7.8.2022 | Svátek má Lada


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: O stupňování požadavků

Nejsem zrovna člověk, kterého by příliš těšilo vyjadřovat se k početně nevelké menšině populace, které se říká „gay komunita“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mikulec 25.6.2019 22:05

Bohuzel

Evropska unie už přestala jakoukoliv demokracii i předstírat. Musí se poslouchat, jinak nastoupí sankce. Už jen ze setrvačnosti si můžeme namlouvat, ze demokracie je to, co prave zazivame: omezování individuální svobody a nástup hurá kolektivismu. Pluralita názorů? Kde ji vidíme?

J. Jurax 25.6.2019 20:10

Souhlas. I tolerance má mít hranice.

Z. Roller 25.6.2019 18:31

Perestrojka

Příspěvky, jako je tento od pana Černockého, tedy "politicky nekorektní", se v našem tisku objevovaly jak během tzv. pražského jara, tak v době tzv. "perestrojky". Lidé vytušili, že už se to možná smí, tak lačně psali a četli. Kéž by se opravdu zase něco dělo! Ale pozor, v obou obdobích jakžtaž uvolnění byla společnost ve skutečnosti stále pod neviditelnou kontrolou StB, potažmo KGB! Snad je to dnes jiné...

Jinak bych rád podotknul, že situace s Romy (Cikány) se u nás radikálně zhoršila koncem sedmdesátých let vlivem migrace ze Slovenska. Od té doby si ti slušní (a neříkejte, že nejsou) stěžují na to, že jim ti noví dělají ostudu a jejich mladí podléhají kriminalitě.

D. Mach 25.6.2019 17:48

Máte snad strach ze 4% populace?

Tak to čtení bylo celkem napínavé. Prozradí pan Chrastina, co chtějí zástupci homosexuálů nebo lesbiček nadstandardního nebo ne? No nakonec to prodal jako refrén v celkem slabé písničce. Vlastně se člověk nedozví, co je na legalizaci osvojování dětí nadstandardního. Běžné heterosexuální páry tak činí běžně, ale dosud nikdo nevysvětlil, proč by si dvě lesbičky nemohly osvojit buď dítě jedné z nich nebo úplně cizí dítě. Daly by mu dvě matky horší vychování než dnes celkem běžně fungující rodina s jednou matkou bez otce? Například ve Španělsku mají páry stejného pohlaví právo na sňatek stejný jako uzavírají heterosexuální páry a mohou adoptovat děti jako heterosexuální páry. Ano v katolickém Španělsku a už hezkých pár let! A slyšel někdo o tom, že by se tam děly nějaké nepravosti? A jak se řeší nepravosti v českých standardních heterosexuálních rodinách, kde rodiče nejen neumí vychovat své děti, ale lecky se k nim chovají násilně? Jo, snižují se příspěvky těm neziskovkám, které dokáží takové chování objevit a řešit ho dříve, než dojde k neštěstí. Pan Chrastina míří vedle, ale snaží se alespoň střílet hlasitě.

J. Jurax 25.6.2019 20:14

Nesouhlas.

Rodina je opravu jen tatínek muž, maminka žena a děti.

Rozhodně ne rodič 1 a rodič 2.

J. Jurax 25.6.2019 20:15

... opravdu ...

D. Mach 25.6.2019 22:44

Re:

Je potom zvláštní, že dnešní rodinu tak často tvoří matka a děti, ale bez táty. Vlastně bez rodiče 2.

J. Jurax 25.6.2019 23:37

To na podstatě věci nic nemění.

P. Adámek 25.6.2019 16:06

Pro mě je problém jasný:

jestliže je tu dítě, které bude vyrůstat buď v děcáku, nebo v kvalitní homosexuální rodině v situaci, kdy stejně kvalitní nebo kvalitnější heterosexuální rodina není na obzoru, volím homosexuální pár.

V. Církva 25.6.2019 16:24

Re: Pro mě je problém jasný:

Tak vy volíte podle svých preferencí. Ale co to nešťastné dítě? Malé zdravé české děti nemívají problém být adoptovány, většinou si je někdo vezme. Četl jsem že už i některé dětské domovy fungují pro děti obstojně, až tak že někteří z nich nechtějí k adopci.

Pochybuji, že si chtějí homosexuálové brat děti postižené nebo ty které nikdo nechce a bylo by pro ně lépe žít s dvěma tatínky než v domově.

D. Stirský 25.6.2019 14:48

Mluví se zde o právu dítěte na otce a matku.

A bylo toto právo vždy respektováno? Otcové se kdysi o výchovu dětí vůbec nezajímali, resp. možná pro ně byl zajímavý syn, když už nebyl v dětském věku. V Anglii zase poslali děcka do koleje/penzionátu a rodiče je viděli až o prázdninách. Kolik myslíte, že těch adopcí bude? Pár do roka. Tak proč to neupravit zákonem?

V. Církva 25.6.2019 17:01

Re: Mluví se zde o právu dítěte na otce a matku.

Protože rodina je od přírody dospělý muž, dospělá žena a jejich děti o které se starají. Případné nepříjemnosti kdy zůstali sirotci nebo bezdětní rodiče se řešili adopcí protože pak funkčnost takové rodiny byla prakticky stejná. Vztah dvou jedinců stejného pohlaví je dnes společensky akceptován, ale není to rodina která funguje stejně při výchově dítěte. Stejně tak není rodina muž který má sex s 10 letou holčičkou (to je trestný čin) To že mají někde extrémy kdy se rodina o děti nestará neznamená nahradit to jiným extrémem.

Rovnost před zákonem, nejsou nějaké speciální konstrukce pro speciální menšiny. To pak je skutečně spíš diktatura menšin a nerovnost kdy menšiny mají větší práva. Ono dost důležité je i to že některá práva platí jen pro občany státu, ne pro cizince na jeho území.

J. Kanioková 25.6.2019 14:14

Naprostý souhlas s autorem,

toto nebezpečí tady je.

CO to DÍTĚ ? Kde jsou jeho PRÁVA na obranu proti důsledkům takového řešení ??? Dítě NENÍ hračka pro radost nebo psík či kočka pro pomazlení... A jeho práva jsou přinejmenším stejně hodnotná, a jejich ochrana musí být daleko důslednější, protože se za ně samo nedokáže brát a účinně se bránit proti bezpráví.

ADOPCE homopárů NE, NE, NE! Stát nemá morální právo o tomto rozhodnout. Nebo chce dát šanci vzniku "nového byznysu" - pronájem dělohy ?! Ne, neexistuje "právo na dítě".. mít dítě je DAR, který nám příroda buď dopřeje, nebo nedopřeje.. Dnes, v 21. století je možné pomoci heteropárům, ke kterým příroda nechce být štědrá, pomoci... ale to ještě neznamená, že někdo - kdokoli - má na dítě PRÁVO!

Vzhledem k tomu, že osobnost dítěte je výsledkem genetiky a socializace, kde hraje důležitou roli každý z rozdílných rodičů (role mámy a role otce), tak je požadavek homopárů na ADOPCI hodně za hranou! Tyhle degenerativní názory a jevy mi silně připomínají zaniklé civilizace..

Právo dítěte na otce a matku - http://jdem.cz/e887s9

L. Severa 25.6.2019 14:46

Re: Naprostý souhlas s autorem,

Souhlas !

J. Jurax 25.6.2019 20:17

Souhlas.

M. Mikulec 25.6.2019 22:07

Re: Naprostý souhlas s autorem,

Souhlas . Největší svinstvo by bylo dítěti odepřít celoživotně právo na maminku.

P. Princ 25.6.2019 22:33

Re: Naprostý souhlas s autorem,

No, pokrokáři se neštítí nabízet dětem dokonce dvě maminky (nebo dva "tatínky").

P. Princ 25.6.2019 22:31

Re: Naprostý souhlas s autorem,

Souhlas.

J. Fridrich 25.6.2019 13:42

Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem Západu, kde levicové síly se rozhodly naši civilizaci rozložit a její dobré a solidní základy rozvrátit. Mají k tomu více nástrojů - jeden z nejzáludnějších a nejnebezpečnějších je ZBOŽŠTĚNÍ MENŠIN - a to menšin všeho druhu. Tedy dát více práv, ale POZOR - bez povinností mnoha - a stále přibývajícím menšinám - tedy gayům, lesbám, transexuálům a dalším pohlavím, které prý existují. Dříve jsme měli za to, že na naší planetě žijí jen muži a ženy... Tento nebezpečný vývoj naší civilizace vede i k protěžování neschopných na úkor schopných, zločinců na úkor poškozených, upřednostňování na základě rasy, genderu, víry atd. To není správná cesta a naši potomci to nebudou mít snadné tu " vykolejenou civilizaci " vrátit k rozumu a přirozenosti..

S. Netzer 25.6.2019 13:49

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Lepšíte se, Fridrichu!

"Levicové síly se rozhodly naši civilizaci rozložit" je skoro stejně kvalitní prohlášení jako "mezinárodní neomarxistické hnutí a jeho politické pobočky CIA a MI 5" diskutéra Církvy.

J. Fridrich 25.6.2019 13:56

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Děkuji Netzer, potěšila jste mne...

P. Sinclair 25.6.2019 16:27

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Proč se rozhodly levicové síly rozložit naší civilizaci, prosím?

J. Fridrich 25.6.2019 16:34

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Ano, tot' otázka - a nelehká.. Ale sebevražda Euro-Atlantické civilizace již probíhá.. Tady je jeden z jejích projevů -

http://evoran.hu/tmp/AzEurópaiUnióElnökeJuncker.mp4

Ozdoba EU Juncker je lepší " líbač " než byl Leonid Iljič Brežněv - líbá kohokoliv na potkání, jen ty " hluboké francouzáky " mu ještě nejdou jak Brežněvovi.. Tak se nedivme, že podle tohoto opilce je Evropa takto vedena - a že si jí president Trump nyní příliš neváží..

P. Sinclair 25.6.2019 16:56

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

1) Proč probíhá sebevražda Euro-Atlantické civilizace a ne těch ostatních?

2) Já si nemyslím, že Juncker Evropu vede.

3) Brežněv měl taky své světlé stránky. Například měl rád Vladimíra Vysockého, což mu asi hodně pomohlo. (Brezhnev loved him to such an extent that once, while in hospital, asked him to perform live in his daughter Galina's home, listening to this concert on the telephone...)

4) Váží si Trump někoho nebo něčeho kromě sebe?

V. Církva 25.6.2019 17:28

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Už konečně neodváděj debatu na podružnosti a povrchnosti a přiznej si že to levičáci dělají z blbosti a za peníze. Ti z blbosti jsou oddloučeni od reality a "přežívají" ve svých nereálných vysněných světech. Ti za peníze ovládáni těmi kteří se z různých důvodů chtějí Evropě pomstít nebo na blbosti vydělat

J. Jurax 25.6.2019 20:18

Přesně!

V. Církva 25.6.2019 17:21

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Mělo tam samozřejmě být pobočky Mi5 a CIA infiltrované neomarxistickou chobotnicí která má i chapadla Netzer a Sinclair.

Nakonec ztrapňujete se sami, to že se neomarxisté infiltrovali do vzdělávacích, mocenských ale už i bezpečnostních struktur je realita, kterou nechápou jen ignoranti. Zastírat to už nemusíte. Klidně se odmaskujte.

P. Sinclair 25.6.2019 17:39

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Už to zašlo tak daleko, pane Církva, že tuhle někdo zvoní a já otevřu a stojí tam kluk a říká dobrý den, já jsem sousedovic malý Mustafa a mamince zase došla pohanka. Dzp.

V. Církva 25.6.2019 20:37

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

A úderka mladých marxistů se probudila z opice. Čau chapadlo.

M. Ondroušek 25.6.2019 20:20

Re: Tento problém byl vytvořen dnešním dekadentním vývojem

Panebože jak tu sprostou pusu tahle Sudeťačka=vlastizrádce otevře,tak z ní vypadne víte co, ať si každý dosadí.