21.4.2021 | Svátek má Alexandra


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Trojosa pokrokářského zla

V posledních dnech se stupňuje tlak na schválení dvou mezinárodních dokumentů (Globálního paktu a Istanbulské úmluvy) a zákonodárné iniciativy LGBT komunity na uzákonění manželství pro osoby stejného pohlaví.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Stirský 8.11.2018 16:03

Zapomíná se na povinnosti.

Právo na děti nikdo nepožaduje. Právo na možnost adoptovat ano. Jinak mnozí z obou stran zapomínají (záměrně nebo z hlouposti), že nejde jen práva, ale také o řadu povinností. Stejně jako u běžného manželství či běžné výchovy dětí.

V. Petr 8.11.2018 16:28

Právě že ty povinnosti řádného vývoje dětí nejsou

homosexuálové schopni zajistit. NEMOHOU totiž být dítěti náležitým vzorem.

D. Novak 8.11.2018 16:55

A otec a matka alkoholici jsou tím vzorem neboť mají rozdílné pohlavní orgány? Kvalitní výchovu zaručují pohlavní orgány?

J. Kanioková 8.11.2018 17:11

Běžte do háje !

Otec a matka alkoholici - jaké je to procento z celku ?

Neexistuje žádné "Právo na dítě" .. Přestaňte mlít o MANŽELSTVÍ pro gaye a lesby. Manželství JE svazek muže a ženy. Máma je v tomto směru pro dítě nikým a ničím nenahraditelná, jakékoli dlouhodobé odtržení dítěte od mámy je v tomto věku pro dítě nebezpečné a může ho trvale a nevratně poškodit. Víme, že malé dítě potřebuje určité množství pozornosti, určitý počet doteků, určitý počet pohlazení, určitý počet pohledů z očí do očí.

Malé dvouleté dítě například vnímá sebe a mámu jako „jednu bytost“ a neumí se od mámy oddělit, k tomu dochází až kolem věku tří let.

Mohou dvě ženy vychovat skvělého silného hrdého budoucícho Chlapa ? Mohou dva muži vychovat skvělou, něžnou a trpělivou budoucí maminku ???

Zato existuje PRÁVO DÍTĚTE na otce a matku ! - http://www.dijg.de/homosexualitaet/adoptionsrecht/recht-mutter-vater/

D. Novak 8.11.2018 17:21

Proč by dvě ženy nemohly vychovat z dítěte chlapa. Matky samoživitelky také nevychovají chlaps? A bude- li mít dvě matky bude mít 2x tolik doteků. A kdybychom to dítě svěřili katolickým.kněžím, tak bude mít ještě více dotyků. Všude. Dítě nevychovávají pohlavní orgány rodičů.

J. Kanioková 8.11.2018 17:23

"Chlap" je dnes vymírající entita. Většinou už jsou

vychováváni jen mamánkové !

D. Novak 8.11.2018 17:33

Tak to třeba výchova ve stejnopohlavních párech změní :-)