14.8.2022 | Svátek má Alan


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Normalizace probíhá dle plánu

Poučen z krizového vývoje, nejdříve po roce 1968, nyní po sametovém předání moci starých bolševiků novým neomarxistickým kádrům, prožívá český národ další etapu budování socialismu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Tichý 11.9.2014 8:31

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

Samozřejmě. Nynější úroveň" škol je tristní.

P. Sulc 10.9.2014 19:57

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

Ano, vzdelani a vek, to by se prokazovalo celkem jednoduse. Ale to by nesmeli ''studovat'' ti, co na to nemAJI.

R. Tichý 10.9.2014 8:22

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

Já bych to nahradil hodnotou utrpěného vzdělání a věku. Kromě absolvovaných škol v dětství by samozřejmě existovala soustava kurzů, řekněme dějin, řecké filozofie, češtiny atp. jejímž absolvováním by se zesiloval voličský hlas.

P. Sulc 10.9.2014 1:51

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

Samozrejme !  A muj kamarad, uz 20 let mrtvy mel jeste napad: vaha hlasu, podle inteligence, jenze to by slo prakticky asi dost blbe kontrolovat.

J. Jurax 10.9.2014 0:45

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

A váha hlasu by měla být přímo úměrná výši zaplacených daní za poslední volební období.

P. Skřivan 9.9.2014 23:53

Re: Více socialismu!

Bohužel jste pominul cenu, kterou za tyto výsledky platí: až otrockou práci, zničené životní prostředí a totální závislost na západních státech jakožto dodavatelích technologií pro tu výrobu.

Mimochodem: čínská měna není směnitelná. Nepřipadá Vám to jako problém ?

P. Skřivan 9.9.2014 23:50

Re: Podstata problému je v tom, že

Spíš bych řekl, že to byla daň za klidný přechod od komančismu do EU. Jsem opravdu rád, že se tu nestřílelo, byť mne bývalý milicionář taky vyhodil z práce. Soudu se ale lekli, takže tak zle asi nebude ... .

D. Šimáček 9.9.2014 23:21

Re: Dík za toho Kryla

https://www.facebook.com/video.php?v=10201795987060559&set=p.10201795987060559&type=2&theater

P. Sulc 9.9.2014 21:45

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

Ano, a ti, co v pracovnim veku neplati dane, nesmi volit.

M. Klas 9.9.2014 15:46

Dík za toho Kryla

Kryla a jeho geniální rýmovačky máme asi dnes ještě raději,než když jsme ho poslouchali ze Svobodné Evropy,neb byl a je naším černým svědomím...

J. Kulheim 9.9.2014 14:29

Re: Více socialismu!

Pane Kováři Luboši. Vy máte myšlení na úrovni dítěte mateřské školky. To si bez pomoci rodičů neutře ani zadek. Vy, kdybyste neměl pečovatelský socialistický stát, tak by se o vás museli rodiče starat do šedesáti let.

Pro takové jedince je svoboda jednání na obtíž. Svoboda je v první řadě odpovědnost za svůj život, rodinu a také své okolí. To je, pro takové individua, hrozná představa.

V. Kain 9.9.2014 13:10

Re: Podstata problému je v tom, že

Ministr Chovanec je velice nebezpečné a podrazácké individium.Ostatně nám to už dokázal.

V. Ondys 9.9.2014 12:23

:))))))))))))) To jim zdaleka nestačí a neochvějně věří,

že jim nejpokrokověji poslouží :))))))) i dělohy muslimských žen!

R. Tichý 9.9.2014 11:57

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

Protože máme rovné volební právo. A tak ti, prostí duchem množící se jako kobylky, volí stále dokola levici. Ta jim totiž slibuje, že se o ně postará.

Je třeba změnit volební právo!

B. Rybák 9.9.2014 11:54

Podstata problému je v tom, že

Mocichtiví neolevicoví, po světovládě pošilhávající vládcové EU nezbytně potřebují spolehlivé vlastizrádné DEU-hujery a je jim úplně jedno, jestli jsou to bývalí STBáci, knížata, nebo současní zloději...

K. Luboš 9.9.2014 11:39

Re: Kříž je osel.

Kdyby jenom to, ale jeho stav se neustále zhoršuje. To co píše, jsou už jenom hesla a ideologické výkřiky ve stylu „Židé jsou naším neštěstím“. Přičítám to nedostatku sexu anebo alkoholu. Anebo kdyby si alespoň někdy ten chlap zahulil... Svět je přece tak krásný...

K. Luboš 9.9.2014 11:31

Více socialismu!

Takže, vážení, ptám se: Která země má v současnosti nejlepší ekonomické výsledky a nejlépe nakročeno, která země se již zakrátko stane světovou velmocí číslo 1? Ano, přátele, je to opravdu socialistická Čína. A tato země nám jasně dokázala přednost socialistického zřízení nad tím kapitalistickým, přednost autoritativní vlády nad tou demokratickou, přednosti práva a pořádku nad tím demokratickým bordelem! Takže to je to, co jsem Vám chtěl napsat. Nashledanou a čest práci, soudruzi!

M. Hoblík 9.9.2014 11:25

Kříž je osel.

Jiné vysvětlení se nenabízí!

V. Vlach 9.9.2014 11:12

Re: No jo, ale co s tím,

je třeba na tom pracovat a nehořekovat.

M. Prokop 9.9.2014 10:25

No jo, ale co s tím,

když zde socialisticky myslí většina a navíc je podporována z Brusele?

K. Janyška 9.9.2014 9:57

Co je to ovládání společnosti ? Co je to společnost ?

Pane Kříži, metodologicky špatné. Lidský svět je neustále se rozšiřujícím a upřesňujícím spontánním řádem lidské interakce. Ne jakousi společností, coby jednotně myslící a jednající osobou, kterou lze ovládat. Ano, socialisté se z něho tohle udělat snaží, ale není to možné ze známých důvodů. Jinak by už byl dávno ráj na Zemi... Dzp.

V. Ondys 9.9.2014 9:12

:))))))) Je zvláštní jak absurdního neomarxistu vítali v USA

a poskytovali mu prostor pro nejúžasnější :)))))) představy, když po válce by ho určitě zašili hned po vstupu :))))) jako třeba Voskovce!

P. Sulc 9.9.2014 7:44

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

To je pravda, Vsak to tak milovany pan Pravda-Laska takto zaonacil: nejsme jako oni, namalujeme tlustou caru. A hotovo. A ani tem velezradcum nebyl zkriven vlasek na hlave. No dobra, urady jim neublizili, ale jak to ze nedostali pres drzku nekde na ulici? I ti krvelacni soudci  si uzivali v klidu a pokoji pekne pense a ani pukavce ci chciplou kocku jim nikdo nehodil do okna natoz na hlavu.

V. Vlach 9.9.2014 6:48

Re: Pro Kristapana, a proc to tak je?

Protože se nevěšelo na kandelábry, řečeno na hulváta! Nikdo nebyl potrestán a to byla převeliká chyba - nechat to těm kádrům.....!

V. Vlach 9.9.2014 6:46

Bravo!

To je ten správný článek zastřešující všechny ostatní. Zde je alfa i omega všeho špatného co se doma i ve světě odehrává. Při názorových konfrontacích je bohužel nutné ptát se kdo je kdo.

P. Sulc 9.9.2014 6:41

Pro Kristapana, a proc to tak je?

Protoze je narod, laxni, apaticky, bojacny, zkratka a dobre:blby. Dokud je lacine pivo a hraje se fotbal, je vse v poradku, to nam staci ku krasnemu zivotu, co se budeme o neco starat, za neco se brat, o neco usilovat. Staci nam ku zvyseni adrenalinu nadavat na Nemce, to funguje uz skoro 200 let, to se nam ulevi a i to pivko lepe chutna.

J. Mrázek 9.9.2014 5:52

Normalizace ovšem bruselská !

Tam je centrum, odtamtud se korumpuje dotacemi, odtamtud se nařizuje a donucuje podepisovat Lisabonské smlouvy a harmonizace národních norem....a Velký Bratr  ze zámoří má prostřednictvím FEMA objednány jakobínské nástroje hlavy usekávající v počtu údajně třicet tisíc kusů. Problém je, že hrozí NEselekce. Kdyby byla selekce (jakkoli ji musíme odsuzovat jako nelidskou, obojí) typu IQ nad 120 ponechat, zbytek nechat dožít užitečně, ale s omezením počtu dětí, případně s dětmi s předem známým geneticky daným vyšším IQ...ale to jsme u eugeniky a fašismu a hanobení rasy a.....prostě to někdo bude MUSET udělat, protože lidstvo JE přemnoženo a tristní stav krajin jako Irák s brachiálním násilím ve jménu ještě většího středověku, to je neudržitelný stav společnosti, jakkoli to vyznívá jako návod na vyhlazení duševně podstatně méněcennějších primitivů bez jakýchkoli morálních zábran vraždících koho se jim zlíbí, ele nevyhneme se tomu ! Rád bych viděl lidstvo v harmonii a prosperující, ale současný stav směřuje opačným směrem a nebránit se šílencům, protože "za to nemohou, jsou šílení", to není šlechetnost, ale pitomost. Otevřme vážnou diskusi na toto téma, bez politické korektnosti, která je smrtící, vážně nastolme pro a proti a v časovém horizontu sto, dvěstě roků pomozme vytvořit lepší a lidem přívětivější společnost, kdy zločin bude nemyslitelným prohřeškem jedince i společnosti. Jinak se zničíme a na této  planetě po zásluze vyhraje hmyz a hlodavci v kanalizačních stokách po zaniklé civilizaci....