16.8.2022 | Svátek má Jáchym


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Sjednotitel

Sjednotil velkou masu lidí, kteří v něm našli zastání. Po mnoha desítkách let opět slyší, že oni jsou ti, kteří jsou v právu, kteří nemusí nic měnit, protože nic špatného neudělali.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kyselková 22.11.2015 13:43

Je třeba

v současné výbušné světové situaci věnovat tolik úsilí trůnu a osobě preidenta ?

Troufnu si jen špitnout - v Partii Primy pan ministr Pelikán pochválil německé úřady , jak jim šlape vstupní kontrola běženců. Odbaví až 1000 utečenců denně. Nejvíce ho pobuřuje odpor domácích obyvatel, ale učiní zákonné kroky, abysme vítali.

Na OVM velvyslanec Šedivý informuje, že rozhodující summit EU bude v červenci příštího roku. Je klidný, třebaže mají v Bruselu vyjímečný stav.

J. Kanioková 22.11.2015 15:39

Pelikán je fakt pako, jak jsem se dnes ujistila..

Š. Hašek 22.11.2015 16:02

Re: Pelikán je fakt pako, jak jsem se dnes ujistila..

Možná pako jest slabý výraz. Pako jest "jen" takový "praktik", který neví "jak dlouho se dělaj vajíčka na hniličku".

Chtěla jste naznačit, že tento věčně neoholený freecoolin, jinak moderní evropský politik, podržtaška Ištvana/Šlachty/řepkaře, elév nějakého okresního soudu po dobu dvou let (nic ve zlém k okresním soudům), student s praxí asi tak pěti let, .................. toto pako .......

tohoto exota může někdo jmenovat ministrem spravedlnosti? Kdo??????????

Rozumíme si.

Přeji pěkné nedělní odpoledne z Prahy, zatím v mírovém stavu, "za frontou".

J. Slanina 22.11.2015 16:53

Re: Pelikán je fakt pako, jak jsem se dnes ujistila..

Nebude dlouho trvat, aby se kdokoli vyjádřil "nepochvalně" o uprchlících a bude si moci, podle pana ministra, jít sednout třeba až na dva roky.

http://jdem.cz/bur6a5

" Ministr spravedlnosti Robert Pelikán z ANO pro iDnes.cz v reakci na manifestaci 17. listopadu na Albertově řekl, že odpůrci a kritici islámu (mínil například Blok proti islámu) by měli být trestně stíháni dle paragrafu 356 trestního zákoníku za podněcování nenávisti k některému náboženství a potrestáni odnětím svobody až na dva roky. Projev Miloše Zemana nechtěl hodnotit, neboť prezident republiky je vyňat z působnosti trestního zákoníku."

Š. Hašek 22.11.2015 17:16

Re: Pelikán je fakt pako, jak jsem se dnes ujistila..

Přesně v souladu s "logikou" toho, co se dnes přednáší na okresních universitách.

Přesně tak chápe naši ústavu nedouk Pelikán.

Přesně tak, jak chápe svobodu slova třeba soudružka Šiklová.

Přesně tak, jak říká "dialogistatempelton" Halík.

J. Kanioková 22.11.2015 18:11

Ách jo... kdyby jen na okresních a jen našich

Zastavit toleranci ke kampaním na podporu terorismu na amerických univerzitách - http://jdem.cz/burys8

Merkelová včera opět odmítla limit pro uprchlíky."Je to megavýzva pro celou EU", tvrdí... Holt dědička snů o Panevropě, jako třeba -

Coudenhove-Kalergi Plan -

Muž budoucnosti bude smíšené rasy. Rasy a třídy dnes postupně mizí v důsledku odstranění prostoru, času a předsudků. Euroasijsko-černošská rasa budoucnosti, podobná ve vzhledu starým Egypťanům, nahradí rozmanitost národů a rozmanitost jednotlivců. Místo toho, aby zničení evropského židovství, Evropě, proti její vůli, rafinované a vzdělané tento lid, nutí je, aby jejich budoucí postavení jako vedoucí národ prostřednictvím tohoto umělého evolučního procesu. Není divu, že lidé, kteří utekli z ghetta-vězení, se stali duchovní šlechtou Evropy. To znamená, že soucitná péče poskytovaná v Evropě vytvořila nový druh aristokratů. To se stalo, když Evropská feudální aristokracie havarovala kvůli emancipaci Židů [v důsledku opatření přijatých francouzskou revolucí]