18.2.2020 | Svátek má Gizela


Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 38, poslední: 19.1. 2020 21:32, přehled diskusí

Z. Roller 19.1.2020 19:23

Přátelé spoludiskutující: A hurá na internet a „už se to mydlí tou dubovou židlí“. Vždyť přece za svou pravdu musím bojovat, ať už ji mám, nebo ne. O tom totiž ten článek byl, ne primárně o paní Válkové. Díky za názorné potvrzení jeho aktuálnosti. Viz - až na pár v klidu vyslovených názorů - veškerá předchozí diskuze.

P. Staronový 19.1.2020 16:09

Válková, nyní "Svědkyně Bureše" (vynáší to), dříve komunistka (vynášelo to) a cokoliv, související s lidskými právy, je prostě chucpe.

V. Čermák 19.1.2020 18:16

Nějak jste se zamotal. To asi ten bureš zaseklý v tom vašem mozkovém závitu;-D;-D;-D

M. J. 18.1.2020 23:25

Pane Rollere, evidentně jste nic nepochopil a kážete. Většina z nás neřešila minulost paní Válkové, ale právě současnost a to, jak se k celé záležitosti postavila. Sledujete pouze odbornost, ale zapomínáte na morální profil, který k jistým veřejným funkcím prostě patří, ať se vám to líbí nebo ne. To, že vám toto uniká bohužel o vás také něco vypovídá.

V. Čermák 19.1.2020 18:22

Ale houby. Těch, co účelově vyhrabávají dávnou minulost a podpásově ji používají jako klacek a těch opožděných bojovníků proti Komoušům, kteří tady již 30 let nevládnou a ke kterým patříte i Vy, tak Vás Není Většina, ale slaboučká, i když Hlasitá Menšina.Rv Toš tak...

V. Petr 18.1.2020 20:57

Naprosto chucpe je ovšem nadávání Válkové, že psala o ochranném dohledu, který máme i dnes, jakož i většina jiných demokratických zemí! Neřku li o tom, že je viněna ze zneužívání této instituce!

To že byl ochranný dohled komunisty zneužíván je irrelevantní, protože oni zneužívali snad VŠEHO!

To bychom museli zrušit také věznice, protože v nich byli vězněni odpůrci režimu. Ten dohled je vlastně totéž, byl rovněž jako součást trestního práva zneužíván komunisty!

Š. Hašek 19.1.2020 8:55

Trefná připomínka.

V. Petr 18.1.2020 20:49

Kolik z těch, kdo brojí proti Válkové bylo též členy KSČ nebo dokonce signatáří Anticharty.

Ostatně otec Šabatové byl sám komunistický funkcionář a sám se aktivně podílel na politických čistkách 50 let!

Š. Hašek 19.1.2020 8:56

Trefná připomínka.

J. Jurax 19.1.2020 12:49

To máte těžký.

Jde o politický boj. A tam se dá využít a taky se využívá naprosto cokoliv. Jde o moc a prachy, a to přestává každá sranda.

S. Sedlák 18.1.2020 10:40

To ani nejde dočíst. Takový blábol.

Do veřejných funkcí a na pozici veřejného ochránce práv je třeba splnit určité podmínky.

Matematicky řečeno podmínkou nutnou je, aby se dotyčný nezaprodal. V tomto případě vrchnosti a nedemokratickému režimu. V případě Válkové nešlo jen o zaprodání se, ale o aktivní zapojení, které ochrannému dohledu dodalo punc legality.

Opět matematicky řečeno v naší společnosti, v posledních letech, je třeba pro získání funkcr splnit podmínku postačující a tou je být zadobře (čti lézt do ...) Babišovi nebo Zemanovi. S válkou to má společného pramálo.

Š. Hašek 18.1.2020 13:09

Začal jste dobře .....

A skončil jste ...... u blbnutí. Někdo slyší jméno Zeman .... a už neví, co se s ním děje. Třeba Vy.

U veřejných funkcí je potřeba být zvolen, nikoliv ale jen Vámi. Volby jsou vskutku zajímavá věc.

Volby (v praxi) vždy štvaly diktátory/komunisty/modernisty/letenské láskoprávaře.

Předpokládám ale, že chápete "maličkost" .... já si nemyslím, že Válková je super. Vzhledem k Šabatové si ale myslím, že je super.

Zkráceno.

P. Pavel 18.1.2020 15:02

Při psaní komentářů bys neměl čumět do zrcadla zkrácený hašku. Jakmile jsi sis přečet jméno "zeman", tak jsi okamžitě vystartoval, jako burešův synátor při útěku z Krymu, v domnění, že si někdo zase dovolil kritizovat tvé zlodějské idoly. Teď se navíc ukazuje, že miluješ i urválka.

V. Čermák 18.1.2020 16:57

Á, vidím, že se Mladý Osel Pavel vrátil z Pastviska a ještě s hlínou za ušiskama začal po Urválkovsku Tykat.;-D;-D;-D

P. Pavel 18.1.2020 23:52

Tvoje oblíbené téma, zákopčaníku, tě usvědčuje, že jsi v tom oslu skutečně byl. Nic mi do toho není, vlastně tvoje chování je mi odporné, ale když o svých úchylkách tady budeš tak otevřeně žvanit, tak si tě najdou nějací zelení a budou tě popotahovat za týrání zvířat.

V. Čermák 19.1.2020 18:11

Tak to má být vaše Noční relace ze stáje, Mladý Osle Pavle? Nějak nemůžete spát? Asi vás hospodář na dobrou noc zapomněl vykrákat za ušiska a popleskat po pleci. To se potom přežvýkavec převaluje, stříhá ušima a Tyká a Tyká a Tyká. ;-D;-D;-D

P. Pavel 19.1.2020 21:32

Chápu, tobě ošetřovatel v deset zhasne a když nedáš pokoj tak ti dá párkrát přes držku. Pro info, normální lidi bývají vzhůru i po desáté. Mimochodem co říkají doktoři na tu tvou oslofilii, zákopčaníku? Vykašlali se na etiku a vodí ti v rámci výzkumu tvého úchylného chování pokusná zvířata nebo tě zklidňují chemií a mlácením po držce.

V. Petr 18.1.2020 20:59

Šabatová zneužívala své funkce pro prosazení svých POLITICKÝCH představ! Dokonce zasahovala do soukromého práva, což jí vůbec nepříslušelo!

J. Vavrochová 18.1.2020 10:39

Včera v Událostech a komentářích na ČT24 vystoupili tři současní kandidáti na ombudsmana a bylo to docela tristní. Jediný, kdo byl v obraze a věděl, co lidé od ombudsmanského úřadu očekávají a chtějí, byl pan Křeček. Další dva, jeden asi tak ve věku pana Křečka, advokát, mluvil velmi obecně, aby zakryl svoji neznalost a ten druhý, mladý a progresivní, sice hovořil jako kniha, plynula a srozumitelně, leč evidentně o možné užitečnosti ombudsmanského úřadu pro občany má značně aktivistické představy ala Šabatová. :-(

Š. Hašek 19.1.2020 9:00

Ten mladík bude zhouba!

Ať si počká. Nic proti mladým, ale chybí jim -zkušenost života-. Domnívám se, že dost důležité. Možná v konstrukci motorů v automobilce mohou být chytří mlaďoši .... ale zde??!!

Ombudsman totiž nevykazuje jak dlouho vydrží bez zadýchání hrát tenis. Zkráceno.

D. Stirsky 18.1.2020 9:17

Válková byla v KSČ a tato partaj si vše, co s lidskými právy souviselo, vykládala specifickým způsobem. A Křeček je senilní dědek ostatně i V. už se blíží věku stařeny. Takže ani jeden ani druhý.

V. Čermák 18.1.2020 17:09

Tak mám takový pocit, že se Nám tady snaží opakovaně radit nějaký špatně Integrovaný Emigrant ze své nové vlasti.;-D;-D;-D Tak takové mám nějradějiRv

V. Petr 18.1.2020 21:01

Jenže kandidáti P&L jsou ještě o dva řády horší!

Š. Hašek 19.1.2020 9:05

1. Kdo z letenských jásačů nebyl v KSČ?

2. Schw. jest tenisový mladík?

3. Křeček jest senilní?

4. Šabatová je anarchokomunistka, nebo není?

J. Fridrich 18.1.2020 7:34

" Válková Urválka ustála, většina kolegů ji podržela. Poslankyně ANO Helena Válková zůstává ve funkci vládní zmocněnkyně pro lidská práva a z postu kvůli článku, který napsala s komunistickým prokurátorem Josefem Urválkem, neodstoupí. Dva členové rady - advokát Tomáš Němeček a Hubert Smekal z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity - se v reakci na rozhodnutí členství vzdali. " - Tak náš ABSURDISTÁN byl dovršen - odešli ti, co měli zůstat.. A po našem-čecháčkovsku zůstává ta - soudružka Válková, komunistka na čele - jako vládní zmocněnkyně pro lidská práva. Ona, která sloužila v komunistické mašinérii, která po 40 roků ta LIDSKÁ PRÁVA POŠLAPÁVALA...

Je to výsměch všem těm, co byli za komunismu perzekvováni - těm žijícím i již nežijícím...

Jeden kolega zde na NP napsal krásný vtip - on to ale není vlastně vtip.. - Ptali se mladí investigativní šťouralové kdysi ministryně spravedlnosti H.Válkové, jaké poslouchá písničky.

"Karla Gotta a Waldemara Matušku. Ovšem Matušku pouze do roku 1986. Dál jsem ho neznala , " poznamenala ministryně Válková. "A to proč," zeptaly se denunciační investigativci.

"Už nebyl v učebnicích," zakončila vítězně ministryně Válková debatu.

P. Kmoníček 18.1.2020 8:47

A to se ještě bezelstně přiznala , že když šla studovat práva na vysokou školu, tak ji jméno Urválek nic neříkalo. Budoucí právničce !

Š. Hašek 18.1.2020 9:09

Docela hloupá poznámka .....

Napište nám, v kolika letech jste poznal životopis soudruha Urválka.

Protože všechno musíte mít polopatě, připomenu, že Válková není mojí favoritkou.

Kecáte, hloupě, stejně jako ti (Halík, Svěrák, .....), kteří nám budou tvrdit, že morálku, láskopravdu, štrasbrusel a čuch na komunisty měli již jako kojenci .......

P. Kmoníček 18.1.2020 15:21

Hašku, Vám i Vašim soukmenovcům je zbytečné vysvětlovat cokoliv, ale aby se Vám to snadněji počítalo, tak v roce 1951 jsem byl sice jen desetiletý kluk, ale vychovávaný evidentně jinak než Vy a Vaší soukmenovci. Samozřejmě mně jasné vše nebylo, ale co je Urválek jsem posoudit dovedl už tehdy.

V. Čermák 18.1.2020 17:05

No to je hezké, že už v kolébce vás Politicky Školili. Inu, vlastně je to poznat i dnes. ;-DAle já jakožto "Normalizační vysokoškolák" jsem tedy nějakého Urválka opravdu, ale opravdu neznal. Zajímal jsem se o úplně jiné, obyčejné věci a Politika k nim nějak nepatřila. Mám se snad začít nyní " Opožděně Stydět"? ;-D;-D;-D

P. Kmoníček 18.1.2020 17:54

Hašku, je to zcela zbytečné, ale přece to zkusím. V roce 1951 jsem byl sice jen desetiletý kluk ,ale vychovávaný evidentně jinak než Vy a Vaši soukmenovci. Samozřejmě že jsem nerozuměl mnoha věcem, ale co je Urválek za zrůdu jsem chápal už tehdy. Upozorňuji už tehdy ! Zatím co studentka práv nevěděla s jakou zrůdou má co do činění ani když samotná práva studovala a dostudovala. Toť vše a prosím Vás, Vy už mne neoslovuje. Děkuji.