23.1.2021 | Svátek má Zdeněk


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Ocásci

Ve slušné společnosti se Deník Referendum nezmiňuje, ale udělám výjimku. Pan Bittner zveřejnil sloupek “Kdo všechno dělal ramena u Třech ocásků” a promlouvá k události, co se stala tuhle.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Balzám 6.7.2015 17:01

Otázka pohledu

Já naopak považuji za podporovatele zla autora tohoto článku a jemu podobné. Je příznačné, že tito multikulti oikofobové nemají žádný relevantní argument pro své názory a tak se snaží pomocí plíživého brainwashingu, citového vydírání pomocí různých (často vymyšlených) HLP, a zejména důsledným odmítáním seriózní diskuse pomalu měnit veřejné mínění. Není to jediné téma, při kterém se tito lidé snaží pokřivit zdraví společnosti, už jsme tu měli feminismus, homosexualismus, klima alarmismus... Jsou to v mých očích zvrhlí lidé, kteří se řídí heslem, že je lepší žádná civilizace než taková, která neodpovídá jejich představám. Fakticky jsou to větší fašouni než ti, kterým do nich nadávají.

B. Rybák 6.7.2015 21:35

Re: Otázka pohledu

Souhlasím s Vámi!

L. Křivan 6.7.2015 15:38

Doufám, že ta islamofilní verbež

dostala tak na prrr...l že teď pije kafe ve stoje.

M. Koutný 6.7.2015 8:39

Elementary,

dear Watson...

Když se občan, zděšený blížící se vlnou barbarů, nedovolá pomoci u oficiálních státních institucí, naopak, místo ní se dočká jen urážek a označení za xeno- a všelikého ještě jiného foba, kam se obrátí pro pomoc? No samozřejmě k těm, kdo mu nabídnou rychlé a jednoduché (i když v důsledku pitomé) řešení.

Kdyby policie a úřady dělali co mají, tedy řešili romskou kriminalitu jako každou jinou, a ne jako "multikulti obohacení", nastrkali za mříže celý Gaypride aneb Buzerohrd pro veřejné pohoršení a ohrožování mravní výchovy, a měly nachystánu účinnou strategii boje proti nenávistné ideologii teroristického islámu, ubylo by prostoru pro vypatlané kožolebce. Takhle mi ani zmlácených sluníčkářů nemůže být líto; tyhle dveře ke zlu otevírají svou hloupostí sami.

P. Lenc 6.7.2015 13:04

Re: Elementary,

Přesné, ale pro pitomce naprosto zbytečné.

J. Kanioková 6.7.2015 15:19

Souzním..

M. Dvořák 6.7.2015 15:39

Re: Elementary,

To bude sranda,až sluníčka zjistí,že jejich oblíbené gaye mlátí jejich oblíbení Muslimové ! Neznám horší homofoby než mohamedány.

L. Křivan 6.7.2015 15:41

Re: To bude sranda,až sluníčka zjistí,že jejich gaye

jejich oblíbení Muslimové v Teheránu  věší autojeřábem.

L. Křivan 6.7.2015 15:39

Re: rychlé a jednoduché (i když v důsledku pitomé) řešení.

Když řešení funguje a je navíc i rychlé a jednoduché, tak nemůže být pitomé.

B. Rybák 6.7.2015 20:37

Re: Elementary,

Ano! Ten kdo lidi arogantně uráží a vysmívá se jim, by se neměl divit, když něco "slízne"!