15.6.2024 | Svátek má Vít


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Od Matiční ulice k džihádu

Jako noční můra se nám neustále vrací téma vztahu Evropy a islámu. A téma karikatur Mohameda, které vedly (či spíš byly záminkou) k bouřím a násilným akcím v arabských státech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
?? 23.3.2006 1:09

Re: Terorem k humanitě

Viléme,
ty jsi stejný vůl jakoPetr Uhl. Co kdybyste se nastěhovali ( alespoň  na rok ) do některého z volných domků v Matiční ulici? Asi byste brzy vystřízlivěli, magoři !!  Ono se to pindá, když Vám nic podobného nehrozí.  Co se tam alespoň zaje t podívat, abyste viděli, o čem píšete ! (Já tam byl !)
Mám pro Vás dva další nosné téma z Ústí k pindání : Červeňákovi versus město.  Zjistěte si, co udělali s penězi, které jim město dalo.... 
cipísek 23.3.2006 7:38

Re: Re: Terorem k humanitě

Nemusí se stěhovat zrovna do Ústí.Jestli to má na sever daleko,co takhle zkusit jih ?Navrhuji sídliště Máj v Českých Budějovicích.To samé, jen se o tom (zatím) nepíše.
cipísku 23.3.2006 10:09

Re: Re: Re: Terorem k humanitě

a což takhle Český Krumlov? Ale pravda, ani o tom se moc nepíše.
www racek 23.3.2006 10:51

Re: Re: Re: Re: Terorem k humanitě

cipísku, v krumlově vládne jedna velká mafie, však když jse starosta do hospody, vyženou se hosti aby měl starosta klid ... a ta drží pod krkem tu mafii druhou, cikánskou. opravdu by se ti to tam líbilo?
cipísek-TO RACEK 23.3.2006 12:26

Re: Re: Re: Re: Re: Terorem k humanitě

Racku,pozor.To jsem nepsal já,to mi někdo navrhoval.Krumlov se sice navenek uvádí jako příklad vzorné spolupráce města s menšinou a jako přímo ukázková oáza, ale asi to bude trochu jinak.Já osobně vím o případu,kdy "někdo" povolil přes noc místnímu občanovi všechna čtyři kola poté,co si dovolil poukázat na konkrétního lumpa (hádej z jaké skupiny).Já osobně bych tam asi žil dost nerad,zvláště na sídlišti.
Johann 23.3.2006 11:35

Re: Re: Terorem k humanitě

Mily Vileme nevim co Cervenakovy udelali s prachama a je mi to celkem jedno :-) zijes v zemi kde kazdy sikovnejsi namestek na zajimavem ministerstvu s kamosema rozkrade za JEDEN ROK vic nez poberou vsichni cikani za rok dohromady na davkach :-)
 
mne spis zaujaly v TV dcery Cervenakovic :-) fakt samice, ver mi Vileme ze az te mlada Cervenakova chytne za perko a rekne ti nejakou prasarnu tak te kecy prejdou a zacnes prirazet :-)
Kryštof 23.3.2006 1:30

V jedné věci máte Viléme naprostou pravdu:

Humanita je jen pro humanisty. Teroru se má, ba sluší, odpovídat násilím. To řekl T.G.Masaryk. Měli bychom všichni - od starosty až po orgány EU tuto zásadu respektovat. Ve svém vlastním zájmu a v zájmu zachování humanity pro humanisty.
LOJR 23.3.2006 6:57

Re: Terorem k humanitě

Čéče, Vilíku, ty jsi už s tím rozebíráním začal - u sebe a mozkem, viď? Ale to nevadí, jako levičák a multikulti  pseudohumanista ho stejně nebudeš potřebovat, naopak, ještě by ti mohl překážet.
VladaPing 23.3.2006 8:33

Re: Re: Terorem k humanitě

LOJRe, to jako máte na mysli, že by romské dětičky posnídaly v Matiční ulici Vilíkův mozeček na cibulce?
P.S.
Co s tím zbytkem?
Ovařit? Ogrilovat?
Nobo oplácat kopřivami s bahnem, vyhrabat díru (Settonův hrnec), vystlat rozžhavenými kameny, uložit, saházet hlínou a nechat dodusit?
Sakra, já mám hlad.........
LOJR 23.3.2006 10:24

Re: Re: Re: Terorem k humanitě

 Mozek Vilík už někdy v minulosti zřejmě někomu daroval (alespoň tomu nasvědčuje kvalita jeho příspěvků).  Ten zbytek by asi nechtěli. U nás v Plzni jsou na fajnovější masíčko - před dvěma týdny se v plzeňské ZOO ztratili dva klokani z výběhu těsně u vnějšího plotu, bylo nalezeno takové poškození onoho oplocení, které rozhodně klokani způsobit nemohli. ZOO těsně přiléhá sídlišti s nejhorší pověstí, kde žije početná skupina téhle menšiny. Ani nemusím psát jméno toho sídliště - zjistí ho snadno a prakticky okamžitě i přespolní, když se bude zajímat o koupi bytu. Ačkoliv je to nejnovější sídliště a byty oproti starším panelákům jsou tam skutečně komfortní, jsou zde bezkonkurenčně nejlevnější byty ve městě.
cipísek 23.3.2006 12:40

Re: Re: Re: Re: Terorem k humanitě

A hele ! Tak tuhle zprávu jsem viděl  na třech (našich) televizních stanicích ,ale ani na jedné se o tomhle sousedství nemluvilo.Chudáci klokani,už je mi jejich osud jasný.
 
spaldings 23.3.2006 14:22

Re: Re: Re: Re: Terorem k humanitě

No to mne úplně zmátlo. Původně jsem žil v klidu, že kluci klokanští se sebarali, nějakej jejich Skippy sehnal brašnu s nářadím a rozebral plot a oni už i cikáni tohle dovedou ! To nás potěš pánbůh, já myslel že jsou klasičtí sběrači. Takový práce že si dali ?
Vilém 23.3.2006 15:49

Ty jsi ho nikdy neměl

Vinice jsou příkladem mimořádně úspěšné komunity, modelem sídliště pro 21. století. To jen primitiv bez mozku se tam tak třese strachy, že si to neužije. To je ovšem normální, kdo by se nebál zdatnější konkurence.
LOJR 24.3.2006 7:02

Re: Ty jsi ho nikdy neměl

Konečně je mi to jasný, ty si Vilíku děláš čurinu, tak blbej být prostě nemůžeš. Jaká komunita? Vinice jsou chronologicky poslední pozůstatek bytového rovnostářství, kde mnohdy v jednom domě bydlí rodiny, jejichž kulturně sociální úroveň je od sebe vzdálena světelná léta. Ale ty možná považuješ exkrementy ve společných prostorách domu (tedy samozřejmě pouze cizího), za roztomilé kulturní specifikum.
Stredocech 23.3.2006 8:35

Viléme, jaksi Vám nedochází, že právě Vy budete skoro

první na řadě, pokud se k moci dostanou "humanisté." Jinak, Cikáni pracovat nebudou a Vy je živit nebudete.
 
whaler 23.3.2006 9:27

Re: Terorem k humanitě

Tebe bych chtěl potkat, ty kreténe. Už jsi někdy mezi nima žil? Já žiji v Ústí více jak pětačtyřicet let, a vím co se od nich dá čekat. Pošli fotku, ty vole, já jim ji tam vystavím.