

A. Pakosta 22.7.2019 7:19

Teda pane Vlku, tohle jste fakt přepískl

Musíte mít na na německou okupaci opravdu kruté vzpomínky (možná v podvědomí, kdoví - třeba na glose pana Mařáka o psychiatrovi něco je), když ve Vás každý žlutohnědý outfit hned vyvolá dojem uniformy Afrikakorpsu či bůhvíčeho ještě horšího. Můj bratr třeba nosí rád oblečení značky Camel a žlutohnědé odstíny si vysloveně vybírá - ale k nacizmu má daleko asi jako papež Jan Pavel II. Osobně si myslím, že hodnotit demonstraci na Letné podle oblečení hlavního organizátora je Vás nedůstojné, a vidět za organizátory demonstrace bůhvíjakou šedou eminenci, to už mi přišlo, omlouvám se, jako projev senility.

M. Klas 22.7.2019 9:50

Re: Teda pane Vlku, tohle jste fakt přepískl

Také si nakupuji oblečení této barvy u nejmenované české firmy, která vyrábí velice kvalitní a trvanlivé oděvy do přírody.

I. Mertl 22.7.2019 6:08

Á, No.1 NP, Vlk germanobijec je zase zpátky

tentokrát s blábolem o Miliónu chvilek. Jistě to vyvolá jásot koblihožroutů.

J. Sedlář 22.7.2019 8:48

Re: Á, No.1 NP, Vlk germanobijec je zase zpátky

Odkudže byl henten jáhen ?

M. Klas 22.7.2019 9:46

Re: Á, No.1 NP, Vlk germanobijec je zase zpátky

Ze Sudet přece. K legálnosti názvu je tady Wiki: "Československé ministerstvo vnitra v roce 1945 používání slova „Sudety“ v úředním styku vyhláškou zakázalo, avšak od 90. let 20. století bylo jako historicko-geografický pojem částečně rehabilitováno."

M. Mařák 22.7.2019 6:03

To je již na psychiatra,

toto. Stáří je fakt sviňa...

"Mináře pustili na podium v napodobenině nacistické uniformy z blbosti (to by ukazovalo na mladé lidi a Američany stojící v pozadí, kteří o nacismu nic nevědí a trvale si pletou nacismus s fašismem), anebo jestli není pan Minář sám tak nějak trošku nácek. Jistěže socialistický."

A to ani nemluvím o tom, že pan Vlk st. zase patrně neví nic o národním socialismu, jenž byl, jak je vidět nejen z názvu, ale i z ideologie, sociální politiky, plánované ekonomiky a podobně nejen národní, ale i ...

S. Netzer 22.7.2019 9:01

Re: To je již na psychiatra,

Nenávist se nedá léčit.

Pokřivený charakter taky ne.

M. Mařák 22.7.2019 9:20

Re: To je již na psychiatra,

Oni snad mají v rodině nějaký zabraný barák od našich bývalých spoluobčanů, jinak si to vysvětlit nedovedu.