19.9.2020 | Svátek má ZitaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Pravidla určují extremistéŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 76, poslední: 25.3.2009 23:44, přehled diskusí

židé milují svobodu slova:
Autor: gog Datum: 25.3.2009 23:44

.... ale jen pro sebe ,ostatní musí držet h...bu a krok , pryč se sionacisty ,kriminalizovat je a pronásledovat po celém světě jako dnes nacisty :-D

Proc ti Zide maji stale problemy?:
Autor: Barak Alon, poctivy obchodnik Datum: 25.3.2009 20:56

Jsou nejpoctivejsi a nejmirumilovnejsi, nejschopnejsi - a presto nemaji stabilni a velky stat.

A zlotriili defraudanti z Wall Street si po vzoru krvavych bolseviku z Kominterna davaji zidovska jmena. Delaji to zamerne, aby poskodili Izrael?

Článek od člověka, který si plete vlevo a vpravo,...:
Autor: Ada Datum: 25.3.2009 20:33

je naprosto nezajímavý... Rv:-(

ff:
Autor: ff Datum: 25.3.2009 19:23

Změřte si své IQ a porovnejte jej v Evropském měřítku !!!! http://cz.iq-test.eu/#51830

Harpyje:
Autor: Vodník Datum: 25.3.2009 19:12

V čem je můj kommentáč hloupý? Nenapadá snad Pavlát svobodu slova jako takovou? Nebo není omezení svobody slova (mimo nabádání k vraždění, diskriminaci či amoralitám) nebezpečím pro demokracii?

Proč?:
Autor: oráj Datum: 25.3.2009 19:07

a proč by měli pravidla určovat židé?

Sovětský svaz byl také vymazán z mapy:
Autor: Kodl Datum: 25.3.2009 18:08

Re: Sovětský svaz byl také vymazán z mapy:
Autor: Vodník Datum: 25.3.2009 19:11

NSR, NDR, Československo... Zaire, Dahome, Horní Volta...

A navrch to Ahmadínnežád ani neřekl. Ten Chomejního citát zněl jinak.

IQ TEST:
Autor: IQ test Datum: 25.3.2009 16:21

Změřte si své IQ a porovnejte jej v Evropském měřítku !!!! http://cz.iq-test.eu/#51830

Pane Pavláte, naříkáte sice správně, ale na špatném hrobě.:
Autor: Schumacher. Datum: 25.3.2009 16:04

Stát, ve kterém žijete, jehož jste občanem, je Česká republika. Sionismus není hnutí na podporu existence České republiky. Ani protesty proti existenci kteréhokoli jiného státu nejsou v rozporu ani se zdejšími zákony ani se zájmy České republiky. Její občané požívají Ústavou chráněného práva svobody projevu, pokud konkrítními výroky neporuší zákon, například ustanovení § 198, 198a trestního zákona. Za stejných podmínek požíváte svobody protestovat proti komukoli a čemukoli, například proti existenci Palestinského státu , proti plýtvání penězi zdejších daňových poplatníků na jeho podporu, nebo proti islamismu a islamistům. Nejsou mi ani známy o protesty ani shromáždění  v Izraeli na podporu České republiky, její samostatnosti, územní celistvosti a nedotknutelnosti, například o protestech proti sudetoněmeckému krajanskému  sdružení a otevření jeho zdejší kanceláře. Nemám ani informace o protestech a shromážděních na podporu tradičních kultur jednotlivých evropských národů, tradičního náboženství a hodnotového systému a způsobu života.

Máte pravdu jen v části:
Autor: Will Datum: 25.3.2009 16:17

Jestli někdo protestuje proti existenci nějakého státu, nemusí to být v rozporu se zájmy ČR. Ale jestli někdo řekne, že židovské myšlení je zrůdné, to už je proti našim národním zájmům. Mám teď před sebou knihu Karla Poláčka (Bylo nás pět). Co je na ní zrůdného? Trvám na tom, že žádný demokratický stát nemůže připustit, aby někdo veřejně prohlašoval, že někdo má kvůli svému původu zrůdné myšlení. Nechť řeknou, že ta a ta myšlenka je zrůdná - na to mají právo. Ale o národu se tak vyjadřovat nesmějí.

Kdo prohlašuje, že někdo má zrůdné myšlení kvůli svému původu?:
Autor: Prorok Datum: 25.3.2009 16:23

"Ale jestli někdo řekne, že židovské myšlení je zrůdné, to už je proti našim národním zájmům."

Tahla věta je naprostá hovadina ;-D

Re: Kdo prohlašuje, že někdo má zrůdné myšlení kvůli svému původu?:
Autor: ps Datum: 25.3.2009 16:47

Hovadiny ti zřejmě nejsou cizí.

Čím se ten Pavlát ohání?:
Autor: Prorok Datum: 25.3.2009 15:33

Sionismus je skutečně židovskou ostudou a všichni jeho zastánci jsou ultranacisté nejhoršího druhu.

Re: Čím se ten Pavlát ohání?:
Autor: Harpyje Datum: 25.3.2009 15:57

Odvážil byste se tvrdit, že české národní obrození a jeho exponenti jsou ostudou českého národa? Sionismus a nacismus jsou pro Vás očividně hesla, jejichž význam jste se nenamáhal zjistit, mysliteli.

Pěkná drzost:
Autor: Prorok Datum: 25.3.2009 16:10

Český národ českou kotlinu nikdy neopustil a nemusel se tedy ani nikam po 2000 letech "vracet". Navíc české národní obrození bylo reakcí na pangermánskou rozpínavost.

Nestavte se do role poučujícího, jste pak ještě trapnější.

Re: Pěkná drzost:
Autor: xtl Datum: 25.3.2009 20:09

Dá se ovšem předpokládat, že Čechové přišli z Ukrajiny někde od řeky Pripjať, jiná hypotéza říká, že Čechové přišli z Chorvatska, snad někdy ve 4. století. Znamená to, že si máme po vzoru Izraele činit nárok na Ukrajinu či Chorvatsko a začít vyhánět a zabíjet lidi, kteří zde po staletí žili?

Kromě toho jsme svědky, že státy vznikají a opět zanikají, žádný netrvá věčně, pouze Čína existuje po několik tisíc let. Demografický vývoj Izraele zřetelně ukazuje, že ani tento stát nebude  v současné podobě existovat, což je zřejmě obsahem onoho údajného výroku o vymazání Izraele z mapy. Označovat za genocidu transformaci Izraele ve stát, v němž by všichni jeho obyvatelé, to znamená původní spolu s přistěhovalci, měli stejná lidská a občanská práva, je nutno považovat za účelovou lež, jejímž cílem je ospravedlnit násilí páchané supermoderní vojenskou mašinérií na lidech.

Oskar Schindler:
Autor: gnomon Datum: 25.3.2009 14:07

Oskaru Schindlerovi židovská obec postavila ve Svitavech pomník na základě fikce, známého filmu slavného  amerického židovského režisera.  Skutečný Oskar Schindler byl nacista a odsouzený zločinec za válečnou zradu, které se dopustil na první republice Československé.  Narodil se ve Svitavech. Židé tím dávají jasně najevo, že jejich zájmy a zviditelňování jsou přednější než zájmy České republiky. 

Re: Oskar Schindler:
Autor: certik Datum: 25.3.2009 14:34

Vážený, Oskar Schindler má místečko v háji spravedlivých v Yad Vashem už hodně dlouho, a tam se měří lidem velice pozorně. Takže pomník byl postaven na základě něčeho úplně jiného. Ta fikce jenom přispěla k tomu, že jste si toho pomníku všimnul.

Re: Oskar Schindler:
Autor: gnomon Datum: 25.3.2009 14:43

Souhlasím, nechť jeho pomníček stojí v Yad Vashem a ne v zemi, kterou zradil.

Re: Oskar Schindler:
Autor: certik Datum: 25.3.2009 14:48

Prosimvás v České republice si občané mohou stavět pomníky komu chtějí pokud není u toho porušen zákon o propagaci hnutí atd. Ten u tohohle pomníku zjevně porušen není, jestli myslíte že je, běžte se soudit.

Ale to ne, viďte, vy byste radši přikazoval a rozkazoval, co svobodní občané smějí nebo nesmějí, já to chápu.

Re: Oskar Schindler:
Autor: gnomon Datum: 25.3.2009 16:41

Postavit pomníček Schindlerovi znamená propagace nacismu a jeho zvrácené ideologie.  Opakuji, že skutečný Oskar Schinler byl přesvědčený nacista  s kriminální minulostí a  byl odsouzený  prvorepublikovým soudem za válečnou zradu. Proti postavení pomníčku a oslavě Schindlera  ve Svitavech protestoval  Český svaz bojovníků za svobodu. Pomníček  je  výsměch těm  občanům, kteří v boji proti nacismu  za války zaplatili životem svým i svých rodinných příslušníků ať doma nebo v zahraničí. Je to výsměch těm, které Schindler udal a kteří byli popraveni nebo umučeni. Není bez zajímavosti, že ve Svitavech kvete rasismus i nyní a první rasistická vražda  (Rom Ota Absolon) se stala právě ve Svitavech. Kdyby nebylo filmu "Schidlerův seznam" Svitavy by se neproslavily a nebyl by žádný turistický ruch a o peníze z něho a  o zviditelnění Svitav a židovského hnutí v CR jde. Fakta o Schidlerovi jsou všeobecně známá a nejsou totožná s fikcí uvedenou ve filmu, skutečností je pouze postava Oskara Schindlera. 

Vážený:
Autor: Jerome Datum: 25.3.2009 13:37

Vážený pane Pavláte, v této zemi je antisemitismus domovem stejně jako kdekoli jinde. Není ho více ani méně než trvalé ignorance úřadů vůči minoritám, které společnost terorizují. Schopnost diferenciace je pod úrovní ochoty něco takového dělat. Historická znalost dějin Palestiny je minimální a to,co zbývá, je výsledkem desetiletí trvající indoktrinace. Nenávist je ovšem trrvalkou i v jiných vrstvách než občanských. Politika je dokonce na stranické nenávisti postavena. Bude-li však do budoucnosti na delší dobu rozhodovat levice, připravte se na tvrdý postup včas.  Ostatně v minulém století židovská inteligence poněkud naivně zaspala. Bylo to tragické. Multikukturalismus vám nepřeje. Na řadě je islám.......militantní a chráněný.  Ovšem nevyvolává reminiscence  zn. Rotschild....Šalom...

S multikulturalismem přišli především židovští "intelektuálové".:
Autor: Prorok Datum: 25.3.2009 15:37

Takže teď sklízí své vlastní shnilé ovoce.

Pane Pavláte,:
Autor: viktor čistič Datum: 25.3.2009 12:11

neohánějte se prosím členstvím Izraele v OSN, protože OSN je organizace, na kterou právě Izrael nejvíc se.e. samozřejmě mnohdy též díky neustálým vetům USA.

hmm:
Autor: Beldor Datum: 25.3.2009 11:38

Neni vam to straseni neonacismem 60+ let po valce uz trosku trapne?Ja se bohuzel mnohem vice bojim komunistu prevlecenych za socialisty(u nas ,v EU i v USA):-PRv

Autor lže:
Autor: Kritik Datum: 25.3.2009 11:34

"Na tomto fóru pronesl svou dnes již proslulou genocidní výzvu, aby byl Izrael „vymazán z mapy“."

Nelze předpokládat, že autor nezná podrobné vyjádření a názory prezidenta Ahmadínežáda a tudíž autor vědomně lže. I z rozhovoru Ahmadínežáda pro německý Stern je naprosto jasné, že „vymazáním z mapy“ není myšleno nic genocidnídního (likvidace skupiny lidí), ale likvidace režimu (podobně jako byl zlikvidován Sovětský savaz, rudí khmérové nebo třetí říše, nebo jak by měla být vymazána z mapy Severní Korea). Kupodivu s těmito Ahmadínežádovými názory vyjádřil souhlas např. i vídeňský vrchní rabín, kterého těžko obvinit z antisemitismu či schvalování genocidy. Pouze sionisté se pokuší postavit antisionismus na roveň antisemitismu, aby svoji činnost zaštítili.

Re: Autor lže:
Autor: ps Datum: 25.3.2009 12:01

Uvedl bych jiný příklad. Například vymazání z mapy Československa v r.

1938, Polska v r. 1939, ....  atd.  ALe ať to ten fousatý k0k0t myslel

jak chtěl, po těchto slovech je jasné, že je to fanatik se kterým je

možno jednat pouze z pozice síly. A co se týče autora tak ten samozřejmě nelže (lžete vy), pouze se, v jedné věci, mýlí.  Mýlí se v tom,  když označuje neonacisty jako ultrapravici. Náckové jsou samozřejmě levičáci.

Re: Autor lže:
Autor: jirka Datum: 25.3.2009 12:09

R^

Re: Autor lže:
Autor: Charlie Datum: 25.3.2009 13:31

R^R^R^;-)