Diskuse
SPOLEČNOST: Zastavme rouškové blouznění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P83e96t25r 81H84a16t78i39n68a
Je to tak. Stačí si to představit na poměrně jednoduchém modelu. Je nás v republice 10 milionu, a mezi nimi je několik stovek nakažených (kdekoliv v republice).
Tudíž, a jistý matematik to nedávno popsal slovy, že šance potkat nakaženého je asi tak stejná, jako vyhrát v lotérii.
A přesto ty roušky nosíme, ale že by někdo věřil, že když si bude kupovat každý den los, tak zaručeně vyhraje, tomu každý řekne že je hlupák...
L66a97d58i24s36l78a14v 49K88u42b48e88š
Podobní troubové opravdu přispívají k rozpadu právního státu.
J91a73n 27Č25e15r78n87ý
Autore, kdo vás pověřil se vyjadřovat za " všichni" ?
Maminka ?
V32l10a92d72i43s16l24a98v 81K28o34l52m67a37n
Zpovykaní človíčci. Za socialismu (POZOR-ne
hájím socialismus
) za doby vojenské základní služby po povelu "PLÝÝÝN" si vojáčci museli nasadit plynové masky a (případně ještě pro potěchu velitelů-žertéřů) v té masce zpívat.
A vy tu brečíte kvůli kusu hadru přes čenichem
P41a37v94e25l 42V62y79c74h89o50d32i39l
z vašeho příspěvku vyplývá, že obojí pokládáte za opodstatněné...rád jste běhal a zpíval v atombordelu, protože to mělo smysl, rád nosíte na hubě hadr, protože to má smysl...
P62a90v33e96l 65V78y36c89h17o68d72i34l
je zde mnoho diskutérů, kteří obhajují rouškový lockdown...neexistuje jediná seriozní RCT studie na toto téma...nicméně poplašení budou bučet a prosazovat náhubky, mimochodem stejně účinné, jako filtrační sáčky na kafe z dob socialismu...no, možná i dnes ještě existují ?
P89a80v61e60l 45V31y10c71h26o18d57i19l
Dýchání je jedním z významných, ne-li nejvýznamnějších procesů lidského těla na zbavení se toxinů, odpadních látek...nikdy si nebudu přes hubu brát hadr, který mě omezuje...
O52t50a 13K52a33r74e83n
Dýchání je vlastně chemicky také hoření. Respirátory snižují emise CO2, protože člověk nevyhnutelně část znova a znova vdechuje. Něco jako recirkulace spalin u motorů.
J61a55r25o76s30l71a64v 70K10a34l50i10n51a
1) nenechám se očkovat narychlo vyrobenou vakcínou,která má vedlejší účinky 2) nenechám se nakazit covidem, je to nová nemoc a má vedlejší účinky
Tyto 2 věty by si každý měl říkat najednou a pak si teprve vyhodnotit svůj postoj a co považuje za důležitější.
Pak bych doporučil se zamyslet nad poklesem nákazy covidem po lockdownu začátkem roku a s tím zahájené očkování. Šlo to dolů docela rychle. Tedy nějak to asi zafungovalo, nejspíš oboje.
Co bych však viděl nejraději, tak nějaký dohad / statistiku, kde nejvíce to lidí chytali. Aby to nebyla nakonec zdravotnická zařízení a pečovatelé všeho druhu.
A68d85g42a 57O11v40á
Tak to vidíte, pane Klapale, prý blouznění a ono to má data a statistiky...černé na bílém...povolení, potvrzení, razítko. Pro a proti, vyhodnocení, závěrečnou zprávu a máme se, o co opřít. Má to náborové managery, jež se shlukují na této stránce v této diskuzi...
Jenže to blouznění v nadpise bylo myšleno určitě jinak, si myslim
I87v75a64n 16P19o81l59á58k
Já spíš nechápu ty antivaxery. Tedy ty, co se nakazili Covidem a pak na něj i umřeli. Že prý před smrtí litovali, že se nenechali očkovat. Tedy beru to jako ne úplně spolehlivé svědectví z druhé ruky. Ale stejně, jak to, že neřeknou "Očkování je zlo a jsem rád že za boj proti němu položím i svůj život!" Srabi.
A29d83g20a 64O87v13á
A na tomhle je nejlepší to, že lze tato slova uplatnit přesně stejně, i jdyž se vynechá to "anti". Oběma zastáncům obou Táborů by se dalo do úst vložit: "umřel jsem šťastnej, že jsem se sobě nezprotivil." Hrdinové
J47i67ř18í 73J14i41r87k80a
"Testování žáků ve školách podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) po tomto týdnu skončí."
1.400.000 žáků základních a středních škol x 3 = 4.200.000 spotřebovaných testů a záchytů bude (ať nežeru!) 500.
Při ceně testu 34 Kč za test je to pěkných 142.800.000 Kč a jeden záchyt "smrtícího viru" vyšel daňového poplatníka na 285.600 Kč. Spíš ale víc, záchytů bude zřejmě mnohem méně než 500.
O tom, kdo ty testy do škol nyní dodával se momentálně mlží, ale nejspíš to bude některá z trojice firem Targo Promotion, Masanta a Good mask, případně všechny tři.
A60d10g47a 75O17v15á
Pane Bože, vyhrabou mrtvou molekulu a říkají tomu testování. Národ nečte, nebádá, není za to stíhán, je to totiž přípustné
V50á66c18l55a50v 91T86i17c95h48ý
Já zase mám už dost takových debilů jako jste Vy. Roušky používají Japonci při respiračních chorobách již dávno a asi vědí proč. Asi nechápeš, nebo nechceš chápat, že kvuli takovým debilům jako jsi ty se znovu rozjíždí 4. vlna epidemie. Asi se okolo nekoukáš.
S16n93o69w23w44o85l88f 68K61r95a13m10l76i67k
Ty jsi vůbec nepochopil co jsem chtěl říct.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz