Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Občan volá SOS

Žhavým problémem dneška je projekt Muslimové očima českých školáků, kterému byly již věnovány mimo jiné články v Neviditelném psu USA a islamizace světa, a Terorismus a infiltrace, dvě taktiky džihádu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

J. Křivánek

15. 7. 2014 20:39
Ať nezapomenou poučit děvčátka......

Doufám, že ta banda sviní co adoruje mohamedánce pomíše malým děvčátkům jak budou postaveny na roveň lepšího kusu nábytku, jak jejich bohatej manžílek bude šoustat další 3 buchty, že pokud si dají na veřejnosti pusinku před manželstvím tak budou mít sakra velké problémy třeba s desítkami ran bičem a nedejbože pokud se spustí s jiným mužem, který je nevlastní tak, že budou popraveny a to možná i velmi příjemným ukamenováním, případně že v nemalé řásti mohamedánský zemích jim ufinkou za mlada kus pipinky, sešijí a jejich budoucí majitel (manžel) si je při první noci před použitím otevře nožem. 

Prohlašuji, že jsem zapřísáhlej odpůrce feminizmu, možná jsem i trochu mačo. Nicméně kdyby nebylo nic jiného tak způsob přístupu ošulinovaných mohamedánců k těm krásným měkkým trvorům s bouličkama na hrudníku je mi odporný a jen toto samotné by mělo vést člověka žijícího v Evropě původně křestanské k džihdu proti komukoliv kdo se jen zmíní o mohamedánství.

0 0
možnosti
JK

15. 7. 2014 12:17
K správnému argumentu p. Brzáka -

"kdo je zodpovědný za výchovu v našem státě se dá zodpovědět snadno - rodiče", se kterým velmi souhlasím, bych tu (s dovolením) překopírovala jeden skvělý komentář pod článkem p. Vlka - Padesát milionů pro homouše..

""Autor: I. Dekyský - Mimochodem, když už autor zmínil i ty homouše, jestlipak naše "objektvní" pravdoláskařské sdělovací prostředky vůbec informovaly o tom, že v Radě OSN pro lidská práva proběhlo na konci června hlasování o rezoluci na podporu rodiny. Text rezoluce byl schválen 26 hlasy, proti bylo 14 hlasů a 6 se hlasování zdrželo. „Rodina je přirozenou a základní jednotkou společnosti a má nárok na ochranu ze strany společnosti a státu“ praví se v rezoluci, která tak jen cituje Všeobecnou deklaraci lidských práv (čl.16,3). Proti rezoluci mj. hlasovaly VŠECHNY země EU s vÝjimkou Bosny-Hercegoviny a Makedonie a samozřejmě USA. Snahy o rozbití tradiční, přirozené rodiny vesele pokračují (dva homosexuálové žádnou rodinou nejsou a nikdy nebudou, ačkoliv se právě toto snažily země, které rezoluci odmítly, do ní zařadit za každou cenu), zrovna tak jako diskreditace pojmů národ a stát. A eurohujerští darebáci z pražské kavárny všem těmto ničemnostem tleskají. Je mi z nich na zvracení, jsou naprosto stejný lidský odpad jako bolševici.""

Ano, to je účel podprahové ideologie politické korektnosti

Politická korektnost - fenomén dnešní doby - http://jdem.cz/26my4

0 0
možnosti
PB

15. 7. 2014 11:58
Největším nebezpečím pro kulturu bučícího

Xenofobního davu není islám, ale celá ideologie tzv intelktuálů i s jejich ochranou přírody, náboženskou svobodou, zákazem národnostní dikriminace, multikulturalismem, lidskými právy a podobnými hrůzami, o nichž si až do 18. století v naší křesťanské civilisaci nikdo nedovolil kafrat. Je třeba proti páté koloně intelektuálů provést rázná a účinná opatření která byla již ůspěšně vyzkoušena vládou lidu v Kambodži.

0 0
možnosti
PB

15. 7. 2014 12:09
Re: Největším nebezpečím pro kulturu bučícího

Je třeba intelektuálům zabavit propisovací tužky a počítače a poslat je na převýchovu do zemědělství. Pokud to přežijí, na multikulturalismus zapomenou.

0 0
možnosti
LD

15. 7. 2014 11:19
Poskytnutím záštity "vzdělávacímu" ,? ? ? projektu

"Muslimové očima českých školáků" se podle mého názoru Ministerstvo kultury, mládeže a tělovýchovy ČR dopustilo v organizované skupině osob hned tří trestných činů:

1) Provinění ve smyslu § 403 Trestního zákona - Podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka (kterýmžto hnutím islám nepochybně je), 2) Provinění ve smyslu § 4, odst. 2 Zákona o církvích - Stát, kraje a obce nemohou provádět náboženskou nebo protináboženskou činnost, 3) Provinění ve smyslu § 329 Trestního zákona - Zneužití pravomoci úřední osoby (neboť úředníky ministerstva nic neopravňovalo k tomu, aby poskytovali záštitu propagaci zločinného islámu, který KAŽDÉMU  muslimovi PŘIKAZUJE realizovat genocidu pohanů - ateistů a porobení do otroctví Židů a křesťanů).

Dále musím konstatovat, že Ministerstvo kultury neplní svou povinnost uloženou mu Zákonem o církvích, když ponechává v platnosti dosavadní registraci Ústředí muslimských obcí, ačkoliv § 22 uvedeného zákona ukládá tomuto ministerstvu zrušit registraci církve nebo náboženské společnosti vyvíjí-li registrovaná církev a náboženská společnost činnost v rozporu s § 5 uvedeného zákona, který stanoví, že: Vznikat a vyvíjet činnost nemůže církev a náboženská společnost, jejíž učení nebo činnost sleduje porušení práva nebo dosažení nějakého cíle nezákonným způsobem, zejména pokud popírá nebo omezuje osobní, politická nebo jiná práva fyzických osob pro jejich národnost, pohlaví, rasu, původ, politické nebo jiné smýšlení, náboženské vyznání nebo sociální postavení (což muslimové svým bigotním vyznáváním islámského nábožensko-politického programu zakotveného v Koránu víc než bohatě naplňují).

Rovněž musím konstatovat, že velvyslanectví USA se v rozporu s diplomatickými pravidly dopustilo nepřípustného vměšování do vnitřních věcí ČR, když diverzní projekt k indoktrinaco českých školáků islámem finančně podpořilo částkou 65.300,-Kč. Od našeho Ministerstva zahraničí bych vůči tomuto vměšování očekával minimálně protestní nótu.

0 0
možnosti
JV

15. 7. 2014 11:39
Re: Poskytnutím záštity "vzdělávacímu" ,? ? ? projektu

Ještě prosím o doplnění, jak je to s tím islámem. Jedním z Alláhových proroků je i Ježíš Kristus, ten taky přikazoval tu genocidu?

0 0
možnosti
JV

15. 7. 2014 10:07
Trubte na poplach

Jsem zásadně proti šíření jakékoliv víry a jakékoliv ideologie v rámci školství. Zažil jsem na vlastní kůži, a nepřeji totéž svým potomkům.

Je proto dobře, že troubíte na poplach, islamizace našich státních škol díky americkému grantu ve výši 3000 USD, ze kterého jsou pořízeny webové stránky a studijní materiály či přednášky, které si v případě zájmu může každý učitel objednat je na spadnutí. Nemůžeme přece jako občané dopustit, aby naše děti měly po letité zkušenosti s národnostními entitami vlastní názor, notabene názor odlišný od našeho či názoru bučícího xenofobního davu.

0 0
možnosti
BN

15. 7. 2014 10:46
Re: Trubte na poplach

...dokonce i jako vtip je vas prispevek, Vlasaku, trapnej blabol. Co to tady kecate? Pokladate za xenofobii snahu o udrzeni klasickych kulturnich a spolecenskych hodnot, jak je zname po staleti v Evrope? Mate deti?...doufam ze ne, protoze, kdyby nedejboze, byly po vas...

0 0
možnosti
VK

15. 7. 2014 9:16
Pozor! I kdyby bylo vše napsané ryzí pravda ( a je!)

může dojít k tomu, že tato diskuze bude z nějakého důvodu vymazána stejně, jako článek a diskuze o romské otázce před pár dny.Rád bych věděl, jak to tedy opravdu je se svobodou slova na NP.Pokud vím, ve zmiňované diskuzi nepadl žádný vulgarismus ani nešlo o napadání kohokoliv a přesto..... Rád bych znal, ač se to zdá mimo  téma, vyjádření kohokoliv, kdo se na tak ostudném kroku podílel.

0 0
možnosti
LK

15. 7. 2014 8:49
Kdo vypráví dětem o krásách islámu

je nepřítel. Dovedu si představit, že takový učitel, nebo učitelka, mohou mít vážné problémy s rodiči. Dovedu si představit i rozbité obličeje takových pedagogů. Dovedu si představit i víc.

0 0
možnosti
JB

15. 7. 2014 6:12
poznamka

No dokud se jen proti islamu mluvi, tak to vetsina lidi schvaluje. Beda vsak, kdyby se tem islamskym fanatikum, nahodou slaplo na kuri oko. To je az s podivem, kolik lidi najde zalibeni v tech cvocich co zakazuji vzdelani zen, chovali se k zenam jako k dobytku a zabijeji lidi kamenovanim a urezavanim hlavy, a navic dokazou bezohledne zabijet male deti. Jen se podivejte, co lidi odsoudilo nase vojaky, ze proti temto fanatikum bojovali a  a konani tech islamistu jim vubec nevadilo. Jeste navic to vyhlasuji, ze je to jejich druh spravedliveho boje za "svobodu"

0 0
možnosti
PL

15. 7. 2014 8:51
Re: poznamka

Máte pane Babičko ve všem pravdu, jenom bych to nepovažoval za českou specialitu.Podívejte se na "multikulturializmus" po celé Evropě a potom to množství našich blbců není ještě tak tragické, i když není v žádném případě zanedbatelné.

0 0
možnosti
PD

P. Dvořák

15. 7. 2014 1:16
Neumím si odpovědět na otázku,

proč to ti úřednící dělají? 1) Jsou muslimáci 2) Jsou placeni muslimáky 3) Jsou jenom prostšě blbí.

0 0
možnosti
JV

15. 7. 2014 4:27
Re: Neumím si odpovědět na otázku,

Myslím, že zatím jsou jen prostě blbí. Později budou konvertovat, blbí zůstanou. O tom, zda jsou již muslimy placení, nepochybuji, byť zatím jistě ještě nepřímo (třeba nějakou nabídkou poznávacího zájezdu, možná stačí nějaký tern parfum či kabelka), někdy stačí pozvání na večeři od šaramantního krasavce s pronikavým pohledem a česká dívka padne do kolen.

0 0
možnosti
RB

15. 7. 2014 0:42
Základní otázka - kdo je zodpovědný za výchovu v našem státě

se dá zodpovědět snadno - rodiče.

Pokud bude někdo přicházet na školu s programem zaměřeným na propagaci jiného, než v místě běžného, náboženského směru, pakliže toto mu bude umožněno bez obeznámení rodičů (ve smyslu jejich seznámení s oním programem) a bez jejich následného souhlasu, pak se přinejmenším ředitelé škol dopouští (dle mého názoru) trestného činu Ohrožování výchovy dítěte § 201 písmena d) trestního zákoníku - "závažným způsobem poruší svou povinnost o ně pečovat nebo jinou svou důležitou povinnost vyplývající z rodičovské zodpovědnosti,"- a to tím, že zabrání rodičům v uplatnění své rodičovské odpovědnosti ve vztahu k možné indoktrinaci svého potomka hodnotovým systémem neslučitelným s jejich způsobem života a hodnotami.

0 0
možnosti
PD

P. Dvořák

15. 7. 2014 1:13
Re: Základní otázka - kdo je zodpovědný za výchovu v našem státě

To jste si provedl velice extenzivní výklad citovaného ustanovení zákona :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz