Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Vyvolení a rozhořčení

Nedávno jsem se setkal s myšlenkou, že zvolení (politici) se považují za vyvolené a myslí si, že jim všechno projde… Kupříkladu si myslí, že mají mandát beztrestně zvolit Křečka, ale to že se mýlí a že to je poslední kapka a to že jim teda neprojde.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŠH

PERFEKTNÍ!

Děkuji, pane Ulčáku.

0 0
možnosti
JK

Přesně. Rozhořčenost jako program. To nemá chybu. Ale kdo to platí? Ti rozhořčení na různých pláních jsou užiteční idioti, možná mají své mindraky, ale platí dávné "komu to prospívá?". Jak může zběhlý student před kamerou nezávislé veřejnoprávní ČT trhat ústavu? Vykřikovat o lháři a sám lhát třeba o plném náměstí v Plzni při jejich taškařici? Ale, nebudu se rozhořčovat, dokud máme ještě svobodné volby, tak to není třeba a pak už to nemá cenu.

0 0
možnosti
VP

Viděl jsem skupinu černochů na Václaváku kteří skandovali "jsme češi ",a skákali.

0 0
možnosti
JP

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz